لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ظرفشویی بوش SMS68M02IR بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS68M02IR

BOSCH

جدید

  • سفید

8,750,000 تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش مدل SMS68M02IR

ظرفشویی بوش SMS68M02IR از سری 6 ماشین ظرفشویی بوش (Super Silence) ساخت کشور آلمان و به سفارش ایران می باشد. این ظرف‌شویی با ظرفیت 2+12 نفره فضایی کافی برای قرار دادن بشقاب و لیوان و قاشق چنگال برخوردار است. با سیستم جدید Vario Flex در دستگاه باعث می‌شود سبدها فضای بیشتری را در اختیارتان قرار دهند. سیستم کشویی و قابل تنظیم سبدها این اجازه را می‌دهند تا ارتفاع سبد بالایی را حتی زمانی که پر است تنظیم نمایید.

سیستم Aqua Sensor

 این سیستم میزان کثیفی آب مرحله اول آبکشی را سنجیده و مشخص می‌کند که آیا برای استفاده در دوره اصلی شستشو قابل استفاده می‌باشد یا نه. اگر آب فقط دارای میزان کمی از املاح و کثیفی باشد دوباره مورد استفاده قرار خواهد گرفت. نکته کلیدی این است که در هر بار شستشو تا سقف 20% آب معادل 4 لیتر توسط این سیستم صرفه‌جویی خواهد شد.

این ماشین ظرفشویی مجهز به 3 برنامه ویژه شامل شستشوی ویژه، شستشوی ظروف کودک و نیمه ظرفیت است. در شستشوی ظروف کودک دمای آب در مرحله آخر آبکشی افزایش یافته و مناسب ضدعفونی بطری کودک و ظروف مختلفی است که تمیز بودن و ضدعفونی کردن آنها ضروری است. برای شستشوی آسان و به صرفه شما می‌توانید با استفاده از برنامه نصف ظرفیت از هرکدام از سبدها استفاده نمایید. با این کار زمان برنامه کاهش پیدا کرده و تا 30% آب کمتر مصرف می‌شود.

Super Silence: بسیار آرام با 44 دسی بل 

با تشکر از موتور الکتریکی و بسیاری از اقدامات ضد صدا، ماشین ظرفشویی Super Silence بسیار آرام است. این ویژگی باعث شده تا کمترین آلودگی صوتی را در آشپزخانه داشته باشید، مخصوصا در برنامه‌ی شبانه که ویژگی مهمی ست.

ظرفشویی SMS68M02IR دارای برچسب انرژی ++A هست و در هر سیکل شستشو 9.5 لیتر آب مصرف می کند و با مقایسه با شستشو دستی قطعاً به صرفه است. تمامی ظروف در این ماشین به صورت کاملا بهداشتی و بدون اتلاف آب شستشو می شود. این ظرفشویی بوش مجهز به 6 برنامه شستشوی عمومی است که شامل شستشوی قوی 70 درجه سانتی‌گراد، شستشوی اتوماتیک 65-45 درجه سانتی‌گراد ، شستشوی اقتصادی 50 درجه سانتی‌گراد، شستشوی شبانه 50 درجه سانتی‌گراد، شستشوی سریع هستند.

مشخصات

کشور سازندهآلمان
رنگسفید
مصرف انرژی++A
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر
ظرفیت12+2 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو9.5 لیتر
زئولیتندارد
نصف شویدارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیندارد
برنامه ویژه3 برنامه ویژه
برنامه شستشو6 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال2660 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال266 کیلو وات ساعت
میزان صدا44 دسی بل
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 6
سایر ویژگی ها تایمر تاخیر الکترونیک: 1-24 ساعت - نشانگر LED پر کردن مجدد نمک - نشانگر LED پر کردن مجدد مواد کمک‌شستشو - سیستم سبد VarioFlex

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMS68M02IR

ظرفشویی بوش SMS68M02IR