لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ظرفشویی بوش SMS67MI10Q بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS67MI10Q

BOSCH

جدید

  • استیل

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش مدل SMS67MI10Q

ظرفشویی بوش SMS67MI10Q از سری ماشین ظرفشویی بوش سری 6 ساخت کشور آلمان می باشد، بدنه تمام استیل این ماشین ظرفشویی مبله bosch علاوه بر افزایش زیبایی ظاهری دستگاه، کیفیت آن را ارتقاء داده است. بدنه تمام استیل این ظرفشويی 14 نفره بوش در اثر استفاده فرسوده نمی شود و تمیز کردن ظرفشویی بوش نیز آسان می باشد. این ماشین ظرفشویی بوش با رده انرژی ++A علاوه بر شستشوی بهداشتی و تمیز ظروف در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می کند.

AquaStop: گارانتی مادام العمر ماشین ظرفشویی بوش در برابر آلودگی آب

سیستم AquaStop بکار رفته در این ماشین ظرفشویی مبله bosch شامل یک شلنگ دو جداره، یک شیر ایمنی و یک پناهگاه شناور است که از 100٪ حفاظت در برابر آلودگی آب اطمینان حاصل می کند. با استفاده از این سیستم بکار رفته در این ماشین ظرفشویی بوش سری 6، چنانچه ماشین ظرفشویی بوش دچار نشتی آب باشد، در هر نقطه‌ای که مسیر عبور آب نشتی در آن ایجاد شده ظرفشویی بوش بلافاصله آب را قطع می‌کند، با این قابلیت  از بروز حوادث ناشی از آب و خسارت‌های جدی آن در ساختمان شما جلوگیری می شود. در ظرفشویی بوش تشخیص نشتی آب با استفاده از سنسورهایی صورت می‌گیرد که در کف این ظرفشويی 14 نفره بوش تعبیه شده است.

ظرفیت ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67MI10Q

مناسب بودن قیمت ماشین ظرفشویی بوش و همچنین ظرفیت مناسب برای شستن ظروف تا 14 نفر از ویژگی های ظرفشویی بوش SMS67MI10Q میباشد. برنامه‌های شستشوی متنوع مدل SMS67MI10Q نیز برای تمیز کردن انواع ظروف کاربرد دارد. صدای بسیار کم این ماشین ظرفشویی مبله bosch هیچ مزاحمتی ایجاد نکرده و حتی در طول میهمانی‌ها نیز بدون آلودگی صوتی کار خود را انجام می‌دهد. این مدل از ماشین ظرفشویی بوش سری 6 همچنین دارای حسگر آکوا (Aqua sensor) که این سیستم میزان کثیفی آب حاصل از مرحله اول آبکشی را سنجیده و مشخص می‌کند که آیا برای استفاده در دوره اصلی شستشو قابل استفاده می‌باشد یا به میزان بیشتری آب نیاز است. در هنگام کار ماشین ظرفشویی بوش اگر آب فقط دارای میزان کمی از املاح و کثیفی باشد دوباره مورد استفاده قرار خواهد گرفت. نکته کلیدی در ظرفشویی بوش SMS67MI10Q این است که علاوه بر مناسب بودن قیمت ظرفشویی بوش، در هر بار شستشو تا سقف 20 درصد آب، معادل 4 لیتر توسط این سیستم صرفه‌جویی خواهد شد.

DriveTM: قدرتمند، با دوام، آرام و کارآمد

موتور  ECOSILENCE DRIVE بسیار آرام ظرفشویی بوش SMS67MI10Q از نوع Super Silence Plus بوده و کاملا عایق بندی شده به طوری که در صورت روشن بودن این ماشین ظرفشویی مبله تنها ۴۰دسی‌بل صدا تولید می‌کند و متوجه روشن بودن ظرفشویی بوش نخواهید شد.

در این مدل از ظرفشويی 14 نفره بوش با داشتن 6 دمای مختلف برای شستشو و همچنین سیستم هوشمند کنترل مواد شوینده و آب مصرفی نسبت به میزان کثیفی ظروف، یکی از بهترین ماشین ظرفشویی های bosch و ایده آل‌ترین مدل‌ها در ماشین ظرفشویی بوش سری 6 ، برای داشتن ظروفی تمیزتر می‌باشد. تنظیم حسگر برای ظروف در سه سطح استاندارد با کثیفی زیاد، حساس با کثیفی کم و بسیار حساس برای ظروفی که ته مانده غذا خشک دارند از قابلیت های فوق العاده این ظرفشويی 14 نفره بوش است.

برنامه های شستشو در ظرفشویی بوش SMS67MI10Q

  • 7 برنامه

 Intensive 70 °C, Auto 45-65 °C, Economy 50 °C, Glass 40 °C, TurboSpeed 20min, Quick 65°C, Pre Rinse

  • 5 گزینه ویژه

 IntensiveZone, VarioSpeed Plus, Higiene Plus, ExtraDry, Machine Care

مشخصات

کشور سازندهآلمان
رنگاستیل
مصرف انرژی++A
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر
ظرفیت12+1 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو6 لیتر
زئولیتندارد
نصف شویندارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیدارد
برنامه ویژه4 برنامه ویژه
برنامه شستشو6 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال2660 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال262 کیلو وات ساعت
میزان صدا44 دسی بل
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 6
سایر ویژگی هاAuto power off: بعد از 1 دقیقه دستگاه به صورت - خودکار خاموش می شود - اسپری متناوب - نشانگر زمان باقیمانده برنامه (دقیقه) - نشانگر LED نمک و مواد ‌شوینده

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMS67MI10Q

ظرفشویی بوش SMS67MI10Q