لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ماشین ظرفشویی بوش SMS88TW02E بزرگ‌نمایی

ماشین ظرفشویی بوش SMS88TW02E

BOSCH

2800000127169

جدید

وضعیت: ناموجود

31,100,000 تومان

اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TW02E

ظرفشویی بوش یکی از بهترین و با کیفیت‌ترین تولیدات شرکت بوش بوده که در کشور آلمان ساخته شده است. این محصول از سری 8 ظرفشویی‌های بوش می‌باشد و از کامل‌ترین ظرفشویی‌های این برند آلمانی به حساب می‌آید که توسط شرکت کارا سرویس در داخل ایران عرضه شده و نصب و کلیه خدمات پس از فروش این محصول نیز برعهده شرکت مذکور می‌باشد. قابلیت‌ها و برنامه‌های شستشوی این ظرفشویی بوش سبب شده تا شما بتوانید هر نوع ظرفی را به راحتی با آن بشویید و از شستشوی ظروف بسیار با دست رها شوید.

ظرفشویی فوق به رنگ سفید و با ظرفیت 14 نفره بوده که این ظرفیت بالا امکان شستشوی ظروف بسیار در مهمانی‌ها و طی روز را برای شما فراهم آورده است. این ظرفشویی سفید بوش از مصرف انرژی بهینه نیز برحوردار می‌باشد به طوری که مصرف انرژی آن در رده +++A قرار دارد که این ویژگی در کاهش هزینه‌های شما به خوبی مشاهده خواهد شد. دستگاه پیش رو در مصرف آب نیز برتری داشته به طوری که در هر سیکل شستشو به میزان 9.5 لیتر آب را برای شستن ظرف‌ها استفاده می‌کند. به طور قطع می‌توان گفت برای شستشوی ظرف‌های بسیار با دست بیش از این میزان آب نیاز خواهد بود بنابراین به وسیله این محصول کاربردی با کمترین میزان مصرف ظرف‌هایی کاملا پاکیزه و براق را در اختیار خواهید داشت.

اغلب ظرفشویی‌های بوش مجهز به موتور BLDC هستند که ضمن قدرت بالا در شستشو صدای بسیار کمی در حین فعالیت تولید خواهند کرد. ظرفشویی 14نفره بوش مدل SMS88TW02E نیز از این ویژگی مستثنی نبوده و موتور به کار رفته در آن در زمان شستشوی ظروف تنها 42 دسی بل صدا تولید می‌کند در نتیجه شما قادر خواهید در هر زمان از شبانه روز با خاطری آسوده ظروف کثیف را درون آن قرار داده و بدون ایجاد صدایی آزاردهنده آن را روشن کنید.

برنامه‌های شستشوی این ظرفشویی بوش

امروزه به منظور استفاده آسان‌تر در اکثر دستگاه‌های شستشو برنامه‌های گوناگونی قرار داده شده است تا کاربر بتواند در موقعیت‌های گوناگون برنامه مناسب را برای شستشو انتخاب کند. به طور کلی برنامه‌های در نظر گرفته برای ظرفشویی‌های بوش به دسته برنامه‌های اصلی و برنامه‌های ویژه شستشو تقسیم می‌شوند که برنامه‌های ویژه به گونه‌ای برنامه کمی برای شستشوی بهتر به حساب می‌آیند که در مواقع لزوم می‌توان آنها را به کار برد. ظرفشویی سفید بوش مدل SMS88TW02E نیز دارای 8 برنامه شستشوی اصلی و 5 برنامه ویژه شستشو است که در ادامه هر یک از این برنامه‌ها ذکر شده‌اند تا بیشتر با قابلیت‌های این دستگاه آشنا شوید.

برنامه‌ها اصلی شستشو:
 • Auto 35-45
 • Auto 45-65
 • Auto 65-75
 • Supr 60
 • Eco 50
 • Night 50
 • Quick wash 45
 • Pre rinse
برنامه‌های ویژه شستشو:
 • Intensive zone
 • Vario speed plus
 • Half load
 • Hygiene plus
 • Shine&Dry

در میان برنامه‌های اصلی شستشو 3 عملکرد خودکار در دماهای مختلف قرار گرفته شده است که با توجه به میزان کثیفی ظروف خود می‌توانید یکی از این برنامه‌ها را انتخاب نمایید. برنامه اتوماتیک با کمک سنسورهای قرار گرفته در دستگاه میزان کثیفی ظروف را سنجیده و بر اسا آنها دمای آب را تنظیم می‌کند.

