لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ظرفشویی بوش SMS69M08IR بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS69M08IR

BOSCH

جدید

  • استیل

9,700,000 تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش مدل SMS69M08IR

ظرفشویی بوش SMS69M08IR از سری 6 ماشین ظرفشویی بوش ساخت کشور آلمان است. این ماشین با ظرفیتی مناسب، برای شستن ظروف حداکثر تا 13 نفر کارایی دارد. صدای تولید شده این دستگاه در هنگام شستشو 44 دسی بل است که هیچ مزاحمتی ایجاد نمی کند و می توان بدون آلودگی صوتی کار خود را انجام می‌دهد. این ظرفشویی با برچسب مصرف انرژی ++A در در هر سیکل شستشو 6/5 لیتر آب مصرف می کند. ظرفیت شستشوی این مدل برابر 14 نفر است. انتخاب دمای شست‌وشو و برنامه‌ها توسط دکمه‌های تنظیم که در جلوی دستگاه قرار دارد انجام می‌شود.

تکنولوژی Aqua Sensor بوش

سیستم Aqua Sensor موجود در این مدل میزان کثیفی آب مرحله اول آبکشی را سنجیده و مشخص می‌کند که آیا برای استفاده در دوره اصلی شستشو قابل استفاده می‌باشد یا نه. اگر آب فقط دارای میزان کمی از املاح و کثیفی باشد دوباره مورد استفاده قرار خواهد گرفت. نکته کلیدی این است که در هر بار شستشو تا سقف 20% آب معادل 4 لیتر توسط این سیستم صرفه‌جویی خواهد شد.

تکنولوژی Active Water حداکثر بهره‌وری را در شستشو به ارمغان می‌آورد و کاملا با محیط زیست سازگار است. این تکنولوژی با استفاده از فیلترهای بهینه شده، گرم شدن سریع‌تر آب و پمپ جدیدتر در مصرف آب و انرژی صرفه‌جویی می‌شود.

Load Sensor به طور خودکار آب و انرژی را برای ظروف کمتری ذخیره می کند.

از دیگر مشخصه های این ماشین ظرفشویی سنسور Load Sensor هست که وزن ظروف داخل ماشین با استفاده از این سنسور سرعت چرخشی محاسبه شده تا بتواند میزان درستی از آب مورد نیاز برای شستن ظروف را مصرف کند. قاعدتا برای تعداد ظروف کمتر آب کمتری مصرف خواهد شد. 

این محصول دارای به 6 برنامه شستشو ست که شامل شستشوی قوی 70 درجه سانتی‌گراد، شستشوی اتوماتیک 65-45 درجه سانتی‌گراد، شستشوی اقتصادی 50 درجه سانتی‌گراد، شستشوی شیشه 40 درجه سانتی‌گراد و شستشوی بسیار سریع 20 دقیقه‌ای است. این مدل همچنین مجهز به 4 برنامه ویژه شامل شستشوهای ظروف بزرگ, سرعت متغیر, ضدعفونی کننده, فوق خشک‌کن نیز هست.

مشخصات

کشور سازندهآلمان
رنگاستیل
مصرف انرژی++A
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر
ظرفیت12+1 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو6/5 لیتر
زئولیتندارد
نصف شویندارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیدارد
برنامه ویژه4 برنامه ویژه
برنامه شستشو6 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال1820 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال262 کیلو وات ساعت
میزان صدا44 دسی بل
دکمه های لمسیندارد
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 6
سایر ویژگی ها- قابلیت تنظیم سبد ها - نشانگر LED میزان نمک و جلادهنده - دارای حسگر آکوا (Aqua sensor) - افزودن زمان خشک کن (Extra Dry)

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMS69M08IR

ظرفشویی بوش SMS69M08IR