لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
فر توکار بوش HBN559E1I بزرگ‌نمایی

فر توکار بوش HBN559E1I

BOSCH

جدید

  • استیل

اطلاعات بیشتر

فر توکار بوش مدل HBN559E1I

فر توکار برقی بوش مدل HBN559E1I از سری 2 فر توکار بوش ساخت کشور ترکیه می باشد. این فر توکار با ویژگی مخصوص هواپز که با پخت و پز و برشته کردن بی نقص به صورت همزمان و در دو طبقه مجزا و با گرمای یکسان پخش شده در دو سطح می‌باشد.

فر مدل HBN559E1I با ظرفیت 66 لیتر و رتبه A با دامنه دمایی 270-50 درجه سانتی‌گراد و پنکه خنک کننده یکپارچه توانایی پخت و کباب کردن انواع غذا را با مصرف پایین انرژی دارد. این فر با 8 حالت مختلف حرارت به شرح زیر امکان آماده‌سازی انواع غذا را دارد: تنظیمات پیتزا، گریل متغییر نیم‌عرض، گریل متغییر تمام‌عرض، هوای داغ سه‌بعدی، یخ‌زدایی، حرارت معمولی، حرارت از پایین، گریل با هوای داغ. از جمله لوازم همراه این فر می توان به موارد زیر اشاره کرد: 1 سینی لعابی شیرینی‌پزی، 1 توری ترکیبی، 1 تابه معمولی. قفل کودک و تایمر از دیگر ویژگی‌های این محصول است.

یکی از کاربردی‌ترین سیستم‌های گرمایشی این فر، یخ زدایی آن است که با استفاده از آن شما می‌توانید غذاهای فریز شده خود را بدون از دست دادن شکل و مزه آن پخته و میل نمائید. پختن پیتزایی ایده‌آل و برشته یکی از مهمترین دغدغه‌‌های دوستداران این غذا است که با استفاده از این فر بوش به راحتی در منزل امکان پذیر است و شما می‌توانید با استفاده از تنظیمات مختلف این فر و هزینه‌ای بسیار کم پیتزای مورد علاقه خود را در منزل پخته و صرف نمایید.

فر بوش مدل 559E1I دارای ساعت الکترونیک، قفل کودک و همچنین 1 سینی لعابی شیرینی پزی برای علاقمندان به پخت انوع شیرینی‌های متنوع در منزل، 1 توری ترکیبی و 1 تابه معمولی می‌باشد.

این فر توکار برقی بوش دارای سیستم گرمایش سریع بوده و شما می‌توانید غذای خود را خیلی سریع و به آسانی گرم کنید. این سیستم بسیار کاربردی بوده و برای افراد پر مشغله ایده‌آل است. 

مشخصات

مصرف انرژیA
طول548 میلی‌متر
عرض595 میلی‌متر
ارتفاع595 میلی‌متر
سریسری 2
نوع صفحه نمایشگرلمسی
سایر ویژگی هاسیستم یخ زدایی و تنظیمات پیتزا - برنامه قفل کودک - دارای ساعت الکترونیک - سیستم گرمایش سریع - سیستم هوا پز - پنکه خنک کننده یکپارچه
ظرفیت66 لیتر
وزن32 کیلوگرم
رنگاستیل
جوجه گردانندارد
Self Clean----
توان مصرقی1800 وات
تعداد برنامه پخت8 حالت حرارتی: تنظیمات پیتزا، گریل متغیر نیم عرض، گریل متغیر تمام عرض، هوای داغ سه بعدی، یخ زدایی، حرارت معمولی، حرارت از پایین، گریل با هوای داغ
کانوکشندارد
گریلدارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

فر توکار بوش HBN559E1I

فر توکار بوش HBN559E1I