حراج! لباسشویی بوش WAW2876XIR بزرگ‌نمایی

لباسشویی بوش WAW2876XIR

BOSCH

جدید

  • استیل

اطلاعات بیشتر

ماشین لباسشویی 9 کیلویی بوش WAW2876XIR

لباسشویی WAW2876XIR از سری 6 لباسشویی بوش به رنگ استیل ساخت کشور آلمان به بازار عرضه شده است. این لباسشویی با ظاهری ساده و شیک این دستگاه، ظرفیت 9 کیلوگرمی آن به راحتی نیازهای خانواده‌های بزرگ و همچنین کوچک را در بر خواهد گرفت.

لباسشویی waw 2876xir با قدرت 1400 دور در دقیقه‌ی موتور خود، توان بالایی در شستشو و خشک کردن البسه شما خواهد داشت و رضایت شما را از شستشو جلب خواهد کرد. این دستگاه با کلاس انرژی +++A در زمره کالاهای کم مصرف قرار می‌گیرد که هم در مصرف برق و هم انرژی مصرف پایینی خواهد داشت. نوع موتور BLDC این لباسشویی در هنگام شستشو 48 دسی بل و در زمان خشک کردن 72 دسی بل صدا تولید می‌کند. این میزان تولید صدا به شما اجازه می‌دهد تا حتی در شب یا زمان‌هایی کودک شما در خواب است بدون هیچ دغدغه‌ای لباس‌هایتان را بشویید.

برنامه Active Oxygen

برنامه Active Oxygen در ماشین لباسشویی بوش سری 6

در ابتدای کار با این لباسشویی بوش 9 کیلویی برنامه شستشوی دلخواه خودتون و انتخاب کنید و دکمه ActiveOxygen را فعال کنید. در مرحله دوم کار با هنگام شروع چرخه شستشو، ذرات ریز و فشرده اکسیژن فعال که توسط خود ماشین لباسشویی bosch تولید شده‌اند، داخل مخزن پخش می‌شوند که دیگر نیازی به استفاده از مواد شوینده نخواهید داشت. در مرحله سوم پیش از چرخش نهایی ماشین لباسشویی bosch، لباس‌ها مجددا آغشته به اکسیژن فعال می‌شوند تا جرم‌ها و باکتری‌ها از بین بروند و در مرحله آخر بهتر است بدانید که این دو فرآیند در مجموع 30 دقیقه طول می‌کشد. نتیجه گیری که از برنامه ActiveOxygen در این مدل ماشین لباسشویی بوش سری 6 می‌توان گرفت این است که لباس‌هایی که برای شستشو در ماشین لباسشویی بوش ریخته‌اید، از نظر بهداشتی پاکیزه هستند.

ماشین لباسشویی WAW2876XIR  دارای 13 برنامه شستشو شامل Active Oxygen (شستشو بهداشتی بدون شوینده)، Shirts (شستشوی پیراهن)، Sportswear (لباس‌های ورزشی)، Super 15 (شستشوی سریع)، Night Wash (شستشوی شبانه)، Allergy Plus (شستشوی ضد آلرژی)، Drum Clean (شستشوی دیگ)، Cottons (برنامه پارچه کتان/نخ/پنبه)، Cottons Eco (برنامه اقتصادی کتان/نخ/پنبه)، Easy Care (آسان شستشو)، Quick/Mix (شستشوی سریع و ترکیبی)، Delicate Silk (شستشوی لباس‌های ظریف/ابریشمی)، Wool (شستشوی لباس پشمی) و Rinse/Spin/Drain (شستشو/چرخش/تخلیه) می باشد، علاوه‌بر این 13 برنامه برای انواع لباس‌ها، دو برنامه دیگر به جهت صرفه‌جویی در مصرف انرژی در نظر گرفته شده است که شامل: Eco Perfect و Speed Perfect هستند. این دو برنامه با کاهش زمان و دمای شستشو سبب می‌شود آب و انرژی کمتری مصرف شود و اما با وجود کاهش این دو مورد در کیفیت شستشو خللی وارد نمی‌شود و با همان کیفیت بالا تمامی لباس‌ها را می‌توان شست. با استفاده از این برنامه‌ها هزینه‌های شما به میزان چشم‌گیری کاهش می‌یابد.

تکنولوژی ActiveWater

تکنولوژی ActiveWater: آب کمتر، انرژی کمتر، نتایج بیشتر در ماشین لباسشویی بوش

این تکنولوژی نوآورانه در این مدل ماشین لباسشویی بوش سری 8 عملکرد تمیز کردن استثنایی را با کمبود آب و انرژی ارائه می دهد که کمک بسزایی به محیط زیست می کند. آب و انرژی در این لباسشویی بوش 9 کیلویی به صورت هدفمند مصرف می شود با فن آوری فیلتر بهینه شده، گرمایش سریعتر و عملکرد پمپ بالاتر برای گردش بهتر آب ذخیره شده. تکنولوژی ActiveWater بکار رفته در لباسشویی بوش WAW28760IR کنترل خودکار میزان البسه کثیف را به عهده دارد و مقدار آب ورودی لازم را برای شستشو رو تنظیم می نماید در نتیجه انتخاب این مدل لباسشویی بوش موجب صرفه‌جویی در مصرف آب و انرژی خواهد شد.

