لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
جارو شارژی بوش BCH6ATH18A بزرگ‌نمایی

جارو شارژی بوش BCH6ATH18A

BOSCH

جدید

  • مشکی

اطلاعات بیشتر

جارو شارژی بوش مدل BCH6ATH18A

جاوروشارژی فوق از جمله محصولات شرکت بوش است که در کشور چین ساخته شده است. رنگ این جاروشارژی بوش سرمه‌ای بوده و از طراحی مدرن و زیبایی برخوردار می‌باشد. قدرت و کیفیت بالای این محصول کار نظافت را ساده و بی‌نقض خواهد کرد.

مشخصات این جاروشارژی بوش

این جاروشارژی تنها در حالت ایستاده قابل استفاده است بنابراین کار یک جاروبرقی را نیز برای شما انجام دهد. وزن 3.4 کیلوگرمی که این جارو بهره می‌برد امکان جا به جایی و به کارگیری از آن را سهل و آسان کرده است. با این وزن کم این امکان برای شما فراهم آورده شده تا دستگاه را در گوشه‌ای از خانه قرار داده تا همیشه در دسترس باشد.

گنجایش آن 0.9 لیتر است که به میزان قابل قبولی گرد و غبار را در خود جای خواهد داد. همچنین دسته‌ای بر روی آن تعبیه شده است تا به سادگی مخزن گرد و غبار تخلیه نمایید.

موتور به کار رفته در مدل BCH6ATH18A از نوع Long life است که با عمری طولانی بهترین عملکرد را از خود به نمایش می‌گذارد.

همانطور که می‌دانید جاروشارژی‌ها پس از تکمیل شارژ آماده به کار می‌باشند . نکته‌ای که در این خصوص حائز اهمیت است نگهداری شارژ بالای آنهاست تا در زمان بیشتری بتوان از آن استفاده نمود. نوع باتری جاروشارژی BCH6ATH18A بوش Li-lON است که ولتاژ آن برابر 18 ولت است. این باتری پس از 3 ساعت شارژ 80 درصد و پس از 6 ساعت شارژ باتری، 100 درصد شده و می‌تواند برای مدت طولانی جارو کشی و نظافت را به خوبی انجام دهد.

یک نوع فیلتر بهداشتی قابل شستشو نیز بر روی این مدل وجود دارد که با جذب گرد و غبار مانع از ورود آنها به محیط می‌شود. زمان شستشوی این فیلتر به واسطه چراغ LED دستگاه نمایان می‌شود و به مصرف کننده هشدار داده تا فیلتر را خارج و آن را پاکیزه نماید به این ترتیب با فیلتر تمیز و مکش و نتایج بهتر جارو کشی را شاهد هستید.

انعطاف‌پذیری سری این جاروشارژی بوش، امکان جاروکشی کنج‌ها، زیر مبلمان و دیگر مکان‌های دشوار را میسر کرده است.

مشخصات

کشور سازندهچین
وزن3.4 کیلوگرم
ابعادعرض 285 × ارتفاع 1160 × عمق 185 میلیمتر
نوع باتریLi-ION
ولتاژ باتری18 ولت
میزان شارژدهی باتری40 دقیقه
مدت زمان شارژ اولیه6 ساعت
فیلتر قابل شستشودارد
گنجایش0.9 لیتر

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه