ظرفشویی بوش SMS69M08IR بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS69M08IR

BOSCH

جدید

  • استیل

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش SMS69M08IR از سری 6 ماشین ظرفشویی بوش ساخت کشور آلمان است. این ماشین با ظرفیتی مناسب، برای شستن ظروف حداکثر تا 13 نفر کارایی دارد. صدای تولید شده این دستگاه در هنگام شستشو 44 دسی بل است که هیچ مزاحمتی ایجاد نمی کند و می توان بدون آلودگی صوتی کار خود را انجام می‌دهد. این ظرفشویی با برچسب مصرف انرژی ++A در در هر سیکل شستشو 6/5 لیتر آب مصرف می کند. ظرفیت شستشوی این مدل برابر 14 نفر است. انتخاب دمای شست‌وشو و برنامه‌ها توسط دکمه‌های تنظیم که در جلوی دستگاه قرار دارد انجام می‌شود.

تکنولوژی AquaSensor بوش

سیستم AquaSensor موجود در این مدل میزان کثیفی آب مرحله اول آبکشی را سنجیده و مشخص می‌کند که آیا برای استفاده در دوره اصلی شستشو قابل استفاده می‌باشد یا نه. اگر آب فقط دارای میزان کمی از املاح و کثیفی باشد دوباره مورد استفاده قرار خواهد گرفت. نکته کلیدی این است که در هر بار شستشو تا سقف 20% آب معادل 4 لیتر توسط این سیستم صرفه‌جویی خواهد شد.

تکنولوژی Active Water حداکثر بهره‌وری را در شستشو به ارمغان می‌آورد و کاملا با محیط‌ زیست سازگار است. این تکنولوژی با استفاده از فیلترهای بهینه شده، گرم شدن سریع‌تر آب و پمپ جدیدتر در مصرف آب و انرژی صرفه‌جویی می‌شود.

LoadSensor به طور خودکار آب و انرژی را برای ظروف کمتری ذخیره می کند

از دیگر مشخصه های این ماشین ظرفشویی سنسور Load Sensor هست که وزن ظروف داخل ماشین با استفاده از این سنسور سرعت چرخشی محاسبه شده تا بتواند میزان درستی از آب مورد نیاز برای شستن ظروف را مصرف کند. قاعدتا برای تعداد ظروف کمتر آب کمتری مصرف خواهد شد. 

این محصول دارای به 6 برنامه شستشو ست که شامل شستشوی قوی 70 درجه سانتی گراد، شستشوی اتوماتیک 65-45 درجه سانتی گراد، شستشوی اقتصادی 50 درجه سانتی گراد، شستشوی شیشه 40 درجه سانتی گراد و شستشوی بسیار سریع 20 دقیقه‌ای است. این مدل همچنین مجهز به 4 برنامه ویژه شامل شستشوهای ظروف بزرگ, سرعت متغیر, ضدعفونی کننده, فوق خشک‌کن نیز هست.

مشخصات کلی

کشور سازندهآلمان
سریسری 6
رنگاستیل
مصرف انرژی++A

گنجایش و ابعاد

ظرفیت12+1 نفره
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر

مشخصات انرژی و مصرف

میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو6/5 لیتر
میزان مصرف آب در سال1820 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال262 کیلو وات ساعت

مشخصات فنی

زئولیتندارد
نصف شویندارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیدارد
برنامه ویژه4 برنامه ویژه
برنامه شستشو6 برنامه شستشو

سایر مشخصات محصول

میزان صدا44 دسی بل
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
سایر ویژگی ها- قابلیت تنظیم سبد ها - نشانگر LED میزان نمک و جلادهنده - دارای حسگر آکوا (Aqua sensor) - افزودن زمان خشک کن (Extra Dry)

دیدگاه‌ها

نوشتن نقد و نظر

ظرفشویی بوش SMS69M08IR

ظرفشویی بوش SMS69M08IR