لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
اتو بوش TDS373117P بزرگ‌نمایی

اتو بخار مخزن دار بوش TDS373117P

BOSCH

جدید

وضعیت: ناموجود

1,900,000 تومان

اطلاعات بیشتر

اتو مخزن‌دار بوش مدل TDS373117P

اتوکشی یکی از کارهای سخت و وقت‌گیر در خانه است اما با یک اتوی مدرن و فوق‌العاده این کار بسیار با لذتبخش می‌شود.

اگر شما در طول روز به طور مکرر احتیاج به اتوکشی دارید اتو بخار مخزن‌دار بیشتر مناسب شماست. اتو بخارهای بدون مخزن بیشتر مناسب کاربرانی است که در حجم کم اتوکشی دارند. همچنین اتوکشی برای هرنوع پارچه متفاوت است. شما باید به اطلاعات درج شده روی پارچه توجه کنید و دمای اتو را با توجه به نوع لباس تنظیم کنید تا بهترین نتیجه را از یک اتوکشی داشته باشید. 

اتوی مخزن دار TDS373117P یکی از با کیفت‌ترین و زیباترین محصولات برند معتبر بوش است این مدل اتو دارای توان مصرفی 3100 وات است و با قدرت موتور بسیار قوی که دارد در کوتاه‌ترین زمان گرما را به کفه دستگاه انتقال می‌دهد و شما به راحتی می توانید در مدت کم پارچه و لباس های خود را صاف و مرتب کنید. 

اتوی بوش TDS373117P  با ترکیب رنگ زیبای مشکی و قرمز و گنجایش مخزن 1.4 لیتر در بازار عرضه می‌گردد. این محصول ساخت کشور اسپانیا است. همچنین مجهز به سیستم بخاردهی عمومی و ییوسته می‌باشد

 یکی از  امکانات اتو بوش TDS373117P سیستم خاموشی خودکار است. عملکرد این سیستم به گونه‌ای است اگر از دستگاه در موقعیت افقی پس از 30 ثانیه، در عمودی در عقب پس از 8 دقیقه استفاده نکنید، دستگاه بطور خودکار خاموش می‌شود. این ویژگی علاوه بر ایمنی باعث کاهش مصرف انرژی هم می‌شود.

یکی دیگر از ویژگی‌های این اتو مخزن‌دار بوش فن‌آوری Active Control Advanced است که باعث می‌شود که بخار و گرما به طور خودکار خاموش شود که این قابلیت حداکثر ایمنی را در طول اتوکشی برای شما تضمین می‌کند. همچنین با استفاده دوباره از دستگاه بلافاصله بخار و گرما بازگردانده می‌شود که این قابلیت باعث مصرف کمتر انرژی می‌شود.

این دستگاه دارای سیم برق بلند 1.8 متری است و شما می‌توانید به راحتی بدون نیاز به رابط‌ها سیم برق را به پریز متصل کنید. محل اتصال کابل برق به بدنه هم طوری طراحی‌شده تا به جهات مختلف بچرخد و قطع نگردد. امکان بخاردهی عمودی هم در این مدل وجود دارد تا در موارد خاص مثل اتوکشی لباس‌های سنگین و حجیم یا پرده مورداستفاده قرار گیرد

مشخصات

کشور سازندهاسپانیا
رنگقرمز مشکی
مصرف انرژیA
نوع اتومخزن‌دار
سیستم قطع خودکاردارد
سیستم ضد چکهدارد
جنس کفدارد
تنظیم حرارت براساس البسهدارد
تنظیم میزان بخاردهیدارد
مخزن آب1500 میلی لیتر
اسپری آبدارد
بخاردهی عمودیدارد
سیستم ضد رسوبدارد
بخاردهی پیوسته120 گرم در دقیقه
بخاردهی لحظه‌ای380 گرم در دقیقه

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

اتو بخار مخزن دار بوش TDS373117P

اتو بخار مخزن دار بوش TDS373117P