لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
توستر بوش TAT6103 بزرگ‌نمایی

توستر بوش TAT6103

BOSCH

جدید

  • مشکی

اطلاعات بیشتر

توستر بوش مدل TAT6103

توستر مدل  TAT6103یکی از زیبا ترین محصولات شرکت بوش است این توستر با رنگ مشکی و توان مصرفی 900 وات در بازار موجود است. از دیگر مشخصات این دستگاه می‌توان به المنت گرمایی بزرگ این محصول که به سرعت و کیفیت گرم و برشته کردن نان

کمک میکندو دو درگاه نان اشاره کرد .جنس بدنه این آن از پلاستیک ساخته شده و با توجه به عایق حرارتی که دارد باعث می‌شود بدنه دستگاه به هیج عنوان داغ نگردد.

امکانات و ویژگی‌های توستر مدل TAT6901

یکی از بارز ترین ویژگی این مدل توستر این است که دارای سیستم گرم کردن مجدد و یخ‌زدایی است و این اطمینان را به شما می‌دهیم که ذره‌ای از کیفیت و مزه‌ خوارکی شما تغییر نکند. در توستر مدل  TAT6901 عملکرد بالا و پایین بردن دستی نان امکان‌پذیر می‌باشد و همچنین با مجهز بودن به ویژگی High Lift باعث آسودگی در بیرون آوردن برش‌های نان می‌شوید.

این دستگاه مجهز به حسگر الکترونیکی با طراحی ارگونومیک است و دارای 6 حالت گرمایشی برای عملکرد بی وقفه برای تست کردن و تنظیم میزان برشتگی می‌باشد. این توستر دارای  پایه‌ای استیل ضد زنگ  است که روی دستگاه قرار می‌گیرید تا شما بتوانید نان‌، کلوچه، شیرینی و ... را که حجم بیشتری دارند روی آن قرار داده تا یکنواخت گرم و برشته شوند، زیرا این مدل توستر مجهز به عملکرد برشته شدن یکنواخت متناسب با ضخامت نان می‌باشد.

از دیگر قابلیت توستر بوش مدل TAT6103 سینی متحرک جهت تمیز کردن خرده نان‌ها در دستگاه است دیگر نگران چسبیدن خرده نان در توستر خود نباشید با سینی متحرک این محصول به آسانی می‌توانی دستگاه خود را تمیز کنید تا در استفاده عدی دود و سوختگی ایجاد نشود.

مشخصات فنی و ظاهری توستر بوش TAT6901

اگر بخواهیم از مشخصات ظاهری توستر بوش TAT6901 بگوییم ابعاد این دستگاه  (عمق×عرض×ارتفاع) 170 × 80 × 120 می‌باشد که جای زیادی را اشغال نمی‌کند و شما فضای بیشتری را در آشپزخانه خود در اختیار دارید. رنگ این مدل توستر مشکی می‌باشد که زیبایی خاصی به محیط آشپزخانه شما می‌بخشد. وزن خالص این دستگاه 1.7 و وزن ناخالص آن 2.2 کیلوگرم می‌باشد و طول سیم آن 1.1 متر است. همچنین این دستگاه به محفظه نگهداری سیم هم مجهز می‌باشد.

مشخصات

کشور سازندهچین
رنگمشکی
توان مصرقی900 وات
سیستم قطع خودکاردارد
بالابر ناندارد
محفظه جمع‌آوری خرده ناندارد
سیستم یخ زداییدارد
کلید توقف عملیاتدارد
تعداد نان برای تست2 عدد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

توستر بوش TAT6103

توستر بوش TAT6103