لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
اتوبخار بوش TDA1022000 بزرگ‌نمایی

اتوبخار بوش TDA1022000

BOSCH

جدید

  • بنفش

اطلاعات بیشتر

اتوبخار بوش مدل TDA1022000

اتو کردن لباس‌ها همواره کاری مهم و در عین حال برای برخی دشوار است. برای آن که همیشه ظاهری تمیز و مرتب داشته باشید لازم است تا لباس‌هایی صاف و اتو کشیده داشته باشید و اگر از اتو کردن لباس‌ها بیزارید تنها با داشتن اتویی با کیفیت و قدرت بالا، کار اتو کشی برای شما آسان و لذت بخش خواهد شد. همچنین داشتن یک اتوی خوب زمان اتو کردن را برای شما بسیار کاهش خواهد داد. در اینجا به شما یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین اتوها را معرفی خواهیم کرد که اتو بخار TDA1022000 بوش است. با داشتن این اتوی بی‌نظیر اتو کردن لباس‌هایتان آسان‌تر گذاشته خواهد شد.

مشخصات این اتو بخار بوش

اتو بخار بوش مدل TDA1022000 از تولیدات شرکت بوش در کشور اسپانیا است که پس از تولید در این کشور به سراسر دنیا عرضه می‌شود. این اتو به رنگ یاسی طراحی شده که جدای از ظاهر زیبا، طراحی تخصصی و فوق‌العاده آن، استفاده را برای کاربر راحت و دلچسب می‌کند. توان مصرفی این اتو بوش 2200 وات بوده که با قدرت بالایی عمل می‌کند.
این اتوبخار بوش به طور پیوسته در هر دقیقه 30 گرم بخار را آزاد کرده و بخاردهی لحظه‌ای آن در هر دقیقه 120 گرم است. با بخاردهی پر قدرت و قابل قبول آن چروک لباس‌ها در زمان کوتاهی از بین خواهد رفت.

اتوبخار بوش مدل TDA1022000

جنس کف این اتو از نوع PalladiumGlissée است که این نوع جنس کف، مختص به اتوهای بوش می‌باشد و دوام و عملکرد بالایی از خود نشان می‌دهد. مخزن آب که در بالا و در قسمت جلویی آن تعبیه شده است به سادگی پر شده و از گنجایش 300 میلی لیتری برخوردار می‌باشد. با این گنجایش نیاز به پر کردن برای هر استفاده نیست و می‌توانید تا چندین بار از بخار حاصل از آب بهره ببرید.

اسپری آب نیز بر روی این اتو بخار بوش مدل TDA1022000 قرار گرفته که در مواقعی که نیاز به آب دارید می‌توانید با فشار دکمه مورد نظر آب را به طور مستقیم بر روی لباس اسپری نمایید. دو ویژگی بسیار مهم در این مدل داشتن سیستم ضد چکه و ضد رسوب است که کیفیت استفاده از دستگاه را بالا برده است.

مشخصات

طول سیم برق1.9 متر
توان مصرقی2200 وات
نوع اتوبخار
سیستم قطع خودکاردارد
سیستم ضد چکهدارد
جنس کفPalladiumGlissée
تنظیم میزان بخاردهیدارد
مخزن آبدارد
اسپری آبدارد
سیستم ضد رسوبدارد
بخاردهی پیوسته30 گرم در دقیقه
بخاردهی لحظه‌ای120 گرم در دقیقه

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

اتوبخار بوش TDA1022000

اتوبخار بوش TDA1022000