لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ظرفشویی بوش SMS53M08IR بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS53M08IR

BOSCH

جدید

  • استیل

8,300,000 تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش مدل SMS53M08IR

ظرفشویی بوش SMS53M08IR از سری 6 ماشین ظرفشویی بوش (Silence Plus) ساخت آلمان می باشد. این ظرفشویی مبله با رنگ بدنه استیل و ظرفیت1+12 نفره مجهز به ۵ برنامه شستشوی عمومی و ۲ برنامه ویژه است. صدای بسیار کم این ماشین ظرف‌شویی در هنگام شستشو هیچ مزاحمتی ایجاد نمی‌کند و تنها ۴۶ دسی‌بل صدا دارد. 

SuperSilence: بسیار آرام با 46 دسی بل 

با تشکر از موتور الکتریکی و بسیاری از اقدامات ضد صدا، ماشین ظرفشویی Super Silence بسیار آرام است. این ویژگی باعث شده تا کمترین آلودگی صوتی را در آشپزخانه داشته باشید، مخصوصا در برنامه‌ی شبانه که ویژگی مهمی است.سیستم Aqua Stop شامل یک شلنگ دو جداره، یک شیر ایمنی و یک پناهگاه شناور است که از 100٪ حفاظت در برابر آلودگی آب اطمینان حاصل می کند، که با استفاده از این سیستم، چنانچه ماشین ظرفشویی دچار نشتی آب باشد، در هر نقطه‌ای که مسیر عبور آب نشتی در آن ایجاد شده بلافاصله آب را قطع می‌کند، با این قابلیت  از بروز حوادث ناشی از آب و خسارت‌های جدی آن در ساختمان شما جلوگیری می شود. تشخیص نشتی آب با استفاده از سنسورهایی صورت می‌گیرد که در کف دستگاه تعبیه شده است. جنس دیگ داخلی ظرفشویی بوش 53M08 استیل ضد زنگ است که باعث عمر طولانی آن می شود.

تکنولوژی Active Water: آب کمتر، انرژی کمتر، نتایج بیشتر

تکنولوژی نوآورانه Active Water حداکثر بهره‌وری را در شستشو به ارمغان می‌آورد و کاملا با محیط زیست سازگار است. این تکنولوژی با استفاده از فیلترهای بهینه شده، گرم شدن سریع‌تر آب و پمپ جدیدتر در مصرف آب و انرژی صرفه‌جویی می‌شود.
وزن ظروف داخل ماشین با استفاده از این سنسور سرعت چرخشی محاسبه شده تا بتواند میزان درستی از آب مورد نیاز برای شستن ظروف را مصرف کند. قاعدتا برای تعداد ظروف کمتر آب کمتری مصرف خواهد شد. این سنسور میزان مصرف بهینه آب را برای حتی نصف ظرفیت یا

حداکثر ظرفیت محاسبه کرده و در مصرف آب و برق صرفه می‌کند.

سیستم Aqua Sensor که میزان کثیفی آب مرحله اول آبکشی را سنجیده و مشخص می‌کند که آیا برای استفاده در دوره اصلی شستشو قابل استفاده می‌باشد یا نه. اگر آب فقط دارای میزان کمی از املاح و کثیفی باشد دوباره مورد استفاده قرار خواهد گرفت که در مصرف آب به مقدار 20 درصد در هر شستشو صرفه جوی کرد.

پیشنهاد تهران بوش، ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS45II01B است جایگزین این مدل ماشین ظرفشویی شده است.

مشخصات

کشور سازندهآلمان
رنگاستیل
مصرف انرژی+A
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر
ظرفیت12+1 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو10 لیتر
زئولیتندارد
نصف شویندارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد2 سبد
خشک کن اضافیندارد
برنامه ویژه2 برنامه ویژه
برنامه شستشو5 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال2660 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال262 کیلو وات ساعت
میزان صدا46 دسی بل
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)ندارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 6
سایر ویژگی ها 4 دمای شستشو - جنس وان داخلی: استیل ضد زنگ - سیستم سبد VarioFlex - AquaStop با ضمانت - قفل کودک برای درب - سیستم محافظت از شیشه

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMS53M08IR

ظرفشویی بوش SMS53M08IR