لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
فر توکار بوش HBN231E2I بزرگ‌نمایی

فر توکار بوش HBN231E2I

BOSCH

جدید

وضعیت: ناموجود

  • سیلور

5,170,000 تومان

اطلاعات بیشتر

فر برقی توکار بوش HBN231E2I 

فربرقی توکار بوش HBN231E2I از سری 2 محصولات این شرکت می‌باشد. این دستگاه با ظرفیت 66 لیتر و جنس  استیل براق و با وزن 33 کیلوگرم در بازار موجود می‌باشد. این فر توکار بوش دارای سطح انرژی مصرفی A بوده و با مصرف حداقل انرژی، بهترین غذاها

را برای شما آماده می‌کند. این فر برقی بوش با دامنه دمایی از 50 تا 270 درجه سانتی‌گراد می‌باشد که دارای سیستم HOT AIR بوده که همان عملکرد ویژه فر با هوای داغ است که شما می‌توانید با توزیع بهینه همزمان حرارت در دو طبقه از غذایی بسیار لذیذ و کاملا پخته لذت ببرید.

یکی از مشخصات این فر برقی، درب شیشه‌ای آن است که قابل جداشدن کار شما را برای نظافت آسان‌تر می‌کند.

فر برقی HBN231E2I دارای سیستم گرمایش چند کاره و 6 حالت حرارتی می‌باشد که عبارتند از:

گریل متغیر تمام عرض

گریل متغیر نیم عرض

حرارت معمولی

حرارت از پایین 

گریل با هوای داغ گردش

از دیگر ویژگی‌های این دستگاه، ساعت الکترونیک روی این محصول است که باعث زیبایی بیشتر این فر شده است و همچنین لامپ‌های داخل فر که این امکان را به شما می‌دهد تا تمام مراحل پخت غذا را به خوبی مشاهده کنید.

شرکت بوش جهت حفظ ایمنی فرزندان شما، قفل کودک را نیز در این فر تعبیه قرار داده‌است تا شما دیگر نگران باز کردن درب فر و یا سوختن دست فرزندان خود نباشید و با خاطری آسوده در انتظار آماده شدن غذای مورد علاقه‌  خود بمانید.

فر توکار بوش مدل HBN231E2I  دارای مخزن لعابی (قهوه‌ای) است که تکیه‌گاه‌های جدا نشدنی دندانه‌دار دارد و مجهز به پنکه خنک کننده یکپارچه یا سیستم کانوکشن می‌باشد.

این فر توکار بوش دارای 1 توری ترکیبی، یک تابه معمولی برای استفاده در داخل فر و یک سینی آلومینومی برای پختن انواع کیک‌ها و شیرینی‌های مورد نظر شما دارد.

سیستم هوای گردشی موجود در این فر باعث می‌شود تا گرما بطور یکسان به همه جای غذا رسیده و غذای شما کامل و بطور یکنواخت پخته شده و آماده مصرف شود. از آنجاکه اکثر افراد دوست‌ دار  غذاهای کاملا پخته و برشته هستند، این می‌تواند یکی از مزیت‌های برجسته‌ این مدل فر بوش باشد.

 

مشخصات

مصرف انرژیA
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع55 سانتی‌متر
سریسری 2
نوع صفحه نمایشگر---
سایر ویژگی هاقابلیت توزیع بهینه حرارت در دو طبقه بطور همزمان، درب جدا شدنی برای نظافت آسان‌تر، برای ساعت الکترونیک و روشنایی داخلی فر، برنامه قفل کودک، سیستم هوای گردشی و پنکه خنک کننده یکپارچه
ظرفیت66 لیتر
وزن33 کیلوگرم
رنگاستیل
جوجه گردانندارد
Self Cleanندارد
توان مصرقی---
تعداد برنامه پخت6 حالت حرارتی:گریل متغیر تمام عرض، گریل متغیر نیم عرض، حرارت معمولی، حرارت از پایین، گریل با هوای داغ گردشی
کانوکشندارد
گریلدارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

فر توکار بوش HBN231E2I

فر توکار بوش HBN231E2I