ظرفشویی بوش SMS69M12IR بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS69M12IR

BOSCH

جدید

  • سفید

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش SMS69M12IR با ظرفیت 2+12 نفره به رنگ سفید از جدیدترین مدل ماشین ظرفشویی بوش  ساخت کشور آلمان به سفارش کشور ایران می‌باشد. این ظرفشویی دارای تایمر تاخیر است که شما قادر خواهید بود برنامه‌ای را از پیش تنظیم کنید و راس ساعتی خاص ماشین ظرفشویی شروع به کار کند. این ویژگی به راحتی به شما اجازه می‌دهد تا در هر زمانی از طول روز (شب یا روز) برنامه شستشو شروع به کار کند.

EcoSilence DriveTM: قدرتمند، با دوام، آرام و کارآمد

موتور  ECOSILENCE DRIVE این ماشین ظرفشویی بوش و با صدای تولید شده در هنگام شستشو فقط 38 دسی بل است که باعث ایجاد محیطی آرام و بیصدا برای شما می‌شود و با برچسب انرژی +A متوسط ميزان مصرف آب در هر شست و شو 9.5 لیتر می باشد.

 

این ظرفشویی دارای 6 برنامه شستشو شامل Intensive 70 °C، Auto 45-65 °C، Economy 50 °C، Quick Wash 65 °C،Quick Wash 45 °C و Pre Rinse هست. همچنین دارای 4 برنامه‌ ویژه شستشو شامل IntensiveZone، VarioSpeed Plus، Half Load و HygienePlus می باشد.

تکنولوژی ActiveWater: آب کمتر، انرژی کمتر، نتایج بیشتر
تکنولوژی نوآورانه Active Water حداکثر بهره‌وری را در شستشو به ارمغان می‌آورد و کاملا با محیط‌ زیست سازگار است. این تکنولوژی با استفاده از فیلترهای بهینه شده، گرم شدن سریع‌تر آب و پمپ جدیدتر در مصرف آب و انرژی صرفه‌جویی می‌شود.
وزن ظروف داخل ماشین با استفاده از این سنسور سرعت چرخشی محاسبه شده تا بتواند میزان درستی از آب مورد نیاز برای شستن ظروف را مصرف کند. قاعدتا برای تعداد ظروف کمتر آب کمتری مصرف خواهد شد. این سنسور میزان مصرف بهینه آب را برای حتی نصف ظرفیت یا حداکثر ظرفیت محاسبه کرده و در مصرف آب و برق صرفه می‌کند.از امکانات و ویژیگی های ظرفشویی بوش SMS69M12IR می توان به 4 برنامه شست و شو (Intensive 70 °C, Auto 45-65 °C, Economy 50 °C, Quick Wash 65 °C؟)، 4 برنامه ویژه (IntensiveZone, VarioSpeed Plus, Half Load, ekstra hijyen)، مجهز به سیستم‌هایی از قبیل (Active Water, Dosage Assist, Aqua Sensor, Load-Sensor )، سیستم سبد Vario Flex Plus، دارای سیستم Aqua Stop و 4 دمای شستشو اشاره کرد.

مشخصات کلی

کشور سازندهآلمان
سریسری 6
رنگسفید
مصرف انرژی+A

گنجایش و ابعاد

ظرفیت12+2 نفره
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر

مشخصات انرژی و مصرف

میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو9.5 لیتر
میزان مصرف آب در سال2660 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال237 کیلو وات در ساعت

مشخصات فنی

زئولیتندارد
نصف شویدارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیدارد
برنامه ویژه4 برنامه ویژه
برنامه شستشو6 برنامه شستشو

سایر مشخصات محصول

میزان صدا38 دسی‌بل
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
سایر ویژگی هاسیستم محافظت از شیشه، قفل کودک، تنظیم سختی آب، تنظیم مایع جلا دهنده، سیستم تاخیر در شستشو 24-1 ساعت

دیدگاه‌ها

نوشتن نقد و نظر

ظرفشویی بوش SMS69M12IR

ظرفشویی بوش SMS69M12IR