لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
حراج! فر توکار بوش HBG635BB1 بزرگ‌نمایی

فر توکار بوش HBG635BB1

BOSCH

جدید

وضعیت: موجود است

  • مشکی

29,890,000 تومان

اطلاعات بیشتر

فر برقی بوش مدل HBG635BB1  

فر بوش مدل HBG635BB1  از سری 8 فر توکار بوش به رنگ مشکی ساخت کشور آلمان می‌باشد. این فر توکار بوش با حجم 71 لیتر و دامنه دمایی 300 تا 30 درجه سانتی‌گراد با سطح انرژی +A به بازار عرضه شده است. این مدل فر توکار بوش دارای 8 روش پخت می باشد که عبارتند: هوای داغ چهار بعدی، هوای داغ بهینه، حرارت معمولی، حرارت معمولی بهینه، گریل با هوای داغ، گریل تمام عرض ، یخ زدایی و تنظیمات پیتزا می باشد که برای پخت و سیستم HOT AIR 4D که حرارت را به طور یکسان در تمام سطوح غذا پخش می‌کند، انتخاب بسیار مناسبی برای پخت و پز، کبابی و برشته کردن غذای شما می‌باشد.

برنامه یخ زداییاز مزیت های این فر آلمانی می توان به برنامه یخ زدایی که می‌تواند غذای یخ زده‌ شما را بدون تغییر در مزه و کیفیت غذا برای شما یخ‌زدایی کرده و تازگی آن را کاملا حفظ نماید، برنامه تنظیمات پیتزا که شما می‌توانید پیتزایی بسیار ترد و خوشمزه و با کیفیت عالی تهیه کنید و برنامه گرم نگه داشتن غذا است که شما می‌توانید بجای گرم کردن مکرر غذا که باعث بی کیفیت شدن غذا می‌شود، یکبار غذاییتان را در این فر گذاشته تا گرم بماند. 

فر بوش مدل HBG635BB1 دارای 13 روش گرمایشی شامل هوای داغ چهار بعدی، هوای داغ بهینه، حرارت معمولی بهینه، گریل با هوای داغ، گریل تمام عرض، گریل نیم عرض، تنظیمات پیتزا، حرارت از پایین، پخت با دمای پایین، یخ زادیی، از پیش گرم کردن، حرارت معمولی و گرم نگه داشتن اشاره کرد.

ویژگیهای  فر توکار بوش HBG635BB1

نمایشگر نوشته 2.5 اینچی رنگی TFT با دکمه های کنترل لمسی، نمایشگر دیجیتال دما با پیشنهاد ( نمایشگر دمای حقیقی، نشانگر گرم شدن و تنظیمات سبت)، درب این فر فلپ بوده و به آرامی و بسیار نرم و روان و با صدایی کم باز و بسته می‌شود. همچنین درب پایین آن نیز با Soft Close به آسانی و روان باز می‌شود، تایمر ساعت فر برقی، نشانگر حرارت باقیمانده، نورپردازی داخلی هالوژن, دکمه شروع-/توقف، فن خنک کننده یکپارچه، پنکه استیل ضد زنگ، دکمه اطلاعات و دارای دستگیره میله ای می باشد.

جهت حفظ ایمنی و رفاه حال مشتریان، شرکت بوش قفل کودک و گزینه خاموشی خودکار را در این دستگاه تعبیه کرده است. 

یکی دیگر از ویژگی های بسیار کاربردی این فر توکار بوش سیستم گرم کردن سریع غذا می‌باشد و با سیستم یخ زدای فر توکار بوش مدل 635BB1 می‌توان جهت پختن سریع غذا با زمان کم می‌تواند گزینه خیلی مناسبی برای افراد پرمشغله باشد که زمان زیادی برای درست کردن غذا ندارند.

مشخصات

مصرف انرژی+A
طول595 میلی‌متر
عرض595 میلی‌متر
ارتفاع548 میلی‌متر
سریسری 8
نوع صفحه نمایشگرلمسی
سایر ویژگی هافر با 8 روش گرمایشی: هوای داغ چهاربعدی، هوای داغ بهینه، حرارت معمولی، حرارت معمولی بهینه، گریل با هوای داغ، گریل تمام‌عرض، تنظیمات پیتزا، یخ‌زدایی- برنامه خاموشی خودکار و قفل کودک
ظرفیت71 لیتر
وزن35 کیلوگرم
رنگمشکی
جوجه گردان---
Self Clean---
توان مصرقی3600 وات
تعداد برنامه پخت13
کانوکشندارد
گریلدارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

فر توکار بوش HBG635BB1

فر توکار بوش HBG635BB1