لباسشویی بوش WAB202S2IR بزرگ‌نمایی

لباسشویی بوش WAB202S2IR

BOSCH

جدید

  • استیل

اطلاعات بیشتر

لباسشویی بوش مدل WAB202S2IR

لباسشویی بوش WAB202S2IR از سری 2 لباسشویی بوش ساخت کشور ترکیه می باشد، این لباسشویی با ظرفیت 6 کیلوگرم از محصولات باکیفیت شرکت بوش است که ضمن برخورداری از فناوری‌ها و قابلیت‌های متعدد، می‌توان آن را یکی از اقتصادی‌ترین و کم‌مصرف‌ترین ماشین‌های لباس‌شویی به شمار آورد. این دستگاه از سنسور آب و فناوری ActiveWater بهره می‌برد تا ضمن کنترل خودکار میزان البسه کثیف، از مقدار آب لازم استفاده کند و موجب صرفه‌جویی در مصرف آب و انرژی شود.

تکنولوژی ActiveWater: آب کمتر، انرژی کمتر، نتایج بیشتر

این تکنولوژی نوآورانه عملکرد تمیز کردن استثنایی را با کمبود آب و انرژی ارائه می دهد که کمک بسزای به محیط زیست می کند. آب و انرژی به صورت هدفمند مصرف می شود با فن آوری فیلتر بهینه شده، گرمایش سریعتر و عملکرد پمپ بالاتر برای گردش بهتر آب ذخیره شده. تکنولوژیActiveWater بکار رفته در این محصول کنترل خودکار میزان البسه کثیف را به عهده دارد و مقدار آب ورودی لازم ابرای شستشو رو تنظیم می نماید و موجب صرفه‌جویی در مصرف آب و انرژی شود.

مصرف برق سالانه این لباسشویی 153 کیلو وات ساعت، بر اساس 220 چرخه شستشوی استاندارد برای برنامه‌های نخی در دماهای 60°C و 40°C با ظرفیت کاملاً یا نسبتاً پر و استفاده در حالات کم‌مصرف. مصرف حقیقی انرژی بستگی به نحوه استفاده از دستگاه دارد.

قابلیت AllergyPlus/ECARF Quality Seal مناسب افرادی است که آلرژی دارند. فناوری AllergyPlus این محصول، با ازبین‌ بردن حداکثری باکتری‌ها به نگرانی‌های مصرف‌کنندگانی که از انواع حساسیت رنج می‌برند خاتمه می‌دهد. صفحه‌نمایش زیبا این لباسشویی نمایانگر عملکرد و اطلاعات برنامه‌های انتخاب ‌شده است.

VarioPerfect: شستشو سریعتر یا کارآمدتر

VarioPerfect از طریق طیف وسیعی از برنامه های خود، نتایج شستشوی بالا را برای انواع پارچه ها و هر بار تضمین می کند. با VarioPerfect می توانید اکثر برنامه ها را سریعتر یا کارآمد تر انجام دهید، با انتخاب برنامه های SpeedPerfect و EcoPerfect. با انتخاب این برنامه ها باعث می شود زمان تا 65٪ یا انرژی تا 50٪ کاهش یابد.

از ویژیکی های دیگر  ماشین لباسشویی بوش WAB202S2IR  می توان به حالت خاموشی/ادامه مصرف برق کمتر: 0.15 W / 1.27 W،  مصرف آب سالانه 10560 کیلو وات ساعت، بر اساس 220 چرخه شستشوی استاندارد برای برنامه‌های نخی در دماهای 60°C و 40°C با ظرفیت کاملاً یا نسبتاً پر. مصرف حقیقی آب بستگی به نحوه استفاده از دستگاه دارد، کلاس بهینگی چرخش-خشک‌کن: C، حداکثر رطوبت باقیمانده: 62 %، نشانگر برنامه شستشوی cotton 60° + دکمه EcoPerfect و برنامه شستشوی cotton 40° + دکمه EcoPerfect برنامه‌های استاندارد شستشو، زمان برنامه نخی استاندارد با دمای 60°C و ظرفیت کاملاً پر 270 دقیقه، زمان برنامه برای ظرفیت نسبتاً پر 270 دقیقه و همچنین زمان برنامه نخی استاندارد با دمای 40 °C و ظرفیت نسبتاً پر 270 دقیقه است و سطح صدای شستشو در برنامه نخی استاندارد با دمای 60° و ظرفیت کاملاً پر ب57 دسی بل اشاره کرد.

مشخصات کلی

کشور سازندهترکیه
سریسری 2
رنگاستیل
مصرف انرژی+++A

مشخصات انرژی و مصرف

میزان مصرف آب در سال10560 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال153 کیلو وات ساعت

گنجایش و ابعاد

ظرفیت6 کیلوگرم
عرض60 سانتی‌متر
طول55 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر

مشخصات فنی

قدرت موتور1000 دور در دقیقه
نوع موتور----
برنامه شستشو6 برنامه شستشو
نوع دیگ----
تعداد شیر ورودی1 عدد
نوع صفحه نمایشگرLCD
ضد لرزشدارد
قفل کودکدارد
اتصال به تلفن همراهندارد
شستشوی سریعدارد
ضد چروک----
شستشوی خودکار دیگ----
اتو کشی آسان----
سیستم تشخیص وزن لباس----
شستشوی اولیهدارد
شستشوی اضافهدارد
پایان با تاخیردارد
شروع با تاخیردارد
حباب سازندارد
حداکثر رطوبت باقیمانده----
قابلیت لکه بری----
عیب یابی خودکار----

سایر مشخصات محصول

میزان صدا73 - 57 دسی‌بل
سایر ویژگی هاسیستم Vario Perfect - سیستم شستشوی Aquatronic - AllergyPlus/ECARF Quality Seal: مخصوص و متناسب با نیازهای افراد آلرژیک. - قابلیت Activewater مدیریت آب

دیدگاه‌ها

نوشتن نقد و نظر

لباسشویی بوش WAB202S2IR

لباسشویی بوش WAB202S2IR