ماشین ظرفشویی بوش SMV69M00IR بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMV69M00IR

BOSCH

جدید

  • سفید

13,850,000 تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش مدل SMV69M00IR

ظرفشویی بوش SMV69M00IR از محصولات ماشین ظرفشویی بوش سری 6 Super Silence Plus ساخت کشور آلمان می باشد و به سفارش ایران توسط شرکت بوش سرویس نماینده رسمی محصولات بوش تولید شده است. بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا ظرفشویی بوش به صورت مخفی و توکار استفاده شود. برای این نوع وسایل باید طراحی کابینت، کمد یا جایگاه مناسب در نظر گرفته شده و آماده سازی شود. این مدل ماشین ظرفشویی توکار bosch با رنگ سفید، ظرفیتی برای قرارگیری ظروف 2+12 نفر را دارد و در واقع برای استفاده روزانه یک خانواده با جمعیت متوسط تا زیاد کافی است و ظرفشويی 14 نفره بوش میتواند شست و شوی ظروف یک میهمانی را هم انجام دهد.

تکنولوژی ActiveWater: آب کمتر، انرژی کمتر، نتایج بیشتر

این تکنولوژی نوآورانه بکار رفته در این مدل ماشین ظرفشویی توکار bosch عملکرد تمیز کردن استثنایی را با کمبود آب و انرژی ارائه می دهد، که کمک بسزایی به محیط زیست می کند. آب و انرژی در این مدل ظرفشويی 14 نفره بوش به صورت هدفمند مصرف می شود و با فن آوری فیلتر بهینه شده، گرمایش سریعتر و عملکرد پمپ برای گردش بهتر آب بالاتر میرود.

مناسب بودن قیمت ظرفشویی بوش آنرا در دسته بندی بهترین ماشین ظرفشویی bosch قرار داده است. با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی روز در این ظرفشويی 14 نفره بوش بوش باعث شده تا این ماشین ظرفشویی بوش سری 6 در رده مصرف انرژی ++A قرار گیرد و نیاز کم این ماشین ظرفشویی بوش به آب برای شست‌ و شوی با کیفیت ظروف، باعث شده تا انرژی و آب هدر نرود و کارایی آن بالاتر رود.

LoadSensor به طور خودکار آب و انرژی را برای ظروف کمتری ذخیره می کند.

در ظرفشویی بوش SMV69M00IR وزن بار توسط یک سنسور سرعت چرخشی شناسایی می شود که سطح آب را می شناسد. برای ظروف بیشتر، آب بیشتر برای خیساندن ظروف مورد نیاز است. در این صورت آب بیشتری اضافه می شود. در ظرفشویی بوش برای ظروف کمتر، آب کمتری برای شستشو مورد نیاز است. سنسور بار برای استفاده بهینه آب حتی برای نیم بار یا بارهای جزئی، صرفه جویی در آب و برق را فراهم می کند.

ویژگی های ظرفشویی بوش SMV69M00IR

این ماشین ظرفشویی توکار دارای 3 سبد سیلور XXL با دستگیره بیرون کشیدنی و سبد بالایی کشویی با قابلیت تنظیم ارتفاع (3 مرحله) می باشد که امکان قرار گیری ظروف بزرگ و قابلمه ها را در طبقه پایین و لیوان ها را در طبقه بالایی قرار داد. در بالاترین سبد ظرفشویی بوش SMV69M00IR که بصورت باریک طراحی شده فضای کافی برای قرارگیری قاشق و چنگال ها در نظر گرفته شده است. صدای تولید شده ابن مدل ماشین ظرفشویی توکار در هنگام شستشو 41  دسی بل است و اصلا آزاردهنده نخواهد بود. در ماشین ظرفشویی بوش سری 6 برنامه های متنوع شست و شو به کمک کاربر آمده تا بهترین انتخاب را برای ظروف مختلف داشته باشد.

تکنولوژی AquaSensor بوش

سیستم AquaSensor تعبیه شده در این مدل ماشین ظرفشویی بوش سری 6 تمام آب جاری در ظرفشویی را اسکن کرده و مقدار کثیف بودن ظروف رو تشخیص میده و فرایند شستشو رو تا زمان تمیز شدن کامل و بهداشتی ظروف ادامه میده. آب جاری تو ماشین ظرفشویی بوش حاوی مواد کثیف روی ظروف می باشد که این آب در تکنولوژی AquaSensor از یک لوله مخصوص عبور میکنه و توسط نور اشعه لیزر اسکن و بازبینی میشه و ماشین ظرفشویی بوش از کثیف بودن یا تمیز بودن ظرف ها مطلع میشه و تا تمیزی کامل ظروف شستشو رو ادامه میده. به لطف این سیستم شما همیشه از این مطمئن هستین که ظرف هاتون کاملا تمیز و بهداشتی شسته میشن و در صورت تمیز شدن ظرف ها زودتر از پایان برنامه شستشو ، این ظرفشويی 14 نفره بوش زودتر شستشو رو تموم میکنه و با این روش  3 تا 6 لیتر تو مصرف آب صرفه جویی می شود.

با اشاره به مناسب بودن قیمت ماشین ظرفشویی بوش لازم به ذکر است مصرف آب و انرژی ظرفشویی بوش SMV69M00IR سالانه 266 کیلو وات ساعت و میزان مصرف آب در سال 2660 لیتر می باشد که در هر سیکل شستشو 9.5 لیتر آب مصرف می شود.

مشخصات

کشور سازندهآلمان
رنگسفید
مصرف انرژی++A
طول56 سانتی متر
عرض59.8 سانتی متر
ارتفاع81.5 سانتی متر
ظرفیت12+2 نفر
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو9.5 لیتر
زئولیتندارد
نصف شویندارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیندارد
برنامه ویژه4 برنامه ویژه
برنامه شستشو6 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال2660 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال266 کیلو وات در ساعت
میزان صدا41 دسی بل
دکمه های لمسیندارد
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 6
سایر ویژگی هاRackmatic: فضاي داخل دستگاه را، در سه مرحله، از بالا و پايين، تا 5 سانتي متر، حتي زماني كه ماشين ظرفشويي كاملا پر باشد، تنظيم ميكند.

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMV69M00IR

ظرفشویی بوش SMV69M00IR