لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
چرخ گوشت بوش MFW3630I بزرگ‌نمایی

چرخ گوشت بوش MFW3630I

BOSCH

جدید

  • قرمز

اطلاعات بیشتر

چرخ گوشت بوش مدل MFW3630I

یکی از صدهامحصول تولید شده توسط شرکت بوش، چرخ گوشت MFW3630I است که جزو لوازم کمکی در آشپزخانه به حساب می‌آید. همه تولیدات بوش در کشور آلمان انجام نمی‌شود و برخی از محصولات این شرکت در کشورهای دیگر چون ترکیه، چین، لهستان و... صورت می‌گیرد. این چرخ گوشت بوش نیز در کشور لهستان تولید شده و در بازار جهانی به فروش می‌رسد. این دستگاه در داخل ایران با گارانتی کاراسرویس عرضه می‌شود و مدت اختصاص یافته برای این ضمانت 24 ماه می‌باشد.

ویژگی‌های این چرخ گوشت بوش

همانطور که در تصویر محصول مشاهده می‌کنید چرخ گوشت بوش مدل MFW3630I با ترکیب دو رنگ قرمز و سفید طراحی شده است. شکل ظاهری محصول گواه از طراحی تخصصی مهندسان بوش می‌دهد چرا که با نگاه به آن متوجه طراحی بی‌عیب نقص آن خواهید شد. سری‌های مختلف که برای این دستگاه کاربردی تعبیه شده است، استفاده از دستگاه را محدود به چرخ کردن گوشت نکرده و می‌توان بسیاری از کارهای آماده‌سازی غذا را به وسیله آن آسان‌تر کرد.

چرخ گوشت بوش مدل MFW3630I

قدرت موتور این چرخ گوشت بوش در بازه 500 تا 1600 وات قرار گرفته است که در کارهای مختلف قدرت مناسب موتور به کار گرفته می‌شود. همانطور که گفته شد سری‌های متفاوت تعبیه شده برای این مدل، قابلیت استفاده از آن را بیشتر کرده است. سری‌های حرفه‌ای چون چرخ کردن گوشت، کبه‌ساز و سوسیس ساز کارها را برای شما بسیار آسان خواهد کرد. همچنین شما با این محصول می‌توانید آب مرکبات را نیز گرفته و نوشیدنی‌های مورد علاقه‌تان را نوش جان کنید. بنابراین با خرید چرخ گوشت بوش مدل MFW3630I می‌توانید از خرید دیگر ابزارهای کمکی معاف شوید.

این دستگاه چند منظوره از بدنه‌ای پلاستیکی برخوردار بوده و وزن مناسبی خواهد داشت در نتیجه جا به جایی آن بسیار آسان خواهد بود. موتور این چرخ گوشت دارای دو سرعت مختلف است تا در موقعیت‌های گوناگون بتوانید از سرعت مناسب استفاده نمایید همچنین دو شبکه کوچک و درشت برای چرخ کردن دارد و در یک دقیقه 1.9 کیلوگرم گوشت را چرخ کرده و در اختیار شما قرار خواهد داد. با این وسیله با سرعت بالایی چرخ کردن گوشت، تهیه سوسیس، گرفتن آب مرکبات انجام دهید و کارها را لذت بخش کنید.

مشخصات

کشور سازندهلهستان
رنگقرمز سفید
توان مصرقی1600 وات
میزان گوشت خروجی1.9 کیلوگرم
سوسیس سازدارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

چرخ گوشت بوش MFW3630I

چرخ گوشت بوش MFW3630I