لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
حراج! اتو بوش TDS6080 بزرگ‌نمایی

اتو بخار مخزن دار بوش TDS6080

BOSCH

جدید

وضعیت: ناموجود

  • بنفش

7,100,000 تومان

اطلاعات بیشتر

اتو بخار بوش مدل TDS6080

اتو بخار بوش مدل TDS6080 اتو مخزن‌دار مدل TDS6080 با توان 2400 وات با طراحی زیبا به رنگ بنفش و سفید است که طبق آخرین فن‌آوری‌های روز اروپا طراحی و ساخته شده است و دارای کیفیت و کارایی بالایی است. طراحی این اتو بخار بوش به صورت ارگونومیک بوده که باعث سهولت در استفاده از آن می‌شوید که هنگام کار کردن به هیچ عنوان احساس خستگی نمی‌کنید. قدرت این اتو بخار مخزن‌دار 2400 وات تا 2500 وات است. فشار بخار در این اتو بوش مخزن‌دار 120 گرم در دقیقه است که می‌توانید این حجم بخار را تا 400 گرم افزایش دهید تا به عمق لباس‌ها نفوذ کرده و تا ریز‌ترین چروک‌ها را از بین ببرید. با این اتو بوش حتی پارچه‌هایی که ضخامت زیادی دارند را به راحتی می‌توانید اتوکشی کنید. به لطف این اتو بخار مدل TDS6080 با عملکرد بالا و بهترین کیفیت، شما حتی می‌توانید لباس‌های خیستان را هم‌زمان خشک و اتو کنید.

ویژگی اتو مخزن دار بوش مدل TDS6080

i-Temp: ترکیب مطلوب دما و بخار برای اتوکشی بهتر انواع پارچه، Easy Comfort: اتوکشی بدون تنظیم، Ultimate 400 Pulse Steam: افزایش حجم بخاردهی با نفوذ بیشتر تا 400 گرم، Ceranium Glissée Pro: کفه بسیار مقام و ضد خش، Calc'n Clean Perfect: سیستم تمیزکننده خودکار (ضد رسوب)، Secure Lock: در هنگام بلند کردن و گذاشتن اتو بخار برای ایمنی بیشتر بخار را در خود ذخیره می‌کند، Permanent Refill: درصورت احتیاج به پرکردن مخزن همچنان اتو آماده به کار می‌ماند و HygienicSteam برای از بین بردن میکرو‌ب‌ها تا 99.99 درصد اشاره کرد. همچنین می توان به ویژگی Tempok در این اتو مخزن‌دار که امکان را برای شما فراهم کرده تا برای هر نوع پارچه با توجه به اطلاعات درج شده روی پارچه حرارت را تنظیم کنید. نمایشگر این اتو بخار، هنگامی که اتو در حین گرمایش یا خنک شدن باشد به صورت چشمک زدن به شما اعلام می‌کند و به محض رسیدن به درجه حرارت انتخاب شده نشانگر به طور مدارم روشن می‌ماند. فن‌آوری نوآورانه Advanced Steam در این اتو بوش مخزن‌دار باعث می‌شود که بخار و گرما را به صورت هدفمند و یکسان توزیع می‌کند که این موضوع بخار را تا حدامکان به عمق لباس‌ها برده و علاوه بر از بین بردن تمامی چروک‌ها همراه با تکنولوژی Hygienic Steam تا 99.99 درصد تمامی میکروب‌ها را از بین می‌برد.همچنین دارای سیستم خاموشی خودکار است. عملکرد این سیستم به گونه‌ای است اگر از دستگاه در موقعیت افقی پس از 30 ثانیه، در عمودی در عقب پس از 8 دقیقه استفاده نکنید، دستگاه به طور خودکار خاموش می‌شود. 

 این اتو بخار مخزن‌دار بوش با بهره بردن از سیستم Vario Comfort این اطمینان را به شما می‌دهند تا هرنوع پارچه‌ مانند شلوار جین، ابریشم یا پشمی را بدون اینکه آسیبی به بافت پارچه وارد کند اتوکشی کند. این سیستم شما برنامه مورد نظر خود را انتخاب کرده و بدون نگران لباس‌هایتان را اتو کنید. گزینه ECO در اتو مخزن‌دار مدل TDS6080 این امکان را برای شما فراهم کرده تا در مصرف آب تا 20 درصد و در مصرف انرژی تا 30 درصد بدون اینکه از کارایی دستگاه کاسته شود صرفه‌جویی کنید.

مشخصات

رنگبنفش
گنجایش مخزن1.5 لیتر
توان مصرقی2400 وات
سیستم ضد چکه----
نوع اتومخزن‌دار
سیستم قطع خودکاردارد
جنس کف---
تنظیم حرارت براساس البسهدارد
تنظیم میزان بخاردهیدارد
مخزن آبدارد
اسپری آب----
بخاردهی عمودیدارد
سیستم ضد رسوبدارد
بخاردهی پیوستهدارد
بخاردهی لحظه‌ایدارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

اتو بخار مخزن دار بوش TDS6080

اتو بخار مخزن دار بوش TDS6080