ظرفشویی بوش SMS69M02IR بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS69M02IR

BOSCH

جدید

  • سفید

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش SMS69M02IR با ظرفیت 13 نفره ساخت کشور آلمان به سفارش کشور ایران می باشد. این ماشین ظرفشویی با فضای کافی برای قراردادن بشقاب و لیوان و قاشق چنگال برای ۱۴ نفر را دارد. این دستگاه دارای برچسب انرژی ++A است و مصرف آب و برق در آن پایین است و در مقایسه با شست‌وشوی دستی قطعاً به‌صرفه است و فقط با ۶/۵ لیتر آب می توان تمامی ظروف را به صورت کاملأ بهداشتی و بدون اتلاف آب شستشو نمود.

EcoSilence DriveTM: قدرتمند، با دوام، آرام و کارآمد

موتور  ECOSILENCE DRIVE این ماشین ظرفشویی بوش به عطف موتور عایق بندی شده تنها ۴۴ دسی‌بل است و ظروف به‌ آرامی و باکیفیت بالا شسته می‌شوند. انتخاب دمای شست‌وشو و برنامه‌ها توسط دکمه‌های تنظیم که در جلوی دستگاه قرار دارد انجام می‌شود.

 

 سیستم AquaSensor موجود در این مدل میزان کثیفی آب مرحله اول آبکشی را سنجیده و مشخص می‌کند که آیا برای استفاده در دوره اصلی شستشو قابل استفاده می‌باشد یا نه. اگر آب فقط دارای میزان کمی از املاح و کثیفی باشد دوباره مورد استفاده قرار خواهد گرفت. نکته کلیدی این است که در هر بار شستشو تا سقف ۲۰% آب معادل ۴ لیتر توسط این سیستم صرفه‌جویی خواهد شد.

تکنولوژی ActiveWater: آب کمتر، انرژی کمتر، نتایج بیشتر

این تکنولوژی نوآورانه عملکرد تمیز کردن استثنایی را با کمبود آب و انرژی ارائه می دهد که کمک بسزای به محیط زیست می کند. آب و انرژی به صورت هدفمند مصرف می شود با فن آوری فیلتر بهینه شده، گرمایش سریعتر و عملکرد پمپ بالاتر برای گردش بهتر آب ذخیره شده.


از ویژیگی های ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS69M02IR می توان به 6 برنامه شستشو، 4 برنامه ویژه، 6 دمای شستشو، جنس بدنه داخلی استیل ضد زنگ، سیستم فیلتر تمیز کن خودکار با فیلتر موج‌دار 3 لایه، نشانگر زمان باقیمانده برنامه (دقیقه)، تایمر تاخیر الکترونیک: 24-1 ساعت، نشانگر LED پر کردن مجدد نمک، نشانگر LED پر کردن مجدد مواد کمک‌ کننده شستشو، سبد Vario Flex Plus، سبد بالایی کشویی با قابلیت تنظیم ارتفاع (3 مرحله)، 6 قفسه بشقاب تاشو در سبد پایینی، 2 قفسه فنجان در سبد بالایی و 2 قفسه فنجان پایینی اشاره کرد.

مشخصات کلی

کشور سازندهآلمان
سریسری 6
رنگسفید
مصرف انرژی++A

گنجایش و ابعاد

ظرفیت12+1 نفره
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر

مشخصات انرژی و مصرف

میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو6.5 لیتر
میزان مصرف آب در سال1820 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال262 کیلو وات ساعت

مشخصات فنی

زئولیتندارد
نصف شویندارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیدارد
برنامه ویژه4 برنامه ویژه
برنامه شستشو6 برنامه شستشو

سایر مشخصات محصول

میزان صدا44 دسی بل
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
سایر ویژگی ها قفل کودک - تاخیر در شروع شستشو 1 تا 24 ساعت - ۶ دمای شستشو - سیستم فیلتر خودتمیزشونده با فیلتر موج‌دار 3 لایه - اسپری متناوب

دیدگاه‌ها

نوشتن نقد و نظر

ظرفشویی بوش SMS69M02IR

ظرفشویی بوش SMS69M02IR