ظرفشویی بوش SMS53M02IR بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS53M02IR

BOSCH

جدید

  • سفید

توقف تولید

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش SMS69M02IR از سری 6 ماشین ظرفشویی بوش (SilencePlus) ساخت آلمان می باشد. این ماشین ظرفشویی با ظرفیت 1+12 نفره به رنگ سفید به سفارش کشور ایران می باشد. این ظرفشویی با فضای کافی برای قراردادن بشقاب و لیوان و قاشق چنگال برای ۱3 نفر را دارد. صدای کم دستگاه به عطف موتور عایق بندی شده تنها 46 دسی‌بل است و ظروف به‌ آرامی و باکیفیت بالا شسته می‌شوند.

SuperSilence: بسیار آرام با 46 دسی بل 

با تشکر از موتور الکتریکی و بسیاری از اقدامات ضد صدا، ماشین ظرفشویی SuperSilence بسیار آرام است. این ویژیگی باعث شده تا کمترین آلودگی صوتی را در آشپزخانه داشته باشید، مخصوصا در برنامه‌ی شبانه که ویژگی مهمی است.

این دستگاه دارای برچسب انرژی +A  است و مصرف آب و برق در آن نسبتا پایین می باشد و در مقایسه با شست‌وشوی دستی قطعاً به‌صرفه است مصرف آب آن در هر سیکل شستشو 10 لیتر است و می توان تمامی ظروف را به صورت کاملأ بهداشتی و بدون اتلاف آب شستشو نمود.

تکنولوژی ActiveWater: آب کمتر، انرژی کمتر، نتایج بیشتر
تکنولوژی نوآورانه Active Water حداکثر بهره‌وری را در شستشو به ارمغان می‌آورد و کاملا با محیط‌ زیست سازگار است. این تکنولوژی با استفاده از فیلترهای بهینه شده، گرم شدن سریع‌تر آب و پمپ جدیدتر در مصرف آب و انرژی صرفه‌جویی می‌شود.
وزن ظروف داخل ماشین با استفاده از این سنسور سرعت چرخشی محاسبه شده تا بتواند میزان درستی از آب مورد نیاز برای شستن ظروف را مصرف کند. قاعدتا برای تعداد ظروف کمتر آب کمتری مصرف خواهد شد. این سنسور میزان مصرف بهینه آب را برای حتی نصف ظرفیت یا حداکثر ظرفیت محاسبه کرده و در مصرف آب و برق صرفه می‌کند.

 انتخاب دمای شست‌وشو و برنامه‌ها توسط دکمه‌های تنظیم که در جلوی دستگاه قرار دارد انجام می‌شود. سیستم AquaSensor موجود در این مدل میزان کثیفی آب مرحله اول آبکشی را سنجیده و مشخص می‌کند که آیا برای استفاده در دوره اصلی شستشو قابل استفاده می‌باشد یا نه. اگر آب فقط دارای میزان کمی از املاح و کثیفی باشد دوباره مورد استفاده قرار خواهد گرفت، نکته کلیدی این است که در هر بار شستشو تا سقف ۲۰% آب معادل ۴ لیتر توسط این سیستم صرفه‌جویی خواهد شد.

مشخصات کلی

کشور سازندهآلمان
سریسری 6
رنگسفید
مصرف انرژی+A

گنجایش و ابعاد

ظرفیت12+1 نفره
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر

مشخصات انرژی و مصرف

میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو10 لیتر
میزان مصرف آب در سال2800 لبتر
میزان مصرف انرژی در سال294 کیلو وات ساعت

مشخصات فنی

زئولیتندارد
نصف شویندارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیندارد
برنامه ویژه2 برنامه ویژه
برنامه شستشو5 برنامه شستشو

سایر مشخصات محصول

میزان صدا 46 دسی‌بل
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
سایر ویژگی ها EcoSilence Drive - جنس وان داخلی: استیل ضد زنگ - سیستم سبد VarioFlex - AquaStop با ضمانت - قفل کودک برای درب - سیستم محافظت از شیشه

دیدگاه‌ها

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

ظرفشویی بوش SMS53M02IR

ظرفشویی بوش SMS53M02IR