لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ماشین ظرفشویی بوش SMS58M08IR بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS58M08IR

جدید

وضعیت: ناموجود

  • استیل

8,760,000 تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش مدل SMS58M08IR

ظرفشویی بوش SMS58M08IR از سری محصولات ماشین ظرفشویی بوش سری 6 (Silence Plus) ساخت کشور ترکیه و به سفارش ایران است. این ماشین ظرف‌شویی مبله bosch با بدنه‌ای به رنگ استیل در آشپزخانه زیبایی خاصی پدید می‌آورد. این ظرفشویی 14 نفره بوش با برچسب انرژی +A از مصرف انرژی و مصرف آب نسبتا پایینی برخوردار است و ماشین ظرفشویی بوش در هر سیکل شستشو به میزان 10 لیتر مصرف می کند و میزان مصرف آب این ظرفشویی بوش در سال 2800 لیتر می باشد. از دیگر قابلیت های کارآمد و حرفه‌ای ظرفشویی بوش SMS58M08IR، تشخیص وزن ظروف است که بسته به اندازه‌ی تعداد ظروف آلودگی آنها مواد شوینده و آب مورد استفاده در ظرفشویی بوش قرار میگیرد.

Load Sensor به طور خودکار آب و انرژی را برای ظروف کمتری ذخیره می کند.

وزن بار در این ماشین ظرف‌شویی مبله bosch توسط یک سنسور سرعت چرخشی شناسایی می شود که سطح آب را می شناسد. برای شستن ظروف بیشتر در ماشین ظرفشویی بوش، آب بیشتر برای خیساندن ظروف مورد نیاز است. در این صورت آب بیشتری اضافه می شود. برای ظروف کمتر، آب کمتری برای شستشو مورد نیاز است. علاوه بر مناسب بودن قیمت ماشین ظرفشویی بوش ، این ماشین ظرفشویی بوش سری 6 با دارا بودن سنسور بار، برای استفاده بهینه آب حتی برای نیم بار یا بارهای جزئی، صرفه جویی در آب و برق را فراهم می کند.

ظرفشویی بوش SMS58M08IR ظرفیت و گنجایش کافی برای شستشوی مقدار زیادی از ظروف را با سه سبد کشویی که دارد برای یک میهمانی 14 نفره فراهم می کند. کشوهای موجود در این ماشین ظرفشویی مبله bosch فضای بیشتری را برای ظروف بزرگی مثل قابلمه در اختیارتان می‌گذارد. در دو طرف کشوی این ظرفشویی 14 نفره بوش نیز فضایی برای وسایل کوچک دارید.

تکنولوژی Active Water: آب کمتر، انرژی کمتر، نتایج بیشتر در ماشین ظرفشویی بوش

تکنولوژی نوآورانه Active Water بکار رفته در ظرفشویی بوش حداکثر بهره‌وری را در شستشو به ارمغان می‌آورد و کاملا با محیط زیست سازگار است. این تکنولوژی با استفاده از فیلترهای بهینه شده، گرم شدن سریع‌تر آب و پمپ جدیدتر در مصرف آب و انرژی صرفه‌جویی در این ظرفشویی 14 نفره بوش می‌شود.
وزن ظروف داخل این ماشین ظرفشویی مبله با استفاده از این سنسور سرعت چرخشی محاسبه شده تا بتواند میزان درستی از آب مورد نیاز برای شستن ظروف را مصرف کند. قاعدتا در این ظرفشويی 14 نفره بوش برای تعداد ظروف کمتر آب کمتری مصرف خواهد شد. سنسور موجود در ظرفشویی بوش میزان مصرف بهینه آب را برای حتی نصف ظرفیت یا حداکثر ظرفیت محاسبه کرده و در مصرف آب و برق صرفه می‌کند.

ویژگی‌های ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS58M08IR

تکنولوژی دیگر ظرفشویی بوش SMS58M08IR سیستم محافظت از شیشه است، از آنجایی که آب لوله‌کشی باعث خوردگی و صدمات ریز به شیشه می‌شود، ماشین ظرفشویی بوش سری 6 با این تکنولوژی به صورت مداوم میزان سختی آب را تنظیم می‌کنند تا صدمه‌ای به محصولات شیشه‌ای وارد نشود.

مناسب بودن قیمت ظرفشویی بوش آنرا در دسته بهترین ماشین ظرفشویی های بوش قرار داده است. از ویژگی های دیگر ظرفشویی بوش SMS58M08IR می توان به 4 دمای شستشو مجهز به سیستم‌هایی از قبیل Active Water, Dosage Assist, Aqua Sensor, Load-Sensor, AQUA STOP، نشانگر LED پر کردن مجدد نمک، نشانگر LED پر کردن مجدد مواد مکمل شستشو اشاره کرد. این مدل ماشین ظرفشویی بوش سری 6 دارای سبد از نوع Vario Flex و موتور Eco Silence Drive میباشد.

مشخصات

کشور سازندهترکیه
رنگاستیل
مصرف انرژی+A
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر
ظرفیت12+1 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو10 لیتر
زئولیتندارد
نصف شویندارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیندارد
برنامه ویژه2 برنامه ویژه
برنامه شستشو5 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال2800 لبتر
میزان مصرف انرژی در سال294 کیلو وات ساعت
میزان صدا46 دسی بل
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 6
سایر ویژگی ها جنس وان داخلی: استیل ضد زنگ/Polinox - اسپری متناوب - سیستم الکترونیکی باز تولیدکننده -سیستم فیلتر خود تمیز شونده با فیلتر موج‌دار 3 لایه - نشانگر زمان باقیمانده برنامه (دقیقه)

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMS58M08IR

ظرفشویی بوش SMS58M08IR