لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
فر توکار بوش CBG675BS1I بزرگ‌نمایی

فر توکار بوش CBG675BS1I

BOSCH

جدید

 • استیل

اطلاعات بیشتر

فر توکار  برقی بوش مدل CBG675BS1I

فر برقی بوش مدل CBG675BS1I از سری 8 محصولات بوش و ساخت کشور آلمان است که با وزن 30 کیلوگرم و طول 460 میلی‌متر، عرض 600 میلی‌متر و ارتفاع550 میلی‌متر در بازار موجود است. جنس این فر توکار بوش استیل ضد زنگ بوده این دستگاه روی هم رفته می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای خانواده‌های کم جمعیت باشد.

دامنه دمایی این فر توکار برقی بوش  30 تا 300 درجه سانتی‌گراد بوده و همچنین دارای 10برنامه پخت می‌باشد.

یکی از امکانات فرتوکار برقی بوش مدل CBG675BS1I داشتن 1سینی شیرینی‌پزی و نگهدارنده سینی مقاوم در برابر گرمابوده که با استفاده از آن شما می‌توانید انوع غذاها و شیرینی‌های مختلف و متنوع فراوانی را در این فر بپزید.

لوازم جانبی این دستگاه یک توری ترکیبی و یک تابه معمولی است. درب داخلی فر تمام شیشه بوده و داخل فر با لامپ داخلی هالوژنی روشن می‌شود که زیبایی این دستگاه را دوچندان می‌کند.

درب پایین فر نیز با سیستم  SOFT CLOSE به آسانی و نرمی و با کمترین صدا باز و بسته می‌شود. همچنین جهت باز شدن این درب، از بالا به پایین می‌باشد.

این مدل فرمایکروویو بوش دارای گنجایش 47 لیتر می‌باشد. همچنین 12 برنامه پخت پیش فرض که عبارتند از:

 1. هوای داغ چهار بعدی
 2. هوای داغ بهینه
 3. حرارت معمولی
 4. حرارت معمولی بهینه
 5. گریل با هوای داغ
 6. گریل تمام عرض
 7. گریل نیم عرض
 8. تنظیمات پخت پیتزا
 9. حرارت از پایین
 10. یخ زدایی
 11. خت با دمای پایین
 12. از پیش گرم کردن
 13. گرم نگه داشتن غذا

یکی از ویژگی‌های بارز این فرتوکار بوش مدل CBG675BS1Iگرم نگه داشتن غذا می‌باشد با استفاده از این قابلیت دیگر نیازی به گرم کردن مجدد غذا و از بین رفتن مواد مغذی و فاسد شدن آن نمی‌باشد. این دستگاه مجهز به برنامه‌ پخت با دمای پایین برای غذاهایی که زمان بیشتری باید پخته شوند مانند گوشت و انوع خورشت‌ها استفاده فراوانی دارد.  از آنجا که این نوع غذاها باید جا بیفتد و برای چند ساعت با دمای پایین کاملا بپزد، این ویژگی بسیار کارآمد و مفید تلقی می‌شود.

این مدل فر برقی توکار بوش برای افرادی که گازشان از نوع صفحه‌ای است و نمی‌خواهند فضای آشپزخانه‌شان با فرهای زیر گاز اشغال شود بهترین گزینه می‌باشد.

مشخصات

مصرف انرژی---
طول46 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع55 سانتی‌متر
سریسری 8
نوع صفحه نمایشگرلمسی
سایر ویژگی هادارای سیستم شستشوی خودکار، قابلیت تنظیم زمان، برنامه پخت با دمای پایین و یخ زدایی، برنامه تنظیمات پخت پیتزا، سیستم گرم نگه داشتن غذا
ظرفیت47 لیتر
وزن30 کیلوگرم
رنگاستیل
جوجه گردان---
Self Cleanدارد
توان مصرقی2990 وات
تعداد برنامه پخت13 روش گرمایشی
کانوکشندارد
گریلدارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

فر توکار بوش CBG675BS1I

فر توکار بوش CBG675BS1I