لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
گوشت کوب برقی بوش MSM66146 بزرگ‌نمایی

گوشت کوب برقی بوش MSM66146

BOSCH

جدید

  • سفید

اطلاعات بیشتر

گوشتکوب برقی بوش مدل MSM66146

همه خانم‌های خانه برای تهیه و آماده‌سازی غذاهای مختلف، به ابزارهای گوناگونی نیاز دارند که برخی از آنها کارها را با سرعت بیشتری پیش برده و از طرفی نیز باعث سهولت می‌شوند. گوشتکوب برقی بوش مدل MSM66146 یکی از این ابزارهاست که با داشتن عملکردهای مختلف می‌توان کار آشپزی را بسیار لذت‌بخش‌تر نمایند. این چرخ گوشت بوش با ترکیب رنگ سفید و فیلی طراحی شده و در کشور اسلوونی ساخته شده است. شرکت گارانتی کننده این محصول را به مدت 24 ماه تحت ضمانت خود درآورده است.

ویژگی‌های این گوشتکوب برقی بوش

محصول فوق که با کاربرد چند منظوره است از توان مصرفی 600 وات بهره می‌برد این توان در مقایسه با کارایی دستگاه بسیار قابل قبول بوده و با قدرت و کیفیت بالایی قادر به آماده‌سازی مواد غذایی مختلف است. اجزای قرار گرفته بر روی این مدل شامل یک پایه گوشتکوب، تیغه خردکن، ظرف خردکن و محفظه مندرج است. پایه گوشتکوب برقی و تیغه خرد کن از جنس استیل ضد زنگ بوده و تیغه‌ها بسیار برنده می‌باشد و با سرعت بالایی مواد خوراکی را ریز یا آسیاب می‌کنند.

موتور این گوشتکوب برقی از 12 سرعت مختلف برخوردار می‌باشد که در موقعیت‌های گوناگون سرعت مناسب به کار خواهد آمد. همچنین دکمه توربو که برای این مدل در نظر گرفته شده است در زمان‌هایی که به سرعت بیشتر برای میکس یا خرد کردن مواد غذایی نیازمندید به کار گرفته می‌شود.

گوشتکوب برقی بوش مدل MSM66146

دسته این دستگاه به صورت ارگونومیک طراحی شده است و در دست داشتن آن بسیار آسان خواهد بود. تمامی قطعات به جز موتور این محصول بسیار آسان شسته شده و از قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی نیز بهره می‌برد. بنابراین پس از اتمام کار می‌توانید تیغه و محفظه‌ها را در ظرفشویی قرار داده و به راحتی بشویید. تیغه خردکن که از نوع Quattro Blade بوده با چهار لبه بسیار تیز قادر است مواد خوراکی بسیاری چون خردکردن آجیل، سبزیجات، شکلات و... را به راحتی و در کسری از ثانیه انجام دهد.

گوشتکوب برقی بوش مدل MSM66146 با ابعاد مناسبی که داراست همیشه در دسترس خواهد بود و حتی می‌توانید آن را بر روی میز کار آشپزخانه خود برای همیشه قرار دهید.

مشخصات

وزن1.55 کیلوگرم
ابعاد62 × 55 × 393 سانتی‌ متر
جنس بدنهپلاستیک
توان مصرقی600 وات
قابل شستشو در ظرفشوییدارد
جنس تیغهاستیل ضد زنگ
تعداد سرعت12 سرعته
همزنندارد
پالسندارد
خردکندارد
سایر ویژگی‌هادارای طراحی ارگونومیک

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

گوشت کوب برقی بوش MSM66146

گوشت کوب برقی بوش MSM66146