لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
فر توکار بوش HVA331BS0I بزرگ‌نمایی

فر توکار بوش HVA331BS0I

BOSCH

جدید

  • استیل

اطلاعات بیشتر

فرتوکار برقی بوش مدل HVA331BS0I 

فر توکار بوش HVA331BS0I از سری 6 محصولات بوش است. عرض این دستگاه 90 سانتی‌متر و به جنس استیل می‌باشد. مصرف انرژی این فر B بوده و وزن آن 45 کیلوگرم است. یکی از برترین ویژگی‌های این محصول در مخزن 77 لیتری آن است که این دستگاه را از سایر فرها متمایز کرده است و شما می‌توانید برای گذاشتن ظروف بزرگتر در فر از آن استفاده کرد.

درب این مدل فر توکار بوش از جنس شیشه و جدا نشدنی است و همچنین دارای درب فلپ، که به  آسان باز و بسته شدن درب فر کمک می‌کند. فر بوش HVA331BS0I با دامنه دمایی 250-50 درجه سانتی‌گراد دارای پنکه خنک کننده یک پارچه می‌باشد. همچنین دارای روشنایی داخل فر نیز می‌باشد.

این مدل از فر توکار بوش دارای سیستم گرمایش چند کاره و 7 حالت حرارتی برای پخت بهتر غذاهای شما می‌باشد که عبارتند از:

  1. گریل تمام عرض
  2. هوای داغ استاندارد
  3. حرارت بالا / پایین
  4. تنظیمات پیتزا
  5. گریل باهوای داغ
  6.  هوای داغ - اقتصادی
  7.  هوای چرخشی

از دیگر ویژگی‌های این محصول  پیچ ولومی که در سمت راست دستگاه تعبیه شده‌است که امکان تنظیم نوع کارکرد دستگاه و همچنین تعیین دمای آن به شما می‌دهد.  فربرقی HVA331BS0I مجهز به صفحه ‌نمایش دیجیتال و تایمر الکترونیکی است.

یکی دیگر از امکانات این محصول 2 عدد لامپ روشنایی در داخل دستگاه می‌باشد که به شما این امکان را می‌دهد تا بدون باز کردن درب شیشه‌ای بتوانید غذای درحال پخت خود را مشاهده کنید.

این محصول دستگاهی ایده‌آل برای کسانی است که نیازی به استفاده از گازهای بزرگ و دارای فر ندارند یا ترجیح می‌‌دهند از فری استفاده کنند که فضای کمتری را در آشپزخانه اشغال می‌کند.

از آنجائیکه مهمترین هدف شرکت بوش تامین رضایت خاطر شماست و پخت پیتزا یکی از غذاهای مورد علاقه تمای افراد با بهترین کیفیت است، برنامه تنظیمات پیتزا در این مدل از فر توکار بوش تعبیه شده است.

مشخصات

مصرف انرژیB
طول56 سانتی متر
عرض90 سانتی‌متر
ارتفاع47.8 سانتی متر
سریسری 6
نوع صفحه نمایشگرLCD
سایر ویژگی هابرنامه تنظیمات پیتزا / گریل / سیستم گرمایش چند کاره / دارای روشنایی داخل فر / سینی لعابی مخصوص کیک و شیرینی
ظرفیت77 لیتر
وزن45 کیلوگرم
رنگاستیل
جوجه گردانندارد
Self Cleanندارد
تعداد برنامه پختگریل تمام عرض/هوای داغ استاندارد/حرارت بالا / پایین/تنظیمات پیتزا/گریل باهوای داغ/هوای داغ - اقتصادی/هوای چرخشی
کانوکشندارد
گریلدارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

فر توکار بوش HVA331BS0I

فر توکار بوش HVA331BS0I