لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
فر مایکروویو بوش CMG656RS1I بزرگ‌نمایی

فر مایکروویو بوش CMG656RS1I

BOSCH

جدید

 • مشکی

اطلاعات بیشتر

فر مایکروویو بوش مدل CMG656RS1I

فر مایکروویو بوش مدل CMG656RS1I یکی از محصولات توکار شرکت بوش است. قسمت اصلی دستگاه داخل کابینت و پنل جلویی آن بیرون می‌ماند. بدنه‌ی این فر مایکروو از ترکیب استیل ضدزنگ و شیشه‌ی مستحکم مقاوم در برابر حرارت ساخته شده‌است که در کنار هم جلوه‌ی زیبایی به این دستگاه می‌دهد.

 پنل تنظیمات این دستگاه در قسمت بالا تعبیه شده که دارای صفحه‌نمایش لمسی TFT است. از طریق پنل تنظیمات می‌توانید دمای کارکرد را در بازه‌ی 30 تا 300 درجه‌ی سانتی‌گراد تنظیم کنید.

این مدل فرمایکروویو بوش دارای گنجایش  45 لیتر و محفظه داخلی بزرگ می‌باشد. همچنین مجهز به  12 برنامه پخت پیش فرض که عبارتند از:

 1. هوای داغ چهار بعدی 
 2. هواع داغ بهینه
 3. حرارت معمولی
 4. حرارت معمولی بهینه
 5. گریل با هوای داغ
 6. گریل تمام عرض
 7. گریل نیم عرض
 8. تنظیمات پخت پیتزا
 9. حرارت از پایین 
 10. پخت با دمای پایین 
 11. پیش گرم کردن
 12. گرم نگه داشتن

این دستگاه دارای 5 توان حرارتی می‌باشد که عبارتند از:

 • گرمایش با توان 90 وات
 • گرمایش با توان 180 وات
 • گرمایش با توان 360 وات
 • گرمایش با توان 600 وات
 • گرمایش با توان 900 وات

همچنین داخل این فر مایکروویو توکار با لامپ LED روشن می‌شود و شما می‌توانید هر لحظه از مقدار پخته شدن و مرحله پیشرفت غذا یا شیرینی خود آگاه شوید.

از آنجاییکه شرکت بوش با تهیه بهترین مواد اولیه برای تولید لوازم خانگی، تنها در جهت رفاه حال شما مصرف کنندگان محترم فعالیت می‌کند، بار دیگر جهت حفظ ایمنی فرزندان دلبند شما قفل کودک را نیز در این دستگاه تعبیه کرده است.

یکی دیگر از ویژگی‌های بارز این فر تو کار بوش مدل CMG656RS1I گرم نگه داشتن غذا می باشد با استفاده از این قابلیت دیگر نیازی به گرم کردن مجدد غذا و از بین رفتن مواد مغذی و فاسد شدن آن نمی‌باشد. همچنین برنامه‌ پخت با دمای پایین برای غذاهایی که زمان بیشتری باید پخته شوند مانند گوشت و انوع خورشت‌ها استفاده فراوانی دارد.  از آنجا که این نوع غذاها باید جا بیفتد و برای چند ساعت با دمای پایین کاملا بپزد، این ویژگی بسیار کارآمد و مفید تلقی می‌شود.

مشخصات

طول45 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع54 سانتی‌متر
سریسری 8
نوع صفحه نمایشگرلمسی
سایر ویژگی هاسیستم تمیز شونده خودکار، تنظیمات پخت پیتزا و گریل،‌برنامه قفل کودک، دارای نشانگر حرارت، سیسم گریل خودکار و گرمایش سریع
ظرفیت45 لیتر
وزن30 کیلوگرم
رنگاستیل
جوجه گردان----
Self Clean----
توان مصرقی1000 وات
تعداد برنامه پخت12 حالت گرمایشی
کانوکشن----
گریلدارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه