لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ظرفشویی بوش SMS69M18IR بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS69M18IR

BOSCH

جدید

  • استیل

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش مدل SMS69M18IR

ظرفشویی بوش SMS69M18IR با ظرفیت  14 نفره از محصولات سری 6 ظرفشویی بوش ساخت کشور آلمان است. این ماشین ظرفشویی از با کیفیت‌ترین و کارآمدترین ماشین ظرفشویی‌های تولید شده توسط شرکت بوش است که با آخرین تکنولوژی روز اروپا تولید شده است.

این ماشین ظرف‌شویی مبله با بدنه‌ای به رنگ استیل در آشپزخانه زیبایی خاصی پدید می‌آورد. این ظرفشویی با برچسب انرژی +A از مصرف انرژی و مصرف آب نسبتا پایینی برخوردار است و فقط به میزان 9.5 لیتر در هر سیکل شستشو است. ماشین ظرفشویی بوش SMS69M18IR ظرفیت و گنجایش کافی برای شستشوی مقدار زیادی از ظروف را دارد که برای یک میهمانی 14 نفره کافی است. کشوهای موجود در این ماشین ظرفشویی فضای بیشتری را برای ظروف بزرگی مثل قابلمه در اختیارتان می‌گذارد. در دو طرف کشو نیز فضایی برای وسایل کوچک دارید. صدای تولیدی این ماشین ظرفشویی در بیشترین میزان خود به لطف موتور Super Silence Plus به ۳۸ دسی‌بل می‌رسد که در نوع خود کم نظیر است. این صدا تاحدی پایین است که ممکن است شما متوجه عملکرد دستگاه نشوید.

ویژگی Aqua stop که در این ماشین ظرفشویی تعبیه شده است، در هر زمان جلوی هرگونه نشتی احتمالی دستگاه گرفته می‌شود و ایمنی دستگاه را از این نظر تضمین می‌کند. از دیگر قابلیت های کارآمد و حرفه ای دستگاه، تشخیص وزن ظروف است که بسته به اندازه تعداد ظروف آلودگی آنها مواد شوینده و آب مورد استفاده قرار میگیرد.

مشخصه‌ی Active water نیز به نوعی با تنظیم آب مصرفی و گردش و فیلتر آب در هر مرحله میزان شستشوی ظروف را تشخیص داده و باعث کاهش مصرف آب و جریان یافتن موثرتر آب مصرف شده مجددا همان آب استفاده می شود.

این ظرفشویی دارای برنامه‌های شستشو شامل ( Intensive 70 °C, Auto 45-65 °C, Economy 50 °C, Quick Wash 65 °C, Quick Wash ) و چهار برنامه‌های ویژه ( Intensive Zone, Vario Speed Plus, Half Load, ekstra hijyen ) هست.

از دیگر ویژگی‌های ظرفشویی بوش مدل SMS69M18IR می توان به 4 دمای شستشو، مجهز به سیستم‌هایی از قبیل Active Water, Dosage Assist, Aqua Sensor, Load-Sensor, AQUA STOP، نشانگر LED پر کردن مجدد نمک، نشانگر LED پر کردن مجدد مواد مکمل شستشو، سبد از نوع Vario Flex، دارای موتور Eco Silence Drive، جنس بدنه داخلی از استیل ضد زنگ، 6 قفسه بشقاب تاشو در سبد پایینی و 2 قفسه فنجان در سبد بالایی اشاره کرد.

مشخصات

کشور سازندهآلمان
رنگاستیل
مصرف انرژی+A
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر
ظرفیت12+2 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو9.5 لیتر
زئولیتندارد
نصف شویدارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیندارد
برنامه ویژه4 برنامه ویژه
برنامه شستشو6 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال2660 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال299 کیلووات ساعت
میزان صدا38 دسی‌بل
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 6
سایر ویژگی ها۴ دمای شستشو - سیستم فیلتر خود تمیز شونده با فیلتر موج‌دار 3 لایه - اسپری متناوب - سیستم محافظت از شیشه - نشانگر LED پر کردن مجدد نمک - نشانگر LED پر کردن مجدد مواد کمک‌ شستشو

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMS69M18IR

ظرفشویی بوش SMS69M18IR