لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.

فر مایکرو تو کار

9 محصول در این شاخه

فر مایکروویو بوش

سال‌های زیادی است که لوازم خانگی بوش در دسترس ما ایرانی‌ها قرار دارد و خانواده‌های بسیاری هستند که از محصولات متنوع این شرکت استفاده کرده و رضایت بالایی دارند. طراحان و سازندگان بوش ضمن در نظر داشتن کیفیت و مواد اولیه مرغوب در ساخت تولیداتشان، به ظاهر محصولات خود نیز اهمیت بسیاری داده‌اند و همواره کالاهایی ر...

فر مایکروویو بوش

سال‌های زیادی است که لوازم خانگی بوش در دسترس ما ایرانی‌ها قرار دارد و خانواده‌های بسیاری هستند که از محصولات متنوع این شرکت استفاده کرده و رضایت بالایی دارند. طراحان و سازندگان بوش ضمن در نظر داشتن کیفیت و مواد اولیه مرغوب در ساخت تولیداتشان، به ظاهر محصولات خود نیز اهمیت بسیاری داده‌اند و همواره کالاهایی را به بازار معرفی می‌کنند که از ظاهر ساده و زیبایی برخوردارند. در واقع ظاهر زیبا و کیفیت و کارایی بالای محصولات بوش باعث موفقیت چشمگیر این شرکت آلمانی شده است.

دو وسیله‌ای که در آشپزی بسیار کارایی دارد فر و مایکروویو است. خانم‌ها و آقایان برای طبخ برخی از خوراک‌ها به فر نیازمندند و یا برای گرم کردن غذا یا بسیاری کارهای دیگر وجود مایکروویو می‌تواند بسیار مفید واقع شود اما گاهی فضای ناکافی آشپزخانه سبب می‌شود که ما از داشتن یکی از آنها محروم شویم.
در اینجاست که نوآوری شرکت‌های تولید کننده می‌تواند مشکل را برای بسیاری از ما حل کند.
ادغام فر و مایکروویو، ضمن آنکه امکان پخت غذا، گرم کردن، تهیه خوراک‌های بین‌المللی و انواع کیک و دسر را برایمان فراهم می‌کند فضای کمتری را نیز اشغال می‌کند.
همانطور که انتظار می‌رود، بوش با در نظر داشتن نیازهای مصرف کننده و آسان‌تر کردن کارها، فر مایکرو بوش را تولید و بازار لوازم خانگی کشورهای مختلفی عرضه کرده است.

فرمایکرو بوش از جمله محصولات توکار بوش است و برای آشپزخانه‌های مدرن مناسب‌ترین گزینه محسوب می‌شود. امکانات متنوعی که بر روی این دستگاه قرار گرفته شده امکان استفاده آن را در موقعیت‌های متنوع فراهم کرده است. از برنامه مخصوص یخ‌زدایی گرفته تا پخت پیتزا، کیک و ... با فرمایکرو بوش امکان‌پذیر است که استفاده در موقعیت‌های مختلف به لطف دامنه گرمایی گسترده این دستگاه‌ها فراهم آماده است. وجود قابلیت‌هایی دیگر چون صفحه نمایش لمسی، روشنایی LED، جنس بدنه مقاوم، فن کانوکشن که در برخی مدل‌ها تعبیه شده همگی کمک می‌کنند تا مصرف کننده استفاده آسان و راحتی را با این دستگاه تجربه کند.

به جرات می‌توان گفت خرید فر مایکروویو بوش و کار کردن با آن تجربه و حس خوشایندی را در هنگام آشپزی برای شما به ارمغان خواهد آورد و شاهد آسان و سریع‌تر شدن کارهایتان خواهید بود.

کمتر
بیشتر

فیلترها:

کشور سازنده
رنگ
فر
جوجه گردان
Self Clean