لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.

فریزر

4 محصول در این شاخه

فریزر تک بوش

یخچال فریزر جزو اساسی‌ترین لوازم برقی در هر آشپزخانه محسوب می‌شود. این دستگاه با کارایی که دارد و با ورود خود در خانه‌ها سبب شده تا ما بتوانیم مواد خوراکی مایحتاج‌مان را برای هفته‌ها و شاید ماه‌ها سالم در دسترس داشته باشیم. البته با ساخت و شناخته شدن فریزر استفاده از مواد خوراکی در طول سال میسر شد و ای...

فریزر تک بوش

یخچال فریزر جزو اساسی‌ترین لوازم برقی در هر آشپزخانه محسوب می‌شود. این دستگاه با کارایی که دارد و با ورود خود در خانه‌ها سبب شده تا ما بتوانیم مواد خوراکی مایحتاج‌مان را برای هفته‌ها و شاید ماه‌ها سالم در دسترس داشته باشیم. البته با ساخت و شناخته شدن فریزر استفاده از مواد خوراکی در طول سال میسر شد و این دو دستگاه تا به آنجا در زندگی بشر پر رنگ شدند که بدون یخچال فریزر زندگی کردن بسیار دشوار خواهد شد.

ممکن است نام بوش را بارها و بارها شنیده باشید و یا حتی محصولات این برند را خریداری کرده باشید. اگر تجربه استفاده از محصولات بوش را دارید به کیفیت و کارایی بالای این محصولات کاملا واقف هستید و دیگر نیازی به تعریف کردن از کیفیت ساخت یا طراحی بی‌نظیر این محصولات نیست. اما اگر برای اولین بار است که نام بوش را شنیده‌اید با کمی تحقیق و خواندن نظرات افراد در خواهید یافت که این شرکت آلمانی به خوبی توانسته جایگاه خوبی را در میان خریداران از آن خود نماید.

خرید انواع فریزر تک بوش

بوش تمام لوازم مورد نیاز در آشپزخانه را تولید و برای فروش در کشورهای بسیاری آنها را صادر می‌کند. فریزر تک بوش یکی از این محصولات برقی است که می‌تواند برای خیلی از خانواده‌های بزرگ و یا خانواده‌های پر رفت و آمد کارایی داشته باشد. انواع فریزر بوش مجهز به 7 کشو هستند که اندازه کشوها متفاوت بوده تا مواد خوراکی با بسته‌بندی‌های متفاوت بتوان در آن جای داد. ویژگی بسیار مهمی که در این فریزرها وجود دارد سیستم NoFrost یا ضد برفک است که ضمن جلوگیری از مصرف بیهوده انرژی استفاده آسوده‌ای را برای مصرف کننده به ارمغان می‌آورد. سیستم گردش هوای خنک در فریزرهای بوش به صورت چندگانه است. این تکنولوژی کمک می‌کند تا هوای خنک و تازه به طور متناسب و یکنواخت به تمامی طبقات برسد و به این ترتیب از رشد باکتری‌های مضر جلوگیری خواهد شد.

قطعا خرید فریزر بوش می‌تواند راحتی و آسایش را به شما و خانواده‌تان هدیه دهد و کمک کند همیشه مواد غذایی سالم و تازه را در دسترس داشته باشید.

کمتر
بیشتر

فیلترها:

رنگ
سری
بار
آبسردکن