لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ارزان شد! اتو بوش TDI9032314 بزرگ‌نمایی

اتو بوش TDI9032314

BOSCH

جدید

وضعیت: موجود است

  • مشکی

3,800,000 تومان

3,950,000 تومان

-150,000 تومان

اطلاعات بیشتر

اتو بوش مدل TDI9032314 

اتو مخزن‌دار بوش مدل TDI9032314 از دیگر محصولات شرکت بوش بوده که از کیفیت بسیار بالایی نیز بهره می‌برد. با این اتو بوش شما دیگر نگران انبوهی از لباس‌های چروک خود نباشید.

همانطور که می‌دانید اتوکشی یکی از کارهای وقت گیر و خسته کنند است ولی با این اتو فوق العاده قدرتمند با حداکثر امنیت، اتوکشی، برای شما کاری لذت بخش خواهد شد. همچنین دارای طراحی ارگونومیک است که به هیچ عنوان باعث خستگی شما نمی‌شود.

کفه این اتو از جنس سرامیک بوده که با قدرت هرچه تمام تر با بخاری پیوسته و قوی که تا عمق الیاف لباس‌ها نفوذ می‌کند، تمامی چروک‌ها را از بین می‌برد و شما را شگفت‌زده خواهد کرد. کفه این اتو بسیار محکم و ضدخش بوده که به راحتی روی پارچه حرکت کرده و به هیچ عنوان به الیاف پارچه صدمه وارد نمی‌کند.

قدرت این اتو بوش 3100 وات است. این اتو بوش بسیار پرقدرت بوده که در لحظه 55 گرم بخار پیوسته تولید می‌کند. شما می‌توانید بخاردهی این اتو را تا 200 گرم افزایش دهید. با این حجم بخاردهی این اتو علاوه بر اینکه تمامی چروک‌ها را از بین می‌برد تا 99.99 درصد تمامی میکروب‌ها را هم از بین خواهد برد. همچنین این بخاردهی قوی باعث می‌شود که شما به راحتی ضخیم‌ترین پارچه‌ها راهم به راحتی اتو کنید و از نتایج آن لذت ببرید.

 این اتو مخزن‌دار بوش مجهز به یک موتور بسیار قوی بوده که خیلی سریع گرما و بخار را تا رسیدن به نتیجه مطلوب به صفحه اتو انتقال می‌دهد. شما تنها با فشار یک دکمه می‌‌توانید بخار و گرما را همزمان در اختیار داشته باشید.

فن‌آوری Active Control Advanced در این اتو بخار بوش باعث می‌شود که بخار و گرما به طور خودکار خاموش شود که این قابلیت حداکثر ایمنی را در طول اتوکشی برای شما تضمین می‌کند. همچنین با استفاده دوباره از دستگاه بلافاصله بخار و گرما بازگردانده می‌شود

که این قابلیت باعث مصرف کمتر انرژی هم می‌شود.

این مدل اتو مخزن‌دار بوش مجهز به عملکرد چهارگانه‌ (4AntiCalc) است که شامل برنامه‌‌های Anti Calc، Calc'n،Clean  و Self-Cleanاست. این سیستم باعث تمیز شدن دستگاه به طور خودکار می‌شود. به لطف این فن‌آوری اتو شما به هیچ عنوان رسوب نمی‌گیرد و باعث عملکرد بهتر اتو در طولانی مدت می‌شود.

سیستم پیشرفته  Advanced Steam در این اتو بخار بوش یک بخار بهینه و قدرتمند را ارائه می‌کند که بخار به طور مساوی بر روی پارچه پخش شده و به عمق لباس‌ها نفوذ می‌کند و ریزترین چروک‌ها را از بین می‌برد. این اتو بوش با این قابلیت اتو کردن با زمان کم و آسان‌تر را برای شما کابر عزیز امکان پذیر کرده است.

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که این دستگاه را منحصر به فرد کرده است فن‌آوری ضدچکه است. عملکرد این سیستم به گونه‌ای است که به طور خودکار دمای نقاطی که آب جریان را طوری تنظیم می‌کند که حتی یک قطره هم از اتو به لباس شما نفوذ پیدا نخواهد کرد. با این قابلیت همیشه بعد از اتو کشی لباسی براق و درخشان بدون هیچگونه لک در اختیار خواهید داشت.

این اتو دوست‌دار محیط زیسته زیرا دارای برنامه ECO است که همان تنظیمات بخار انرژی می‌باشد. شما با تنظیم بخار می‌توانید تا 25 درصد انرژی و 35 درصد آب صرفه‌جویی کنید.

مشخصات

کشور سازندهاسپانیا
رنگمشکی قرمز
توان مصرقی3200 وات
نوع اتوبخار
سیستم قطع خودکاردارد
سیستم ضد چکهدارد
جنس کفCeraniumGlissée
تنظیم حرارت براساس البسهدارد
تنظیم میزان بخاردهیدارد
مخزن آب400 میلی لیتر
اسپری آبدارد
بخاردهی عمودیدارد
سیستم ضد رسوبدارد
بخاردهی پیوسته65 گرم در دقیقه
بخاردهی لحظه‌ای200 گرم

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

اتو بوش TDI9032314

اتو بوش TDI9032314