لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ارزان شد! چرخ گوشت بوش MFW67440 بزرگ‌نمایی

چرخ گوشت بوش MFW67440

BOSCH

جدید

  • استیل

اطلاعات بیشتر

چرخ گوشت بوش مدل MFW67440

چرخ گوشت بوش مدل MFW67440 از جمله چرخ گوشت‌های با کیفیت شرکت بوش بوده که در کارهای آشپزخانه می‌تواند همراه خوبی برای خانم‌ها باشد. علاوه بر چرخ کردن انواع گوشت، امکان خرد کردن سبزیجات و ساخت سوسیس، از دیگر قابلیت‌های این مدل است. این چرخ گوشت بوش در کشور چین ساخته شده و از طریق شرکت بوش سرویس وارد بازار لوازم خانگی ایران شده است. گارانتی این دستگاه به مدت 24 ماه است و کلیه خدمات پس از فروش آن توسط بوش سرویس ارائه خواهد شد.

چرخ گوشت MFW67440 دارای سایز 8 در بین چرخ گوشت‌هاست و از وزنی برابر با 6.4 کیلوگرم برخوردار است. توان مصرفی این دستگاه به صورت اسمی 700 وات بوده اما حداکثر کارایی آن 2000 وات است که با وجود این توان مصرفی بسیار قدرتمند می‌تواند عمل کند. توانایی خروجی گوشت این دستگاه در زمان فعالیت 3.5 کیلوگرم در دقیقه می‌باشد به این معنی که تیغه‌های فوق‌العاده این دستگاه در هر دقیقه 3.5 کیلوگرم از انواع گوشت را قادر است چرخ نماید. تیغه‌های این دستگاه از جنس استیل ضد زنگ است و در سه سایز ریز، متوسط و درشت وجود دارند بنابراین بر اساس موادی که می‌خواهید با این دستگاه چرخ نمایید تیغه مورد نظر را درون دستگاه قرار دهید. همچنین امکان ورقه ورقه کردن سبزیجات مختلف با این چرخ گوشت امکان‌پذیر است و در تهیه سالاهای مختلف و یا در درست کردن غدا کارها را برای شما آسان خواهد کرد. تیغه مربوط به رنده کردن پنیر یا دیگر مواد غذایی قابلیت دیگری در این دستگاه است. برای خانمهایی که مایل هستند تا در خانه سوسیس تهیه کنند با چرخ گوشت بوش MFW67440 قادرند این کار را انجام دهند و سوسیس‌های خانگی متنوعی برای خانواده و کودکان خود درست کنند. سری دیگری که بر روی این چرخ گوشت قابل استفاده بوده، کبه ساز است که با آن به سادگی می‌توانید کبه‌هایی یک دست داشته باشید.
این چرخ گوشت بوش تنها کار چرخ کردن گوشت‌ها را انجام نمی‌دهد بلکه همچون یک غذا ساز شما را در تهیه غذا و سالادهای مختلف یاری خواهد کرد.

مشخصات

کشور سازندهچین
رنگاستیل
وزن6.4 کیلوگرم
توان مصرقی2000 وات
جنس تیغهاستیل ضد زنگ
لوازم جانبیدیسک‌های 8.3 و 8.4 میلی‌متری، کبه ساز، قیف سوسیس ساز، خردکن در 3 سایز مختلف
چرخش معکوسدارد
میزان گوشت خروجی3.5 کیلوگرم در دقیقه
سوسیس سازدارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

چرخ گوشت بوش MFW67440

چرخ گوشت بوش MFW67440