لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
حراج! ماشین ظرفشویی بوش SMS88TI01M بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS88TI01M

BOSCH

جدید

وضعیت: موجود است

  • استیل

32,500,000 تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش مدل SMS88TI01M

ظرفشویی بوش SMS88TI01M از محصولات ماشین ظرفشویی بوش سری 8 ساخت کشور آلمان می باشد، این ماشین ظرف‌شویی مبله bosch با بدنه‌ای به رنگ استیل که دارد در آشپزخانه زیبایی خاصی پدید می‌آورد. همچنین این ظرفشویی 14 نفره بوش با برچسب انرژی ++A از مصرف انرژی و مصرف آب نسبتا پایینی برخوردار است و فقط به میزان 9/5 لیتر آب مصرف می کند.

Aqua Stop: گارانتی مادام  العمر ظرفشویی بوش در برابر آلودگی آب

سیستم Aqua Stop بکار رفته در این ماشین ظرفشویی مبله bosch شامل یک شلنگ دو جداره، یک شیر ایمنی و یک پناهگاه شناور است که از 100٪ حفاظت در برابر آلودگی آب اطمینان حاصل می کند، که با استفاده از این سیستم، چنانچه ابن ظرفشویی 14 نفره بوش دچار نشتی آب باشد، در هر نقطه‌ای که مسیر عبور آب نشتی در آن ایجاد شده بلافاصله آب را قطع می‌کند، با این قابلیت  از بروز حوادث ناشی از آب و خسارت‌های جدی آن در ساختمان شما جلوگیری می شود. تشخیص نشتی آب با استفاده از سنسورهایی صورت می‌گیرد که در کف این ماشین ظرفشویی بوش سری 8 تعبیه شده است.

ظرفشویی بوش SMS88TI01M ظرفیت و گنجایش کافی برای شستشوی مقدار زیادی از ظروف را دارد که برای یک میهمانی 14 نفره کافی است. کشوهای موجود در این ماشین ظرفشویی مبله فضای بیشتری را برای ظروف بزرگی مثل قابلمه در اختیارتان می‌گذارد و در دو طرف کشوی ماشین ظرفشویی بوش نیز فضایی برای وسایل کوچک دارید.

Load Sensor به طور خودکار آب و انرژی را برای ظروف کمتری ذخیره می کند.

وزن بار توسط یک سنسور سرعت چرخشی در این ظرفشویی 14 نفره بوش شناسایی می شود که سطح آب را می شناسد. در ماشین ظرفشویی بوش برای ظروف بیشتر، آب بیشتر برای خیساندن ظروف مورد نیاز است. در این صورت آب بیشتری اضافه می شود. برای ظروف کمتر، آب کمتری برای شستشو مورد نیاز است. سنسور بار برای استفاده بهینه آب حتی برای نیم بار یا بارهای جزئی، صرفه جویی در آب و برق را فراهم می کند.

ظرفشویی بوش SMS88TI01M با داشتن قابلیت DETERGENT AUTO MTION میزان مصرف مواد شوینده را بر اساس مقدار ظروف و میزان آلودگی آنها تنظیم می‌کند که از بهترین ویژگی‌های این مدل ماشین ظرفشویی بوش سری 8 می‌باشد. تکنولوژی Active Water در ماشین ظرفشویی بوش حداکثر بهره‌وری را در شستشو به ارمغان می‌آورد و کاملا با محیط زیست سازگار است. این تکنولوژی با استفاده از فیلترهای بهینه شده، گرم شدن سریع‌تر آب و پمپ جدیدتر در مصرف آب و انرژی صرفه‌جویی می‌شود.

Eco Silence Drive TM: قدرتمند، با دوام، آرام و کارآمد

موتور  ECO SILENCE DRIVE بسیار آرام ظرفشویی بوش SMS88TI01M از نوع Super Silence Plus بوده و کاملا عایق بندی شده به طوری که در صورت روشن بودن این ماشین ظرفشویی مبله تنها ۴۰ دسی‌بل صدا تولید می‌کند و متوجه روشن بودن این ماشین ظرفشویی بوش سری 8 نخواهید شد.

ویژگی های ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI01M

به صرفه بودن قیمت ظرفشویی بوش آنرا در دسته بندی بهترین ماشین ظرفشویی bosch قرار داده است. از ویژگی های دیگر این ظرفشویی بوش می توان به 6 دمای شستشو، مجهز به سیستم‌هایی از قبیل Active Water, Dosage Assist, Aqua Sensor, Load-Sensor, AQUA STOP، نشانگر LED پر کردن مجدد نمک، نشانگر LED پر کردن مجدد مواد مکمل شستشو، سبد از نوع Vario Flex، دارای موتور Eco Silence Drive، جنس بدنه داخلی استیل ضد زنگ و 2 قفسه فنجان در سبد بالایی اشاره کرد.

با توجه به مناسب بودن قیمت ماشین ظرفشویی بوش، اگر قصد خرید یک ظرفشویی 14 نفره بوش با این مشخصات به همراه زئولیت دارید پیشنهاد تهران بوش ظرفشویی بوش SMS88TI01M می باشد.

مشخصات

کشور سازندهآلمان
رنگاستیل
مصرف انرژی+++A
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر
ظرفیت14 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو9.5 لیتر
زئولیتندارد
نصف شویدارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیدارد
برنامه ویژه5 برنامه ویژه
برنامه شستشو8 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال2660 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال266 کیلو وات ساعت در سال،
میزان صدا40 دسی‌بل
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 8
سایر ویژگی ها- نمایشگر کمبود درخشان کننده- چراغ داخلی- نمایشگر کمبود نمک شستشو- ظروف تا 21 سانتیمتر در سبد بالایی- ظروف تا 31 سانتی متر در سبد پایینی

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMS88TI01M

ظرفشویی بوش SMS88TI01M