لباسشویی بوش WAK24265IR بزرگ‌نمایی

لباسشویی بوش WAK24265IR

BOSCH

جدید

  • سفید

اطلاعات بیشتر

لباسشویی بوش WAK24265IR از سری 4 لباسشویی بوش ساخت کشور ترکیه به سفارش ایران می باشد. با ظرفیت 7 کلیوگرم و با مهر کیفیت ECARF طراحی شده برای افراد با پوست‌هایي حساس و یا مبتلا به آلرژی هست.

موتور قدرتمند، با دوام، آرام و کارآمد

موتور بسیار آرام این دستگاه تا 1000 دور در دقیقه توانایی چرخش دارد و کاملا عایق بندی شده به طوری که در صورت روشن بودن دستگاه 58 دسی‌بل صدا تولید می‌کند، این محصول با برچسب انرژی +++A نشان از مصرف بسیار پایین این مدل دارد. 

این ماشین لباسشویی بوش با شستشوی سریع 15 دقیقه ای لباس‌هایی با 2 کیلوگرم را که ممکن است کمی خاکی شده باشند را در مدت زمان 15 دقیقه بشورد. این شستشو شامل شستشوی اصلی، آبکشی و چرخش است. در لباسشویی‌های بوش البسه به آرامی و کاملاً سنجیده شسته می‌شوند بنابراین هیچگونه صدمه‌ای به الیاف البسه وارد نشده، تار و پود آن به هم نخواهد پیچید و در نتیجه اتوکشی آنها بسیار آسان خواهد بود. با کمک سیستم تشخیص وزن لباس دستگاه می‌تواند میزان آب ورودی را سنجیده و متناسب با وزن لباسها آب مصرف کند.

VarioPerfect: شستشو سریعتر یا کارآمدتر
VarioPerfect از طریق طیف وسیعی از برنامه های خود، نتایج شستشوی بالا را برای انواع پارچه ها و هر بار تضمین می کند. با VarioPerfect می توانید اکثر برنامه ها را سریعتر یا کارآمد تر انجام دهید، با انتخاب برنامه های SpeedPerfect و EcoPerfect. با انتخاب این برنامه ها باعث می شود زمان تا 65٪ یا انرژی تا 50٪ کاهش یابد.

 AllergyPlus/ECARF Quality Seal  که مخصوص و متناسب با نیازهای افراد آلرژیک است و برنامه شستشوی cotton 60° + دکمه EcoPerfect و برنامه شستشوی cotton 40° + دکمه EcoPerfect برنامه‌های استاندارد شستشو هستند و این برنامه‌ها برای شستشوی لباس‌های نخی کثیف عادی مناسب هستند و از نظر مصرف آب و برق، بهینه‌ترین برنامه‌ها هستند. با این ترکیب دمای حقیقی ممکن است با دمای مشخص‌شده برای برنامه متفاوت باشد. می‌توان برای مصرف برق کمتر، زمان‌های شستشو را تمدید کرد. اثر شستشوی A همواره در این فرآیند تضمین‌شده است.

مشخصات کلی

کشور سازندهترکیه
سریسری 4
رنگسفید
مصرف انرژی+++A

مشخصات انرژی و مصرف

میزان مصرف آب در سال9680 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال174 کیلو وات ساعت

گنجایش و ابعاد

ظرفیت7 کیلوگرم
عرض59 سانتی‌متر
طول59.8 سانتی‌متر
ارتفاع84.8 سانتی‌متر

مشخصات فنی

قدرت موتور1200 دور در دقیقه
نوع موتور----
برنامه شستشو13 برنامه
نوع دیگVARIO DRUM
تعداد شیر ورودی1 عدد
نوع صفحه نمایشگرLED
ضد لرزشدارد
قفل کودکدارد
اتصال به تلفن همراهندارد
شستشوی سریعدارد
ضد چروک----
شستشوی خودکار دیگ----
اتو کشی آسان----
سیستم تشخیص وزن لباس----
شستشوی اولیهدارد
شستشوی اضافهدارد
پایان با تاخیر----
شروع با تاخیردارد
حباب ساز----
حداکثر رطوبت باقیماندهحداکثر رطوبت باقیمانده: 53 %
قابلیت لکه بری----
عیب یابی خودکار----

سایر مشخصات محصول

میزان صدا75 - 58 دسی‌بل
سایر ویژگی هاVarioPerfect™ - AllergyPlus/ECARF Quality Seal: مخصوص و متناسب با نیازهای افراد آلرژیک - باقابلیت VarioDrumشستشوی آرام یا شدید

دیدگاه‌ها

نوشتن نقد و نظر

لباسشویی بوش WAK24265IR

لباسشویی بوش WAK24265IR