لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ظرفشویی بوش SMS46IW01D بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS46IW01D

BOSCH

جدید

  • سفید

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش مدل SMS46IW01D

ظرفشویی بوش SMS46IW01D از سری ماشین ظرفشویی بوش سری 4 و ساخت کشور آلمان است. این ماشین ظرفشویی مبله bosch با ظرفیت 1+12 نفره در هر سیکل شستشو فقط 6.5 لیتر آب مصرف می کند که نسبت به شستشو با دست با صرفه تر هست و این ماشین ظرفشویی بوش دارای 6 برنامه‌ی شستشو اصلی و 3 برنامه‌ی ویژه‌ی VarioSpeed Plus، Extra Trocknen و HygienePlus می‌باشد.

Bosch Dishwasher SuperSilence: بسیار آرام با 46 دسی بل 

با تشکر از موتور الکتریکی و بسیاری از اقدامات ضد صدای بکار رفته در این ماشین ظرفشویی بوش، این ماشین ظرفشویی مبله SuperSilence بسیار آرام است. این ویژگی در ظرفشویی بوش SMS45IW01B باعث شده تا کمترین آلودگی صوتی را در هنگام استفاده از این ظرفشويی 13 نفره بوش در آشپزخانه داشته باشید، مخصوصا در برنامه‌ی شبانه که ویژگی مهمی است.

برنامه های شستشو در ماشین ظرفشویی بوش SMS46IW01D

با توجه به مناسب یودن قیمت ظرفشویی بوش، ظرفشویی بوش SMS46IW01D دارای برچسب انرژی +A نیز میباشد و همچنین جهت شستشوی بهتر ظروف شیشه ای سیستم محافظت از شیشه در این ماشین ظرفشویی مبله قرار گرفته که شما می‌توانید نازک‌ترین و ظریف‌ترین ظروف شیشه ای خود را با خاطری آسوده و بدون هیچ نگرانی در این ماشین ظرفشویی بوش سری 4 قرار دهید. 6 برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی بوش: Intensiv 70 °C, Auto 45-65 °C, Eco 50 °C, Leise 50 °C, Glas 40 °C, Schnell 65 °C و 3 برنامه ویژه شستشوی ظرفشویی بوش: VarioSpeed Plus, HygienePlus, Extra Trocknen از دیگر امکانات این ظرفشويی 13 نفره بوش هست.

EcoSilence DriveTM: ماشین ظرفشویی بوش قدرتمند، با دوام، آرام و کارآمد

موتور ECOSILENCE DRIVE بسیار آرام در ظرفشویی بوش SMS46IW01D از نوع Super Silence Plus بوده و کاملا عایق بندی شده به طوری که در صورت روشن بودن این ظرفشويی 12 نفره بوش تنها 46 دسی‌بل صدا تولید می‌کند و متوجه روشن بودن این ماشین ظرفشویی بوش سری 4 نخواهید شد.

ویژگی های ماشین ظرفشویی بوش SMS46IW01D

سیستم AQUA STOP بکار رفته در ظرفشویی بوش SMS46IW01D به این صورت است که اگر در هر نقطه‌ای از مسیر عبور آب نشتی ایجاد شود این ماشین ظرفشویی بوش سری 4 بلافاصله آب را قطع می‌کند. با استفاده از این سیستم در ظرفشویی بوش، چنانچه ماشین ظرفشویی bosch دچار نشتی آب باشد، عملکرد آن بلافاصله متوقف می‌شود. تشخیص نشتی آب با استفاده از سنسورهایی صورت می‌گیرد که در کف این ماشین ظرفشویی مبله تعبیه شده است. همین ویژگی باعث شده است که این ماشین ظرفشویی در دسته بندی بهترین ماشین ظرفشویی های Bosch قرار گیرد.

از دیگر ویژگی‌های ماشین ظرفشویی بوش SMS46IW01D می توان به 4 دمای مختلف برای شستشو  بهتر، سیستم ACTIVE WATER، سیستم سبد VarioFlex، قفل کودک برای درب در ظرفشویی بوش، AquaSensor, Load-Sensor و سیستم محافظت از شیشه اشاره کرد. قیمت ماشین ظرفشویی بوش بسیار مناسب بوده و جنس دیگ داخلی این ظرفشويی 12 نفره بوش استیل ضد زنگ و مجهز به سیستم AquaStop میباشد.

همچنین برنامه‌ی شستشوی ظروف شیشه‌ای با آب 40 درجه سانتی‌گراد ظرفشویی SMS46IW01D که می‌توان ظروف شیشه‌ای و کریستال رابه خوبی تمیز کرده و در عین حال پس از شستشو نیز آن‌ها را به صورتی خشک و براق از دستگاه بیرون آورد. این برنامه شستشو با این که در دمایی پایین کار می‌کند، ولی به دلیل دمای آخرین آب‌کشی و همچنین بیشتر کردن زمان خشک کردن ظروف، آن‌ها را شفاف و تمیز تحویل می‌هد.

مشخصات

کشور سازندهآلمان
رنگسفید
مصرف انرژی++A
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر
ظرفیت12+1 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو6.5 لیتر
زئولیتندارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد2 سبد
خشک کن اضافیدارد
برنامه ویژه3 برنامه ویژه
برنامه شستشو6 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال1820 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال262 کیلو وات
میزان صدا46 دسی بل
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 4

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMS46IW01D

ظرفشویی بوش SMS46IW01D