با برنامه 60 درجه می‌توانید برای شستشوهای روزانه خود استفاده کنید تا با دمای مناسب‌تر ظروف با کثیفی متوسط شسته شوند. از برنامه Eco یا اقتصادی 50 درجه برای شستشوی اقتصادی ظرف‌هایتان استفاده کنید در واقع این برنامه با کاهش دمای آب و افزایش زمان شستشو، با استفاده کمتر از آب و انرژی ظرف‌های کثیف را به خوبی می‌شود. برنامه دیگر که برای شستشو در شب بسیار مناسب بوده برنامه Night 50 می‌باشد تا ضمن استفاده بهینه از منابع آب و انرژی و حداقل صدای ممکن تمامی ظرف‌ها را کاملا پاکیزه خواهد داشت. ظروف کریستال از حساسیت بالایی نسبت به دمای آب برخوردارند و شستشوی آنها به نوعی می‌بایست محافظت شده باشد بنابراین اگر ظرف‌های کریستال و بلور در دستگاه قرار دارند تنها کافی است گزینه Quick wash 45 را انتخاب کنید تا با دمای آب 45 درجه کرسیتال‌های شما تمیز و براق شوند.

برنامه کاربردی دیگر که در این مدل قرار گرفته شده Pre rinse یا پیش شستشو است. در مواقعی که ظروف داخل دستگاه بسیار چرب هستند می‌توانید با انتخاب این گزینه ابتدا شستشوی اولیه ظرف‌ها را انجام دهید تا چربی‌ها در آب خیس خورده و سپس با انتخاب یکی از برنامه‌های شستشو سیکل اصلی شستشو را انتخاب نمایید تا شاهد نتایج بی‌نظیر از شستشوی این دستگاه باشید. همچنین از گزینه پیش شستشو می‌توانید برای شستن پیش دستی میوه یا به طور کلی ظروفی که تنها به آب کشی نیاز دارند استفاده کنید. برخی از افراد نیز از این برنامه برای شستن میوه و سبزیجات خود استفاده می‌کنند.

در میان برنامه‌های ویژه می‌توانید از Intensive zone برای شستشوی قابلمه استفاده کنید. برای زمان‌هایی که می‌خواهید در زمان کوتاه‌تری ظروف خود را در دسترس داشته باشید گزینه Vario Speed Plus را انتخاب کنید تا زمان شستن ظرف‌ها 50 درصد کاهش یابد. این گزینه در مهمانی‌ها که ظرف‌های بسیاری جمع می‌شوند کارایی بالایی خواهد داشت.

برنامه ویژه دیگری که کارایی بالایی در طی روز برای شما خواهد داشت Half load  است. اگر در طی شبانه روز ظرف‌های کثیف ظرفیت ظرفشویی را تکمیل نکرده باشند و تنهخا یک سبد برای شستشو وجود دارد می‌توانید این گزینه را انتخاب کنید تا ظرفشویی با نصف ظرفیت شروع به کار نموده و ظرف‌های کثیف را بشوید.

اگر کودک یا فردی در خانه دارید که ظرف‌های غذای این افراد باید همیشه بهداشتی یو عری از باکتری باشند به وسیله گزینه Hygiene Plus شستشوی بهداشتی ظرف‌ها را به سادگی انجام دهید. این گزینه با افزایش دمای آب در مراحل آخر شستشو، تمامی باکتری‌ها را از روی ظروف می‌زداید.

در موقعیت‌هایی که نیاز به ظرف‌هایی کاملا خشک و بدون قطره آبی دارید گزینه shine&Dry را انتخاب کنید تا ظرف‌ها با قدرت بیشتری شسته شوند.

ظرفشویی بوش مدل SMS88TW02E مجهز به سیستم خسک کن زئولیت است. این سنگ معدنی ظروف داخل دستگاه را بدون قره آبی کاملا خشک می‌کند همچنین سیستم خشک کن زئولیت در مصرف انرژی بسیار بهینه عمل کرده و مصرف برقی پایینی دارد.

به طور کلی می‌توان گفت ظرفشویی SMS88TW02E بوش با امکانات گستره‌ای و برنامه‌های متنوعی که که داراست بسیار با کیفیت بوده و کار شستن ظرف‌ها را آسان می‌کند.

مشخصات

رنگسفید
مصرف انرژی+++A
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع84 سانتی متر
ظرفیت14 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو9.5 لیتر
زئولیتدارد
نصف شویدارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
برنامه ویژه5 برنامه ویژه
برنامه شستشو8 برنامه شستشو
میزان صدا42 دسی‌بل
دکمه های لمسیدارد
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 8

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ماشین ظرفشویی بوش SMS88TW02E

ماشین ظرفشویی بوش SMS88TW02E