لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
آب مرکبات گيري بوش مدل MCP72GPW بزرگ‌نمایی

آب مرکبات گيری بوش مدل MCP72GPW

BOSCH

جدید

  • سفید

اطلاعات بیشتر

آب مرکبات گيری بوش مدل MCP72GPW

آب مرکبات گيری بوش MCP72GPWآب پرتغال گیری بوش مدل MCP72GPW با بدنه‌ی پلاستیکی و باکیفیت و طراحی بسیار زیبای و عصاره‌گیری عالی به دلیل حرکت چپ و راست مخروط ساخت کشور چین می باشد، این محصول، با آبگیری مناسب برای همه چیز هست و با مخروط بهینه برای میوه‌های کوچک لیمو و بزرگ پرتقال یا سایر مرکبات را امکان‌پذیر می‌کند. این آب مرکبات‌گیری با موتور قدرتمند 40 واتی و قدرت کافی برای همه پرتقال‌ها به شکل ویژه‌ای طراحی شده است؛ چراکه روی تنگ شیشه‌ای مخصوص خود سوار می‌شود(تُنگ شیشه‌ای با ظرفیت 1.000 میلی‌لیتر) و آب‌پرتقال را مستقیما به آن وارد می‌کند.

طراحی تنگ طوری است که بدون نیاز به دسته و دستگیره‌ی اضافه، به‌راحتی در دست جای می‌گیرد. زمانی‌که آب‌پرتقال درون آن ریخته می‌شود، بسیار وسوسه‌انگیز است و کاربر یا میهمانان را به نوشیدن آب‌پرتقال تازه و طبیعی مشتاق می‌کند. درپوش مخصوص تنگ نیز همراه دستگاه است تا درصورتی‌که تمام آب‌میوه مصرف نشد، بتوان آن را در یخچال نگه داشت یا تنگ پر از آب‌پرتقال را در یخچال قرار داد تا برای پذیرایی از میهمانان یا سر میز صبحانه خنک شود. برای آبگیری لیمو در تعداد و میزان کم می‌توان از تنگ استفاده نکرد و پس از آبگیری تعداد کم لیموترش آن را به‌عنوان چاشنی، سس یا مزه برای غذاهای مختلف به کار برد. 

امکانات آب مرکبات گيری بوش  MCP72GPW

 درپوش عرضه‌شده برای سرو راحت و نگهداری در یخچال، تُنگ شیشه‌ای زیبا - آماده برای سرو روی میز، الک از جنس استیل ضد زنگ برای دوام بیشتر، همه پلاستیک‌های در تماس با غذا بدون BPA هستند، قابلیت ضد چکه موجب تمیز ماندن میز کار هنگام جدا کردن واحد موتور، بدون نگرانی درباره نظافت بعد از کار: تُنگ، الک، مخروط، صفحه پلاستیکی، درپوش ضدغبار، و محفظه آبمیوه همگی قابل شستشو در ماشین ظرفشویی هستند، نگهداری آسان: درپوش برای تُنگ شیشه‌ای و پوشش ضدغبار آبگیر مرکبات را تمیز و همواره آماده نگه می‌دارد

مشخصات

کشور سازندهچین
رنگسفید
ابعاد17x17x31 سانتي‌متر
جنس بدنهپلاستيک
توان مصرقی40 وات
سیستم ضد چکهدارد
درپوش محافظدارد
چرخش دو طرفهدارد
مخزن آب مرکبات گیری1 لیتر
جنس فیلتراستیل
قابل شستشو در ظرفشوییدارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

آب مرکبات گيری بوش مدل MCP72GPW

آب مرکبات گيری بوش مدل MCP72GPW