لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
اسپرسوساز بوش VeroCafe TES50129RW بزرگ‌نمایی

اسپرسوساز بوش VeroCafe TES50129RW

BOSCH

جدید

  • مشکی

اطلاعات بیشتر

اسپرسوساز بوش  VeroCafe TES50129RW

دستگاه اسپرسو ساز بوش مدل TES50129RWیکی دیگر از محصولات با کیفیت و پر کاربرد شرکت بوش می‌باشد که از یک طراحی بسیار مدرن و امکاناتی بالا نیز بهره می‌برد. توان مصرفی این دستگاه  1600 وات است که در زمانی کوتاه لذت نوشیدن یک فنجان قهوه را در یک صبح دل انگیر برای خود و خانوادتان به ارمغان می‌آورد. این دستگاه علاوه بر اینکه در منازل مورد استفاده قرار می‌گیرد مناسب کافه‌ها هم می‌باشد.طراحی این دستگاه بسیار ساده و کاربردی است و شما تنها با فشار یک دکمه می‌توانید نهایت لذت را از نوشیدن یک شیر قهوه مخصوص یا کاپوچینو تجربه کنید. با این اسپرسوساز بوش علاوه بر قهوه،‌کاپوچینو و ... می‌توانید فوم شیر، شیر گرم، آب گرم را در اختیار داشته باشید.

 ویژگی‌های اسپرسوساز TES50129RW

این مدل اسپرسو ساز بوش یک دستگاه کاملا اتوماتیک است و دارای محفظه نگهداری قهوه است که باعث ماندگاری بیشتر عطر و طعم قهوه می‌شود. همچنین مجهز به یک صافی که علاوه بر افزایش عمر دستگاه باعث می‌شود که قهوه طعم بهتری و غیر قابلاسپرسوساز بوش TES50129RW مقایسه‌ای داشته باشد. یکی از ویژگی‌های این دستگاه قابلیت MilkMagic Pro است عملکرد این سیستم به گونه‌است که در هنگام ساختن کاپوچینو، شیر به اندازه کافی به حالت کف درآمده و از سر ریزی آن از داخل فنجان جلوگیری میکند. این مدل اسپرسوساز بوش دارای عملکردهای مختلف است مانند: اسپرسو، قهوه، کاپوچینو، کافه لاته، لاته ماکیاتو ... که باعث شده این دستگاه به یک اسپرسوساز حرفه‌ای تبدیل شود.

از دیگر ویژگی‌های اسپرسوساز TES50129RW می‌توان به Senso Flow  اشاره کرد که دما و اندازه به طور خودکار طبق عطر و طعم نوشیدنی مورد نظر را تنظیم می‌کند و همچنین سیستم Milk Clean از دیگر قابلیت‌های این دستگاه است کل محفظه نگهداری شیر توسط این سیستم سریع و بهداشتی پاک می‌شود.

مشخصات ظاهری این دستگاه

اگر بخواهیم از ظاهر این دستگاه براییتان بگوییم رنگ آن مشکی بوده که در کنار طراحی مدرنی که دارد جلوه خاصی به آشپزخانه شما می‌بخشد که مسلما مورد پسند هر خانم خانه‌‌داری قرار می‌گیرد. همچنین ابعاد آن 385× 280 x 479میلیمتر با وزن خالص 9.62 کیلوگرم است. مخزن اسپرسو ساز TES50129RW بوش 1.7 لیتر بوده این مخزن به راحتی قابل جداشدن از دستگاه می‌باشد

مشخصات

رنگمشکی
توان مصرقی1600 وات
میزان فشار بخار15 بار
ظرفیت مخزن آب1.7 لیتر
ظرفیت مخزن قهوه300 گرم
برنامه خودکار رسوب‌زدایی و نظاقتدارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

اسپرسوساز بوش VeroCafe TES50129RW

اسپرسوساز بوش VeroCafe TES50129RW