برنامه Prewash (پیش شستشو) در این لباسشویی مناسب برای لباس‌های بسیار کثیف است که به ابتدای برنامه‌های بلند مدت افزوده شده تا به شستشوی بهتری بدست آورید. برنامه Water Plus که به معنای آبکشی اضافی است در صورت نیاز برای آبکشی بیشتر لباس‌ها این برنامه را انتخاب نمایید. گزینه دیگر بسیار کاربردی در لباسشویی WAW2876XIR برنامه اتو کشی آسان است. این برنامه بسیار مورد توجه افرادی است که از اتوکشی لباس فراری هستند چرا که حرکات آرام و دقیق درام شستشو سبب می‌شود چروک کمتری در لباس‌ها باقی ماند و عمل زمان‌بر و دشوار اتوکشی به راحتی انجام پذیرد. برای زمان‌های که پس از روشن کردن دستگاه متوجه می‌شویم که تعدادی از لباس‌ها را جا گذاشته‌ایم گزینه بارگیری مجدد مدل WAW2876XIR به یاری ما خواهد آمد. با این گزینه قادرید در مراحل اولیه شستشو چرخه را متوقف لباس‌های جا مانده را افزوده و مجدد با زدن دکمه شروع سیکل شستشو را فعال نمایید.

امکانات لباسشویی WAW2876XIR

برای این لباسشویی نیز همچون سایر مدل‌ها تکنولوژی‌های متعددی قرار داده شده است تا بتوان در موقعیت‌های مختلف از آن استفاده کرد. حسگر بار یا سنسور اندازه‌گیری وزن البسه یکی از این فن‌آوری‌هاست که در این لباسشویی بسیار کاربردی خواهد بود چرا که ظرفیت 9 کیلویی مدل WAW2876XIR  این تصور را به وجود می‌آورد که برای شستن لباس‌ها و صرفه‌جویی در مصرف آب و برق ظرفیت آن تکمیل گردد اما با وجود حسگر بار نیازی به منتظر ماندن برای تکمیل لباسشویی نیست چرا که این سنسور کمترین و بیشترین لباس‌ها را تشخیص خواهد داد و با توجه به مقدار البسه داخل دستگاه، آب مورد نیاز را به داخل درام هدایت می‌کند. به ایت ترتیب با وجود این سنسور در مصرف آب صرفه‌جویی خواهد شد.

نمایشگر LED این لباسشویی تمامی اطلاعات مورد نیاز از محصول را در اختیار ما قرار می‌دهد و به این ترتیب با مشاهده آن از برنامه انتخابی، دمای شستشو، زمان باقی مانده و... به راحتی مطلع خواهیم شد.
لباسشویی WAW2876XIR مجهز به قفل کودک است که پس از 3 الی 4 ثانیه فعال می‌شود و پس از شروع سیکل شستشو در صورت برخورد با دکمه‌های دستگاه تغییری در روند شستشو ایجاد نمی‌شود.

فن‌آوری Active Water Plus در این لباسشویی به کمک سه سنسور که شامل حسگر بار، کنترل و انتقال آب مدیریت بهینه آب را بر عهده دارد. عملکرد آن به این صورت است که با تشخیص میزان البسه داخل دستگاه آب مورد به جهت شستشو به داخل دیگ منتقل خواهد شد.

جنس دیگ Vario Drum در این لباسشویی بوش سبب می‌شود تا در هنگام شستشو حرکات دیگ بسیار آهسته و دقیق باشد تا به تاروپود لباس‌ها صدمه‌ای وارد نگردد و همچنین لباس‌ها با این حرکات آرام کمتر در هم گره خواهند خورد.

خاصیت دیگری که ماشین لباسشویی مدل WAW2876XIR آلمانی داراست AntiVibration است. بااین خاصیت هیچ لرزشی به هنگام عملکرد دستگاه احساس نمی‌شود. به طور کلی ضد لرزش بودن آن در کنار صدای تولیدی اندک، باعث شده تا هیچ آلودگی صوتی از آن به گوش نرسد.

مشخصات کلی

کشور سازندهآلمان
سریسری 8
رنگاستیل
مصرف انرژی+++A

مشخصات انرژی و مصرف

میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو----
میزان مصرف آب در سال----
میزان مصرف انرژی در سال----

گنجایش و ابعاد

ظرفیت9 کیلوگرم
عرض60 سانتی‌متر
طول60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر

مشخصات فنی

قدرت موتور1400 دور در دقیقه
نوع موتورBLDC
برنامه شستشو13 برنامه شستشو
نوع دیگWaveDrum
تعداد شیر ورودی1 عدد
نوع صفحه نمایشگرLED
ضد لرزشدارد
قفل کودکدارد
اتصال به تلفن همراهندارد
شستشوی سریعدارد
ضد چروکدارد
شستشوی خودکار دیگدارد
اتو کشی آساندارد
سیستم تشخیص وزن لباسدارد
شستشوی اضافهدارد
پایان با تاخیردارد
شروع با تاخیر---
حباب سازندارد
حداکثر رطوبت باقیمانده----
قابلیت لکه بریندارد

سایر مشخصات محصول

میزان صدا48 دسی بل
سایر ویژگی ها Vario Perfect: بهینه سازی مصرف انرژی - Speed Perfect: کاهش مدت زمان شستشو - برنامه ActiveOxygen

دیدگاه‌ها

نوشتن نقد و نظر

لباسشویی بوش WAW2876XIR

لباسشویی بوش WAW2876XIR