لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ظرفشویی بوش SMS53M02IR بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS53M02IR

BOSCH

جدید

  • سفید

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش مدل SMS53M02IR

ظرفشویی بوش SMS69M02IR از سری 6 ماشین ظرفشویی بوش (Silence Plus) ساخت آلمان می باشد. این ماشین ظرفشویی با ظرفیت 1+12 نفره به رنگ سفید به سفارش کشور ایران می باشد. این ظرفشویی با فضای کافی برای قرار دادن بشقاب و لیوان و قاشق چنگال برای ۱3 نفر را دارد. صدای کم دستگاه به عطف موتور عایق بندی شده تنها 46 دسی‌بل است و ظروف به آرامی و باکیفیت بالا شسته می‌شوند.

Super Silence: بسیار آرام با 46 دسی بل 

با تشکر از موتور الکتریکی و بسیاری از اقدامات ضد صدا، ماشین ظرفشویی Super Silence بسیار آرام است. این ویژگی باعث شده تا کمترین آلودگی صوتی را در آشپزخانه داشته باشید، مخصوصا در برنامه‌ی شبانه که ویژگی مهمی است.

این دستگاه دارای برچسب انرژی +A  است و مصرف آب و برق در آن نسبتا پایین می باشد و در مقایسه با شستشوی دستی قطعاً به صرفه است مصرف آب آن در هر سیکل شستشو 10 لیتر است و می توان تمامی ظروف را به صورت کاملا بهداشتی و بدون اتلاف آب شستشو نمود.

تکنولوژی Active Water: آب کمتر، انرژی کمتر، نتایج بیشتر

تکنولوژی نوآورانه Active Water حداکثر بهره‌وری را در شستشو به ارمغان می‌آورد و کاملا با محیط زیست سازگار است. این تکنولوژی با استفاده از فیلترهای بهینه شده، گرم شدن سریع‌تر آب و پمپ جدیدتر در مصرف آب و انرژی صرفه‌جویی می‌شود.
وزن ظروف داخل ماشین با استفاده از این سنسور سرعت چرخشی محاسبه شده تا بتواند میزان درستی از آب مورد نیاز برای شستن ظروف را مصرف کند. قاعدتا برای تعداد ظروف کمتر آب کمتری مصرف خواهد شد. این سنسور میزان مصرف بهینه آب را برای حتی نصف ظرفیت یا حداکثر ظرفیت محاسبه کرده و در مصرف آب و برق صرفه می‌کند.

 انتخاب دمای شستشو و برنامه‌ها توسط دکمه‌های تنظیم که در جلوی دستگاه قرار دارد انجام می‌شود. سیستم Aqua Sensor موجود در این مدل میزان کثیفی آب مرحله اول آبکشی را سنجیده و مشخص می‌کند که آیا برای استفاده در دوره اصلی شستشو قابل استفاده می‌باشد یا نه. اگر آب فقط دارای میزان کمی از املاح و کثیفی باشد دوباره مورد استفاده قرار خواهد گرفت، نکته کلیدی این است که در هر بار شستشو تا سقف ۲۰% آب معادل ۴ لیتر توسط این سیستم صرفه‌جویی خواهد شد.

مشخصات

کشور سازندهآلمان
رنگسفید
مصرف انرژی+A
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر
ظرفیت12+1 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو10 لیتر
زئولیتندارد
نصف شویندارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیندارد
برنامه ویژه2 برنامه ویژه
برنامه شستشو5 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال2800 لبتر
میزان مصرف انرژی در سال294 کیلو وات ساعت
میزان صدا 46 دسی‌بل
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 6
سایر ویژگی ها EcoSilence Drive - جنس وان داخلی: استیل ضد زنگ - سیستم سبد VarioFlex - AquaStop با ضمانت - قفل کودک برای درب - سیستم محافظت از شیشه

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMS53M02IR

ظرفشویی بوش SMS53M02IR