لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
مخلوط کن بوش MMB42G0B بزرگ‌نمایی

مخلوط کن بوش MMB42G0B

BOSCH

جدید

  • مشکی

اطلاعات بیشتر

مخلوط کن بوش مدل MMB42G0B

مخلوط کن‌ها برای تهیه نوشیدنی‌های مختلف کارایی فراوانی دارند. به وسیله آنها می‌توان انواع کوکتل، اسموتی، سوپ و... را تهیه کرد. مخلوط کن بوش مدل MMB42G0B یکی از محصولات شرکت بوش بوده که در چین ساخته و عرضه شده است. کالای فوق از طریق شرکت بوش سرویس نماینده رسمی بوش به بازار ایران وارد شده است و کلیه خدمات پس از فروش آن را نیز بر عهده دارد.

بدنه اصلی مخلوط کن MMB42G0B، از جنس پلاستیک بوده و بسیار سبک است این قابلیت سبب شده تا جا به جایی آن آسان باشد. همچنین وزن این دستگاه برابر با 4 کیلوگرم است که با وجود پارچ شیشه‌ای به کار رفته در آن کارایی ساده و آسانی خواهد داشت. پایه‌های قرار گرفته در زیر این دستگاه کمک می‌کند تا بر روی هر سطحی که قرار گیرد مستحکم بوده و در هنگام کار با آن لغزشی ایجاد نشود.

ظرفیت پارچ این مخلوط کن 1.5 لیتر است که به راحتی می‌توان مخلوط کردن انواع نوشیدنی و دیگر مواد غذایی را با آن انجام داد. گنجایش این پارچ به اندازه سه تا چهار لیوان است بنابراین زمانی که مهمان دارید با یک یا دو بار استفاده می‌توانید به سرعت از آنها پذیرایی کنید. توان مصرفی این دستگاه 700 وات است. برای یک مخلوط کن ساده این میزان قدرت موتور مورد قبول بوده و با قدرت بالایی می‌تواند عمل کند. جنس تیغه آن از نوع استیل ضد زنگ و بسیار مقاوم است به طوری که شما قادر خواهید بود با آن یخ خرد کرده و نوشیدنی‌های خنک و تازه تهیه کنید.

پارچ مخلوط کن بوش مدل MMB42G0B دارای خاصیت ThermoSafe است که در برابر مواد سرد یا گرم بسیار مقاوم خواهد بود با وجود این پارچ مقاوم، به راحتی سوپ و دیگر مواد غذایی داغ را درون آن مخلوط کنید یا با افزدون یخ درون آن انواع نوشیدنی‌های دلخواه خود را آماده کنید.

مشخصات

رنگمشکی
توان مصرقی700 وات
جنس تیغهاستیل ضد زنگ
مخلوط‌کندارد
تعداد سرعت2 سرعته
ظرفیت مخلوط‌کن1.5 لیتر
تنظیم سرعتدارد
جنس پارچشیشه
ولوم تنظیم سرعتدارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

مخلوط کن بوش MMB42G0B

مخلوط کن بوش MMB42G0B