لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ظرفشویی بوش SMS68M08IR بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS68M08IR

BOSCH

جدید

وضعیت: ناموجود

  • استیل

9,800,000 تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش مدل SMS68M08IR

ظرفشویی  SMS68M08IR از سری 6 ماشین‌های ظرفشویی بوش و ساخت کشور آلمان به سفارش ایران می باشد. این ظرفشویی بوش با فضای کافی برای قرار دادن بشقاب و لیوان و قاشق چنگال برای 14 نفر را دارد. این ماشین ظرفشویی مجهز به 6 برنامه شستشوی عمومی است که شامل شستشوی قوی 70 درجه سانتیگراد، شستشوی اتوماتیک 65-45 درجه سانتی‌گراد، شستشوی اقتصادی 50 درجه سانتی‌گراد، شستشوی شبانه 50 درجه سانتی‌گراد، شستشوی سریع هستند. مصرف آب و برق این دستگاه پایین است چرا که در رده بندی ++A قرار گرفته و در مقایسه با شستشوی دستی قطعاً به صرفه است. میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو این ظرفشویی بوش 9.5 لیتر آب و میزان مصرف آب در سال آن 2660 لیتر است.

Aqua Stop: گارانتی مادام العمر در برابر آلودگی آب

سیستم Aqua Stop شامل یک شلنگ دو جداره، یک شیر ایمنی و یک پناهگاه شناور است که از 100٪ حفاظت در برابر آلودگی آب اطمینان حاصل می کند، که با استفاده از این سیستم، چنانچه ماشین ظرفشویی دچار نشتی آب باشد، در هر نقطه‌ای که مسیر عبور آب نشتی در آن ایجاد شده بلافاصله آب را قطع می‌کند، با این قابلیت  از بروز حوادث ناشی از آب و خسارت‌های جدی آن در ساختمان شما جلوگیری می شود. تشخیص نشتی آب با استفاده از سنسورهای صورت می‌گیرد که در کف دستگاه تعبیه شده است.

همچنین این ظرفشویی مجهز به 3 برنامه ویژه شامل شستشوی ظروف بزرگ، شستشوی ظروف کودک و نیمه ظرفیت است. در شستشوی ظروف کودک دمای آب در مرحله آخر آبکشی افزایش یافته و مناسب ضدعفونی بطری کودک و ظروف مختلفی است که تمیز بودن و ضدعفونی کردن آنها ضروری است. برای شستشوی آسان و به صرفه شما می‌توانید با استفاده از برنامه نصف ظرفیت از هرکدام از سبدها استفاده نمایید.

تکنولوژی AquaSensor بوش

سیستم Aqua Sensor بکار رفته در ظرفشویی بوش  مدل SMS68M08IR میزان کثیفی آب مرحله اول آبکشی را سنجیده و مشخص می‌کند که آیا برای استفاده در دوره اصلی شستشو قابل استفاده می‌باشد یا نه. اگر آب فقط دارای میزان کمی از املاح و کثیفی باشد دوباره مورد استفاده قرار خواهد گرفت. نکته کلیدی این است که در هر بار شستشو تا سقف 20% آب معادل 4 لیتر توسط این سیستم صرفه‌جویی خواهد شد.

 قابلیت شستشوی نیم طبقه یا Half Wash در این مدل در نظر گرفته‌شده است. همچنین قابلیت Hygiene Plus  برای ضدعفونی ظروف استفاده می شود. سیستم هوشمند کنترل مواد شوینده و آب مصرفی نسبت به کثیفی ظروف از دیگر امکانات افزاینده راندمان این دستگاه است. این مدل دارای دو سبد اصلی و یک نیم طبقه برای قرارگیری اختصاصی قاشق و چنگال و کارد است. 

مشخصات

کشور سازندهآلمان
رنگاستیل
مصرف انرژی++A
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر
ظرفیت12+2 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو9.5 لیتر
زئولیتندارد
نصف شویدارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیندارد
برنامه ویژه3 برنامه ویژه
برنامه شستشو6 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال2660 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال266 کیلو وات ساعت
میزان صدا 44 دسی‌بل
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 6
سایر ویژگی هادارای اسپری متناوب - سیستم حفاظت از آب: حفاظت سه‌گانه از آب 24 ساعته - دارای موتور فوق ساکت EcoSilence Drive - نشانگر زمان باقی‌مانده در جلوی دستگاه

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMS68M08IR

ظرفشویی بوش SMS68M08IR