لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ماشین ظرفشویی بوش SMS58M02IR بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS58M02IR

BOSCH

جدید

وضعیت: ناموجود

  • سفید

6,930,000 تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش مدل SMS58M02IR

ظرفشویی بوش SMS58M02IR از سری ماشین ظرفشویی بوش سری 6 (Silence Plus) ساخت کشور ترکیه و به سفارش ایران می باشد. این ماشین ظرفشویی بوش 1+12 نفره دارای مصرف انرژی +A بوده و میزان مصرف آب در این ماشین ظرفشویی مبله در هر سیکل شستشو برابر ۱۰ لیتر اندازه‌گیری شده است.

Super Silence: ماشین ظرفشویی بوش بسیار آرام با 46 دسی بل

با تشکر از موتور الکتریکی بکار رفته در این ظرفشویی بوش و بسیاری از اقدامات ضد صدا در این ماشین ظرفشویی بوش سری 6، ماشین ظرفشویی مبله Super Silence بسیار آرام است و در دسته آرامترین و بهترین ماشین ظرفشویی bosch قرار دارد. این ویژگی در ظرفشویی بوش SMS58M02IR باعث شده تا کمترین آلودگی صوتی را در هنگام استفاده از این ظرفشویی 12 نفره بوش در آشپزخانه داشته باشید، مخصوصا در برنامه‌ی شبانه که ویژگی مهمی است.

نحوه شستشو در ماشین ظرفشویی بوش SMS58M02IR

سیستم AQUA SENSOR که در این ماشین ظرفشویی مبله  bosch بکار رفته است، ظرفشویی بوش میزان کثیفی آب مرحله اول آبکشی را سنجیده و ماشین ظرفشویی بوش مشخص می‌کند که آیا برای استفاده در دوره اصلی شستشو قابل استفاده می‌باشد یا نه. در این ظرفشویی 12 نفره بوش اگر آب فقط دارای میزان کمی از املاح و کثیفی باشد دوباره مورد استفاده قرار خواهد گرفت. نکته کلیدی در این ماشین ظرفشویی بوش سری 6 این است که در هر بار شستشو تا سقف ۲۰ % آب معادل ۴ لیتر توسط این سیستم صرفه‌جویی خواهد شد.

Aqua Stop: ماشین ظرفشویی بوش گارانتی مادام العمر در برابر آلودگی آب

سیستم Aqua Stop بکار رفته در ظرفشویی بوش شامل یک شلنگ دو جداره، یک شیر ایمنی و یک پناهگاه شناور است که از 100٪ حفاظت در برابر آلودگی آب اطمینان حاصل می کند، که با استفاده از این سیستم، چنانچه ماشین ظرفشویی bosch دچار نشتی آب باشد، در هر نقطه‌ای که مسیر عبور آب نشتی در آن ایجاد شده بلافاصله آب را قطع می‌کند، با این قابلیت  از بروز حوادث ناشی از آب و خسارت‌های جدی آن در ساختمان شما جلوگیری می شود. تشخیص نشتی آب در این ظرفشویی 12 نفره بوش با استفاده از سنسورهایی صورت می‌گیرد که در کف دستگاه تعبیه شده است.اطمینان حاصل می کند، ظرفشویی بوش SMS58M02IR دارای 5 برنامه‌های شستشو (Intensive 70 °C, Auto 45-65 °C, Economy 50 °C, Quick Wash 45 °C, Pre Rinse) و 2 برنامه‌های ویژه (Vario Speed, Sanitation) است.

Load Sensor به طور خودکار آب و انرژی را برای ظروف کمتری ذخیره می کند

با استفاده از این سنسور سرعت چرخشی، وزن ظروف داخل این ماشین ظرفشویی مبله محاسبه شده تا بتواند میزان درستی از آب مورد نیاز برای شستن ظروف را مصرف کند. در ظرفشویی 12 نفره بوش قاعدتا برای تعداد ظروف کمتر آب کمتری مصرف خواهد شد. این سنسور میزان مصرف بهینه آب را برای حتی نصف ظرفیت یا حداکثر ظرفیت محاسبه کرده و این ماشین ظرفشویی بوش سری 6 در مصرف آب و برق صرفه جویی می‌کند. علاوه بر کم مصرف بودن ماشین ظرفشویی، مناسب بودن قیمت ماشین ظرفشویی بوش نیز از دیگر ویژگی های این محصول میباشد.

علاوه بر مناسب بودن قیمت ظرفشویی بوش، از دیگر ویژگی های ظرفشویی بوش SMS58M02IR می توان به 4 دمای شستشو، مجهز به سیستم‌هایی از قبیل نشانگر LED پر کردن مجدد نمک،Active Water، نشانگر LED پر کردن مجدد مواد مکمل شستشو، سبد از نوع Vario Flex و موتور Eco Silence Drive اشاره کرد.

مشخصات

کشور سازندهترکیه
رنگسفید
مصرف انرژی+A
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر
ظرفیت12+1 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو10 لیتر
زئولیتندارد
نصف شویندارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیندارد
برنامه ویژه2 برنامه ویژه
برنامه شستشو5 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال2800 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال294 کیلو وات ساعت
میزان صدا46 دسی‌بل
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 6
سایر ویژگی هاتایمر تاخیر الکترونیک: 1-24 ساعت - نشانگر LED پر کردن مجدد نمک - نشانگر LED پر کردن مجدد مواد کمک‌شستشو - سیستم سبد VarioFlex

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMS58M02IR

ظرفشویی بوش SMS58M02IR