ظرفشویی بوش SMS68TW02B بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS68TW02B

BOSCH

جدید

  • سفید

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش مدل SMS68TW02B

ظرفشویی بوش SMS68TW02B از محصولات ماشین ظرفشویی بوش سری 6 ساخت آلمان هست. این ماشین ظرفشویی مبله از باکیفیت‌ترین و کارآمدترین های ماشین ظرفشویی بوش تولید شده با آخرین تکنولوژی روز اروپا می‌باشد. ظرفشویی بوش با بدنه‌ای به رنگ استیل در آشپزخانه منزل شما زیبایی خاصی پدید می‌آورد و دارای برچسب انرژی +++A است که از مصرف انرژی و مصرف آب پایینی برخوردار است. میزان مصرف آب در ظرفشویی بوش SMS68TW02B فقط 9.5 لیتر در هر سیکل شستشو است.

تکنولوژی ActiveWater: آب کمتر، انرژی کمتر، نتایج بیشتر در ماشین ظرفشویی بوش

بصرفه بودن قیمت ماشین ظرفشویی بوش و تکنولوژی نوآورانه Active Water بکار رفته در این مدل ماشین ظرفشویی مبله bosch حداکثر بهره‌وری را در شستشو به ارمغان می‌آورد و همچنین ماشین ظرفشویی بوش کاملا با محیط‌ زیست سازگار است. این تکنولوژی با استفاده از فیلترهای بهینه شده، گرم شدن سریع‌تر آب و پمپ جدیدتر در مصرف آب و انرژی صرفه‌جویی می‌شود.
وزن ظروف داخل این ظرفشويی 14 نفره بوش با استفاده از این سنسور سرعت چرخشی محاسبه شده تا بتواند میزان درستی از آب مورد نیاز برای شستن ظروف را مصرف کند. قاعدتا برای تعداد ظروف کمتر آب کمتری مصرف خواهد شد. سنسور بکار رفته در این ماشین ظرفشویی بوش سری 6 میزان مصرف بهینه آب را برای حتی نصف ظرفیت یا حداکثر ظرفیت محاسبه کرده و در مصرف آب و برق صرفه می‌کند.


مناسب بودن قیمت ظرفشویی بوش آنرا در دسته بندی بهترین ماشین ظرفشویی bosch قرار داده است. ظرفشویی بوش SMS68TW02B با ظرفیت و گنجایش کافی برای شست‌ و شوی مقدار زیادی از ظروف را دارد که برای یک میهمانی 14 نفره کافی است. کشوهای موجود در این ظرفشويی 14 نفره بوش سفید رنگ فضای بیشتری را برای ظروف بزرگی مثل قابلمه در اختیارتان می‌گذارد. در دو طرف کشوی این ماشین ظرفشویی بوش سری 6 نیز فضایی برای وسایل کوچک دارید.

SuperSilence: ماشین ظرفشویی بوش بسیار آرام با 42 دسی بل صدا 

با تشکر از موتور الکتریکی و بسیاری از اقدامات ضد صدا، ظرفشويی 14 نفره بوش SuperSilence بسیار آرام است. ویژگی بکار رفته در ظرفشویی بوش باعث شده تا کمترین آلودگی صوتی را در آشپزخانه داشته باشید، مخصوصا در برنامه‌ی شبانه که ویژگی مهمی ست.

ویژگی های ظرفشويی 14 نفره بوش SMS67TI02B 

ظرفشویی بوش SMS68TW02B دارای زئولیت (Zeolite) هست که در عین حذف شدن المنت خشک‌کن، ظرف‌ها از درون این ماشین ظرفشویی مبله خیس بیرون نیایند. این ماده که هم به‌صورت سنگ معدنی قابل تهیه است و هم از ترکیب مواد شیمیایی تمایل بالایی به جذب آب و رطوبت دارد و این رطوبت را از آبی که پس از تمام شدن مراحل شست‌وشو درون این ماشین ظرفشویی بوش سری 6 باقی مانده کسب می‌کند. زئولیت به دلیل خاصیت شیمیایی‌اش پس جذب رطوبت، گرمای شدیدی تولید می‌کند؛ گرمایی که برای جوشاندن آب کافی است! این گرما باعث می‌شود درون ظرفشویی بوش به‌شدت داغ شود و قطره‌های آب به جا مانده روی ظروف بخار شود. با استفاده از زئولیت، استفاده از انرژی الکتریکی برای خشک‌کردن حذف می‌شود و نتیجه‌ی دلخواه حاصل می‌شود.

