لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
یخچال و فریزر بوش KSW36VW304-GSN36VW314 بزرگ‌نمایی

یخچال و فریزر بوش KSW36VW304-GSN36VW314

BOSCH

جدید

وضعیت: ناموجود

  • سفید

22,880,000 تومان

اطلاعات بیشتر

یخچال فریزر بوش مدل KSW36VW304-GSN36VW314

یخچال فریزر پیش‌رو از گروه یخچال‌های دو قلو است که با فضای مناسبی که داراست مواد غذایی فراوانی می‌توان درون آن جایگذاری کرد. گنجایش کلی این یخچال فریزر بوش 583 لیتر است که 346 لیتر آن به یخچال و 237 لیتر آن نیز به فریزر آن اختصاص یافته است. ابعاد یخچال دو قلو بوش مدل KSW36VW304-GSN36VW314 شامل ارتفاع 1860، عمق 650 و عرض 600 میلی‌متر است که فضای مناسبی را اشغال خواهد کرد. بد نیست بدانید که مصرف انرژی این محصول در رده A++ قرار داشته و در واقع در مصرف برق بهینه عمل می‌کند.

مشخصات یخچال

در قسمت یخچال 7 طبقه شیشه‌ای به همرا یک کشو وجود دارد که مواد غذایی مختلفی را می‌توانید در طبقات و کشو آن به طور منظم قرار دهید. بر روی در این دستگاه نیز 5 شلف یا طبقه تعبیه شده است تا بطری و قوطی‌ها را بتوان به راحتی درون آن‌ها قرار داد. قفسه بطری این امکان برای شما فراهم آورده تا بطری‌های نوشیدنی با نظمی خاص بر روی آنها جایگذاری کنید. کشو مختص لبنیات نیز با هوای مطبوعی که در داخل آن در گردش است لبنبات را سالم و تازه نگهداری می‌کند.

مشخصات فریزر

فریزر این محصول از 5 کشوی شیشه‌ای تشکیل شده است که با فضای مناسبی که برای آن طراحی شده است قادر خواهید بود مواد خوراکی بسیاری را درون آن به صورت منجمد نگهداری کنید. ابعاد کشوی این یخچال فریزر کاملا استاندارد بوده تا مواد غذایی با بسته‌بندی‌های گوناگون درون آن جای گیرد برای آسایش بیشتر مصرف‌کنندگان نیز دو کشوی فریزر از دیگر کشوهای آن بزرگ‌تر بوده و فضای بیشتری را برای نگهداری فراهم آورده‌اند. بارزترین ویژگی این فریزر NotFrost یا ضد برفک بودن آن است که با سیستم قدرتمند و با کیفیتی که داراست از ایجاد برفک به طور کامل جلوگیری خواهد کرد.

اگر به تازگی مواد خوراکی را درون فریزر گذاشتید و می‌خواهید سریعا منجمد شود تنها کافی است گزینه SuperFreeze را فعال کنید تا در کوتاه‌ترین زمان مواد خوراکی منجمد گردند.

سایر ویژگی‌های محصول

یخچال فریزر بوش مدل KSW36VW304-GSN36VW314 دارای هشدار باز بودن در به صورت صوتی و بصری است. این آلارم در هنگام باز بودن در یخچال یا فریزر به صدا در آمده یا و شما را آگاه می‌کند تا نسبت به بستن آن اقدام نمایید در نتیجه به کمک این سیستم از خروج هوای سرد جلوگیری می‌شود.

موتور قدرتمند این یخچال فریزر دو قلو سفید، در زمان کار 39 و 42 دسی‌بل صدا تولید می‌کند. عدد 39 صدای تولید شده از موتور یخچال و عدد 42 صدای در حین کار فریزر است بنابراین هیچگونه صدای آزاردهنده‌ای از آن شنیده نخواهد شد.

سیستم Multi Airflow گردش هوای فوق‌العاده‌ای را در فضای درون یخچال و فریزر برقرار ساخته تا تمامی مواد غذایی درون این دستگاه در دمای مطلوبی قرار گرفته و همچنان تازه و سالم در مدتی طولانی باقی بمانند.

لازم به ذکر است که این یخچال فریزر دو قلو بوش دارای آبسردکن نیز می‌باشد و نیاز به آبی گوارا و خنک را برای شما در هر زمان مرتفع می‌کند.

خرید یخچال فریزر دو قلو بوش مدل KSW36VW304-GSN36VW314 کاملا جادار بوده و فضای مناسبی را برای قرار دادن انواع مواد خوراکی در اختیارتان می‌گذارد. همچنین هوای ایده‌الی که درون یخچال و فریزر این مدل در گردش است از فساد مواد خوراکی جلوگیری کرده و سبب می‌شود تا میوه، سبزیجات و دیگر خوراکی‌ها درون آن کاملا تازه محافظت شوند.

مشخصات

کشور سازندهاسپانیا
رنگسفید
طول60 سانتی‌متر
عرض65 سانتی‌متر
ارتفاع186 سانتی‌متر
ظرفیت خالص فریزر346 لیتر
ظرفیت خالص کل237 لیتر
بارندارد
جنس طبقاتشیشه
آبسردکندارد
مدت زمان نگهداری در صورت قطع برق19 ساعت

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

یخچال و فریزر بوش KSW36VW304-GSN36VW314

یخچال و فریزر بوش KSW36VW304-GSN36VW314