لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
هود مورب بوش DWK098G51 بزرگ‌نمایی

هود مورب بوش DWK098G51

BOSCH

جدید

  • استیل

اطلاعات بیشتر

هود مورب بوش مدل DWK098G51

محصولات بسیار و متنوعی با نام بوش در بازار لوازم خانگی وجود دارند که کیفیت بالای آنها سبب شده تا رضایتمندی افرادی که این برند انتخاب کرده‌اند در سطح بالایی قرار گرفته باشد. هود آشپزخانه نیز یکی دیگر از تولیدات شرکت بوش است. محصول پیش‌رو از هودهای طرح شومینه‌ای به حساب آمده که اگر علاقه‌مند به آشپزخانه‌ای با سبک مدرن و امروزی هستید این هود زیبا جذابیت آشپزخانه مدرن شما را دو چندان خواهد کرد. هود شومینه‌ای بوش مدل DWK098G51 ضمن برخورداری از ظاهری زیبا کیفیت بالایی نیز داشته و بهترین تهویه کننده هوای آشپزخانه خواهد بود.

ویژگی‌های این هود شومینه‌ای بوش

این هود مورب بوش با عرض 90 سانتی متری برای بالای اجاق گازهایی با این عرض مناسب بوده و طراحی مورب آن به گونه‌ای است که تنها قابلیت نصب بر روی دیوار را خواهد داشت در نتیجه فضای نصب آن در بالای گاز می‌بایست مناسب و محیا باشد. کلیدهای قرار گرفته بر روی این هود زیبا به صورت لمسی بوده و تنها با اشاره‌ای عمل می‌کند. همچون روشنایی مناسب که در این هود تعبیه شده است برای آشپز کار کردن را آسان و آشپزی را دلچسب خواهد کرد.

حجم مکش این هود بوش 850 متر مکعب بر ساعت می‌باشد که می‌توان گفت تمامی بو و هوای گرم را به خارج ساکشن می‌کند و تهویه مطلوبی را برای فضای آشپزخانه به وجود می‌آورد. موتور آن 3 سرعت یا دور مختلف داشته که با در نظر داشتن موقعیت خود قادر باشید دور موتور مناسب برای خروج هوا را انتخاب نمایید. برای زمان‌هایی که غذایی سوخته یا بوی ناملبوعی در فضا پیچیده با دکمه فوق سریع در زمانی کوتاه تمامی هوای نامطلوب را به بیرون هدایت کنید.

بیشترین سطح صدای این هود در زمان روشن بوده 68 دسی‌بل و کمترین میزان صدا آن 41 دسی‌بل است و می‌توان گفت روشن بودن هود در دورهای پایین اصلا آزاردهنده نخواهد بود. فیلتر به کار رفته در این محصول از نوع آلومینیومی است و به سادگی قابل شستشو است.

در نهایت بد نیست بدانید محصولات توکار بوش همچون دیگر محصولات این شرکت خوشنام مورد استفاده افراد بسیاری در سراسر جهان است که کیفیت بالای تولیدات این شرکت رضایت بالای افراد را نیز به دنبال داشته است.

مشخصات

رنگاستیل
نوع هودمورب یا 45
نمای ظاهریاستیل
فیلتر آلومینیومیدارد
لامپدارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

هود مورب بوش DWK098G51

هود مورب بوش DWK098G51