لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
حراج! ماشین ظرفشویی بوش SMS88TI03T بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS88TI03T

BOSCH

جدید

  • استیل

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش مدل SMS88TI03T

ظرفشویی بوش SMS88TI03T از محصولات ماشین ظرفشویی بوش سری 8 ساخت آلمان است که از با کیفیت ترین و کارآمدترین های ظرفشویی بوش تولیدشده است. این ماشین ظرفشویی مبله bosch با ظرفیت شستشوی 13 نفره با بدنه‌ای به رنگ استیل در آشپزخانه زیبایی خاصی پدید می‌آورد. این ظرفشویی 13 نفره بوش با برچسب انرژی +++A از مصرف انرژی و مصرف آب پایینی برخوردار است. این مدل ماشین ظرفشویی بوش فقط به میزان 7 لیتر در هر سیکل شستشو است.

Emotsion Light: زیباترین زیبایی‌ها به لطف سیستم نورپردازی داخلی ویژه در ظرفشویی بوش

هنگام قرار دادن ظروف در این ماشین ظرفشویی مبله، دو چراغ قدرتمند LED در داخل قاب درب روشن می شود و نور سفید روشن شده برای راحتی بیشتر و تمیز کردن واضح تر بر روی ظروف تابیده می شود.

علاوه بر مناسب بودن قیمت ماشین ظرفشویی بوش، ظرفشویی بوش SMS88TI03T ظرفیت و گنجایش کافی برای شستشوی مقدار زیادی از ظروف را دارد. کشوهای موجود در این ظرفشویی 13 نفره بوش فضای بیشتری را برای ظروف بزرگی مثل قابلمه در اختیارتان می‌گذارد. در دو طرف کشو نیز فضایی برای وسایل کوچک در این ماشین ظرفشویی بوش سری 8 دارید.

گزینه Half Load: موجب صرفه جویی در زمان، آب و برق می شود.

گاهی اوقات شما نمی توانید صبر کنید تا ظرفشویی 13 نفره بوش شما پر شود قبل از اینکه شما نیاز به تمیز کردن ظروف خود را داشته باشید، با گزینه Half Load موجود در این مدل ماشین ظرفشویی بوش سری 8 این مشکل بزرگی نیست زیرا این یک گزینه ایده آل برای شستن ظروف کمتر در ظرفشویی بوش است. در هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی بوش این همان چیزی است که شما نه تنها صرفه جویی در مصرف آب، بلکه صرفه جویی در زمان نیز می کنید.

کار Load Sensor بکار رفته در این ظرفشویی بوش SMS88TI03T این است که وزن ظروف داخل این ماشین ظرفشویی مبله با استفاده از این سنسور سرعت چرخشی محاسبه شده تا ماشین ظرفشویی بوش بتواند میزان درستی از آب مورد نیاز برای شستن ظروف را مصرف کند. در این ماشین ظرفشویی بوش سری 8 قاعدتاً برای تعداد ظروف کمتر آب کمتری مصرف خواهد شد. سنسور استفاده شده در ماشین ظرفشویی بوش میزان مصرف بهینه آب را برای حتی نصف ظرفیت یا حداکثر ظرفیت محاسبه کرده و در مصرف آب و برق صرفه می‌کند. از آنجایی که آب لوله‌کشی باعث خوردگی و صدمات ریز به شیشه می‌شود، ماشین ظرفشویی بوش با این تکنولوژی به صورت مداوم میزان سختی آب را تنظیم می‌کنند تا صدمه‌ای به محصولات شیشه‌ای وارد نشود.

تکنولوژی ActiveWater: آب کمتر، انرژی کمتر، نتایج بیشتر 

این تکنولوژی نوآورانه در ظرفشویی بوش عملکرد تمیز کردن استثنایی را با کمبود آب و انرژی ارائه می دهد که کمک بسزایی به محیط زیست می کند. آب و انرژی به صورت هدفمند مصرف می شود با فن آوری فیلتر بهینه شده، گرمایش سریعتر و عملکرد پمپ بالا تر برای گردش بهتر آب ذخیره شده.

ظرفشویی بوش SMS88TI03T دارای ۱۳ برنامه شستشو (۸ برنامه عمومی و ۵ برنامه ویژه)، قابلیت ضد نشت آب، سنسور تشخیص میزان آب ورودی برای مصرف، سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای و تایمر تاخیر می باشد.

تکنولوژی Aqua Sensor بوش

سیستم Aqua Sensor بوش تمام آب جاری در ظرفشویی را اسکن کرده و مقدار کثیف بودن ظروف رو تشخیص میده و فرایند شستشو رو تا زمان تمیز شدن کامل و بهداشتی ظروف ادامه میده. آب جاری تو ماشین ظرفشویی حاوی مواد کثیف روی ظروف می باشد که این آب در تکنولوژی Aqua Sensor از یک لوله مخصوص عبور میکند و توسط نور اشعه لیزر اسکن و بازبینی میشود و ماشین ظرفشویی از کثیف بودن یا تمیز بودن ظرف‌ها مطلع میشود و تا تمیزی کامل ظروف شستشو رو ادامه میده. به لطف این سیستم شما همیشه از این مطمئن هستید ظرف‌هاتون کاملا تمیز و بهداشتی شسته میشوند و در صورت تمیز شدن ظرف‌ها زودتر از پایان برنامه شستشو ظرفشویی 13 نفره بوش زودتر شستشو رو تمام میکند و با این روش  3 تا 6 لیتر تو مصرف آب صرفه جویی می شود.

ظرفشویی بوش SMS88TI03T مجهز به زئولیت می باشد که این ماده نوعی ماده معدنی ست که رطوبت را جذب کرده و در عوض حرارت تولید می کند. این ماده معدنی درون محفظه‌ای در این مدل از ماشین ظرفشویی مبله bosch تعبیه شده است که باعث خشک شدن کامل ظرف شده و هیچ گونه لکه از رطوبت بر روی ظروف باقی نمی گذارد. از دیگر امکانات ظرفشویی بوش مدل SMS88TI03T می توان به سیستم صوتی برنامه – قفل کودک، سبد بالایی با قابلیت 3 ارتفاع قابل تنظیم، صفحه نمایش داخلی با کیفیت HD، سنسور تشخیص میزان ظروف، سنسور میزان آب، 6 فضای تاشوی بشقاب در سبد بالایی، 8 فضای تاشوی بشقاب در سبد پایینی، نشانگر میزان نمک و موتور فوق ساکت آن اشاره کرد. مقرون به صرفه بودن قیمت ظرفشویی بوش آنرا در دسته بندی بهترین ماشین ظرفشویی bosch قرار داده است.

مشخصات

کشور سازندهآلمان
رنگاستیل
مصرف انرژی+++A
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر
ظرفیت13 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو7 لیتر
زئولیتدارد
نصف شویدارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیدارد
برنامه ویژه5 برنامه ویژه
برنامه شستشو8 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال1960 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال194 کیلووات ساعت
میزان صدا40 دسی‌بل
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)44 دسی‌بل
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 8
سایر ویژگی هاHalf Load (قابلیت شستشوی نصف ظرفیت) -شروع با تاخیر (۱تا ۲۴ ساعت) -صفحه نمایشگر TFT و برنامه Super 60°C: قابليت بالا در شستشو و خشك كردن.

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMS88TI03T

ظرفشویی بوش SMS88TI03T