لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ظرفشویی بوش SMS69M02IR بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS69M02IR

BOSCH

جدید

  • سفید

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش مدل SMS69M02IR

ظرفشویی بوش SMS69M02IR با ظرفیت 13 نفره ساخت کشور آلمان به سفارش کشور ایران می باشد. این ماشین ظرفشویی با فضای کافی برای قرار دادن بشقاب و لیوان و قاشق چنگال برای ۱۴ نفر را دارد. این دستگاه دارای برچسب انرژی ++A است و مصرف آب و برق در آن پایین است و در مقایسه با شستشوی دستی قطعاً به صرفه است و فقط با ۶/۵ لیتر آب می توان تمامی ظروف را به صورت کاملا بهداشتی و بدون اتلاف آب شستشو نمود.

Eco Silence Drive TM: قدرتمند، با دوام، آرام و کارآمد

موتور  ECO SILENCE DRIVE این ماشین ظرفشویی بوش به عطف موتور عایق بندی شده تنها ۴۴ دسی‌بل است و ظروف به آرامی و باکیفیت بالا شسته می‌شوند. انتخاب دمای شستشو و برنامه‌ها توسط دکمه‌های تنظیم که در جلوی دستگاه قرار دارد انجام می‌شود.

 سیستم Aqua Sensor موجود در این مدل میزان کثیفی آب مرحله اول آبکشی را سنجیده و مشخص می‌کند که آیا برای استفاده در دوره اصلی شستشو قابل استفاده می‌باشد یا نه. اگر آب فقط دارای میزان کمی از املاح و کثیفی باشد دوباره مورد استفاده قرار خواهد گرفت. نکته کلیدی این است که در هر بار شستشو تا سقف ۲۰% آب معادل ۴ لیتر توسط این سیستم صرفه‌جویی خواهد شد.

تکنولوژی Active Water: آب کمتر، انرژی کمتر، نتایج بیشتر

این تکنولوژی نوآورانه عملکرد تمیز کردن استثنایی را با کمبود آب و انرژی ارائه می دهد که کمک به سزای به محیط زیست می کند. آب و انرژی به صورت هدفمند مصرف می شود با فن آوری فیلتر بهینه شده، گرمایش سریعتر و عملکرد پمپ بالا تر برای گردش بهتر آب ذخیره شده.

از ویژگی‌های ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS69M02IR می‌توان به 6 برنامه شستشو، 4 برنامه ویژه، 6 دمای شستشو، جنس بدنه داخلی استیل ضد زنگ، سیستم فیلتر تمیز کن خودکار با فیلتر موج‌دار 3 لایه، نشانگر زمان باقیمانده برنامه (دقیقه)، تایمر تاخیر الکترونیک: 24-1 ساعت، نشانگر LED پر کردن مجدد نمک، نشانگر LED پر کردن مجدد مواد کمک کننده شستشو، سبد Vario Flex Plus، سبد بالایی کشویی با قابلیت تنظیم ارتفاع (3 مرحله)، 6 قفسه بشقاب تاشو در سبد پایینی، 2 قفسه فنجان در سبد بالایی و 2 قفسه فنجان پایینی اشاره کرد.

مشخصات

کشور سازندهآلمان
رنگسفید
مصرف انرژی++A
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر
ظرفیت12+1 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو6.5 لیتر
زئولیتندارد
نصف شویندارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیدارد
برنامه ویژه4 برنامه ویژه
برنامه شستشو6 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال1820 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال262 کیلو وات ساعت
میزان صدا44 دسی بل
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 6
سایر ویژگی ها قفل کودک - تاخیر در شروع شستشو 1 تا 24 ساعت - ۶ دمای شستشو - سیستم فیلتر خودتمیزشونده با فیلتر موج‌دار 3 لایه - اسپری متناوب

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMS69M02IR

ظرفشویی بوش SMS69M02IR