لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
اتو بوش TDS373118P بزرگ‌نمایی

اتو بخار مخزن دار بوش TDS373118P

BOSCH

جدید

  • قرمز

اطلاعات بیشتر

اتو مخزن‌دار بوش مدل TDS373118P

 همانطور که می‌دانید اتوکشی یکی از کارهای وقت گیر و خسته کننده‌است ولی با یک اتوی فوق‌العاده قدرتمند با حداکثر امنیت، اتوکشی، برای شما کاری لذت بخش خواهد شد.

این مدل اتو مخزن دار بوش با رنگ قزمز مشکی و توان مصرفی 3100 وات و گنجایش مخزن 1.4 لیتر در بازار عرضه می‌گردد. این اتو بوش ساخت کشور اسپانیا و یکی از با کیفیت‌ترین محصولات این برند معتبر می‌باشد. این دستگاه دارای طراحی ارگونومیک است که به هیچ عنوان باعث خستگی شما نمی‌شود.

اگر شما در طول روز به طور مکرر احتیاج به اتوکشی دارید اتو بخار مخزن‌دار بیشتر مناسب شماست. اتو بخارهای بدون مخزن بیشتر مناسب کاربرانی است که در حجم کم اتوکشی دارند. همچنین اتوکشی برای هرنوع پارچه متفاوت است. شما باید به اطلاعات درج شده روی پارچه توجه کنید و دمای اتو را با توجه به نوع لباس تنظیم کنید تا بهترین نتیجه را از یک اتوکشی داشته باشید.

کفه این اتو از جنس سرامیک بوده که با قدرت هرچه تمام تر با بخاری پیوسته و قوی که تا عمق الیاف لباس‌ها نفوذ می‌کند، تمامی چروک‌ها را از بین می‌برد و شما را شگفت زده خواهد کرد. کفه این اتو بسیار محکم و ضدخش بوده که به راحتی روی پارچه حرکت کرده و به هیچ عنوان به الیاف پارچه صدمه وارد نمی‌کند.

یکی از امکانات این محصول موتور بسیار قوی آن  است در صورتی که گرما را به سرعت تا رسیدن به نتیجه مطلوب به صفحه اتو انتقال می‌دهد. و شما می‌توانید  به راحتی با فشار دادن یک دکمه، بخار و گرما را همزمان در اختیار داشته باشید.

یکی دیگر از ویژگی‌های این اتو مخزن‌دار بوش فن‌آوری Active Control Advanced است که باعث می‌شود که بخار و گرما به طور خودکار خاموش شود که این قابلیت حداکثر ایمنی را در طول اتوکشی برای شما تضمین می‌کند. همچنین با استفاده دوباره از دستگاه بلافاصله بخار و گرما بازگردانده می‌شود که این قابلیت باعث مصرف کمتر انرژی می‌شود.

از دیگر امکانات این دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد

Easy Comfort (تنظیمات خودکار دما و بخار متناسب با هرنوع پارچه)

Motor Steam (سیستم نفوذ عمیق بخار به لباس)

I-Temp Advanced: (ترکیب مطلوب دما و بخار)  

Sensor Steam (خاموش و روشن شدن خودکار دستگاه با استفاه از سنسور اتوماتیک تولید بخار)

Advanced Steam (تولید بخار حرفه‌ای)

سیستم پیشرفته  Advanced Steam در این اتو بخار بوش یک بخار بهینه و قدرتمند را ارائه می‌کند که بخار به طور مساوی بر روی پارچه پخش شده و به عمق لباس‌ها نفوذ می‌کند

و ریزترین چروک‌ها را از بین می‌برد. این اتو بوش با این قابلیت اتو کردن با زمان کم و آسان‌تر را برای شما کابر عزیز امکان پذیر کرده است.

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که این دستگاه را منحصر به فرد کرده است فن‌آوری ضد چکه است. عملکرد این سیستم به گونه‌ای است که به طور خودکار دمای نقاطی که آب جریان را طوری تنظیم می‌کند که حتی یک قطره هم از اتو به لباس شما نفوذ پیدا نخواهد کرد. با این قابلیت همیشه بعد از اتو کشی لباسی براق و درخشان بدون هیچگونه لک در اختیار خواهید داشت.

مشخصات

کشور سازندهاسپانیا
رنگقرمز مشکی
توان مصرقی3100 وات
نوع اتومخزن‌دار
سیستم قطع خودکاردارد
سیستم ضد چکهدارد
جنس کفدارد
تنظیم حرارت براساس البسهدارد
مخزن آب1.4 لیتر
اسپری آبدارد
بخاردهی عمودیدارد
سیستم ضد رسوبدارد
بخاردهی پیوستهدارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

اتو بخار مخزن دار بوش TDS373118P

اتو بخار مخزن دار بوش TDS373118P