برنامه های شستشو در ظرفشویی بوش SMS68TW02B

این ماشین ظرفشویی مبله bosch دارای 8 برنامه های شستشوی اصلی شامل Intensive 70 °C: این گزینه ، حالتی ایده‌آل برای شستشو ظروف پرچرب می‌باشد، Auto 45-65 °C: با انتخاب این برنامه ، دستگاه به صورت هوشمند میزان کثیفی ظروف را شناسایی کرده، Eco 50 °C: این برنامه یا همان شستشوی اقتصادی با افزایش مدت زمان شستشو به مقدار قابل توجهی در مصرف آب صرفه جویی می‌کند، Silence 50 °C: صدای خروجی از ماشین ظرفشویی در حالت استاندارد تنها 40 دسیبل قدرت دارد، Glass 40 °C: این برنامه به طور اختصاصی برای شستشو ظروف شیشه ای و کریستالی ساخته شده است، Quick 45 °C: با انتخاب این برنامه ، مدت زمان سیکل شستشو به میزان قابل توجهی کاهش یافته و به نسبت نیز در مصرف انرژی و آب صرفه جویی می شود، 1h 65 °C: با انتخاب برنامه پیشرو ، دستگاه به مدت یک ساعت و در دمای 65 درجه سانتی گراد تمامی ظروف کثیف را پاکسازی می کند، Pre-Rinse: این برنامه یا همان شستشوی اولیه ، حالتی مفید و کاربردی در هر ماشین ظرفشویی به حساب می آید، Intensive Zone: در این حالت ، سبد پایینی دستگاه تبدیل به جایگاهی مخصوص برای قابلمه های کثیف شده و با افزایش دما و فشار آب در این ناحیه ، آلودگی ها را به صورت کامل پاکسازی می کند، VarioSpeedPlus: با انتخاب این برنامه ویژه در کنار برنامه های اصلی ، مدت زمان سیکل شستشو به مقدار معین و قابل توجهی کاهش یافته و فرآیند شستشو ظروف با سرعت بیشتری انجام می شود، HygienePlus: برنامه پیشرو با افزایش دمای آب و مدت زمان سیکل شستشو ، تمامی باکتری های موجود بر روی ظروف شما را از بین خواهد برد، Extra Dry: با انتخاب این گزینه ، مدت زمان خشک کردن ظروف به مدت معینی افزایش خواهد یافت. با وجود چنین حالتی حتی سخت ترین لکه های آب قرار گرفته بر روی ظروف شما به صورت کامل محو می شوند و Machine Care: پس از چندین بار استفاده از ماشین ظرفشویی ، بدنه آن قطعا دچار جرم گرفتگی می شود. در این حالت ، پس از فعال کردن این برنامه مقدار مناسبی جرم گیر را در داخل بدنه دستگاه بریزید و سپس با انتخاب یک برنامه اصلی اجازه دهید دستگاه خود را تمیز نماید. لازم به ذکر است که در این حالت نباید هیچ گونه ظروفی در داخل ظرفشویی قرار گیرد.

مشخصات کلی

کشور سازندهآلمان
سریسری 6
رنگسفید
مصرف انرژی+++A

گنجایش و ابعاد

ظرفیت14 نفره
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر

مشخصات انرژی و مصرف

میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو9.5 لیتر

مشخصات فنی

زئولیتدارد
نصف شویدارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافی----
برنامه ویژه5 برنامه ویژه
برنامه شستشو8 برنامه شستشو

سایر مشخصات محصول

میزان صدا40 دسی‌بل
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
سایر ویژگی هانشانگر میزان نمک و جلادهنده - نشانگر زمان باقیمانده روند برنامه - مبدل حرارتی

دیدگاه‌ها

نوشتن نقد و نظر

ظرفشویی بوش SMS68TW02B

ظرفشویی بوش SMS68TW02B