لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
همزن بوش MFQ36470 بزرگ‌نمایی

همزن بوش MFQ36470

BOSCH

جدید

  • سفید

اطلاعات بیشتر

همزن بوش مدل MFQ36470

برای تهیه و آماده‌سازی خوراک در هر وعده وسایل و ابزار بسیار زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ابزارها همگی به سرعت بخشیدن و آسان شدن کارها کمک فراوانی می‌کنند و درواقع به نوعی در کمتر خسته شده ما و لذت بردن بیشتر از آشپزی تاثیر بسزایی می‌گذارند.

یکی از این ابزار همزن‌ها هستند که در میکس و مخلوط کردن موادخوراکی بسیار کارآمد خواهند بود. از میان شرکت‌های بسیاری که در زمینه تولید و عرضه لوازم خانگی فعالیت می‌کنند شرکت بوش یکی از بهترین‌ها شناخته شده است که همزن‌های مختلفی را به بازار عرضه کرده است. یکی از همزن‌های با کیفیت این شرکت همزن بوش مدل MFQ36470 است. در ادامه ویژگی و کارایی‌های این دستگاه ذکر شده است تا آنهایی که به دنبال همزنی با کیفیت هستند با مرغوب‌ترین مدل آن آشنا شوند.

همزن بوش مدل MFQ36470

ویژگی‌های این همزن بوش

نیرو و قدرت این دستگاه به واسطه موتور 450 واتی آن تامین می‌شود که با توجه به کار تخصصی آن قدرت قابل قبولی است و با این توان به سادگی مواد مختلفی را قادر است مخلوط نماید. این موتور 5 سرعت مختلف دارد که در موقعیت‌های مختلف می‌توانید سرعت مناسب را تنظیم کرده تا نتایج بهتری از آن را شاهد باشید. دو سری با اشکال مختلف برای این مخلوط کن طراحی شده است که با توجه به نوع خمیر و یا دیگر مواد غذایی بتوانید سری مناسب‌تر را قرار داده و استفاده کنید. عملکرد این همزن بوش تنها به میکس مواد خوراکی محدود نخواهد شد زیرا یک پایه گوشتکوب‌برقی نیز به همراه آن است که در خرد و آسیاب کردن مواد غذایی به کار می‌آید. تمامی سری‌ها و پایه گوشتکوب‌برقی از استیل ضد زنگ ساخته شده و بسیار مقاوم و مستحکم خواهند بود.

محفظه مندرجی نیز به همراه دیگر قطعات برای این محصول در نظر گرفته شده که برای اندازه‌گیری و یا مخلوط مواد به میزان کم می‌توانید از این لیوان مندج استفاده نمایید. طراحی ارگونومیک بدنه همزن سفید بوش مدل MFQ36470 کار را بسیار آسان کرده است و با برخورداری از وزن سبک کمک کرده تا جا به جایی و حرکت دادن آن دشوار نگردد. با انتخاب ابزارها و وسایل با کیفیت کار آشپزی و تهیه خوراک را برای خود آسان و لذت‌بخش‌تر کنید.

مشخصات

جنس بدنهپلاستیک
توان مصرقی450 وات
تعداد سرعت5 سرعته
سایر ویژگی‌هادارای خمیرزن و خامه زن

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

همزن بوش MFQ36470

همزن بوش MFQ36470