لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
فر توکار بوش HRG656XS1I بزرگ‌نمایی

فر توکار بوش HRG656XS1I

BOSCH

جدید

  • استیل

اطلاعات بیشتر

فر توکار بوش مدل HRG656XS1I

فر بخارپز توکار HRG656XS1I از سری 8 فر توکار بوش ساخت کشور آلمان می باشد، این فر با جنس استیل ضد زنگ با قابلیت بخار پز با قابلیت حفظ رطوبت غذا و سیستم HOT AIR4D برای توزیع یکسان هوا، کمک بزرگی به بهتر پخته شدن غذای شما می‌کند.

این فر برقی بوش 71 لیتری  دارای رتبه انرژی A با دامنه دمایی 275-30 درجه سانتی‌گراد است که می‌تواند آشپزی لذتبخشی را با حداقل مصرف انرژی برای شما به همراه داشته باشد.

فر برقی بوش مدل HRG656XS1I با 15 روش گرمایشی و 2 روش گرمایشی باز تولید و تخمیر با بخار بوده 

فر توکار برقی بوش مدل HRG656XS1I  دارای روش‌های گرمایشی شامل هوای داغ چهار بعدی، هوای داغ بهینه، حرارت معمولی بهینه، گریل با هوای داغ، گریل تمام عرض، گریل نیم عرض، تنظیمات پیتزا، حرارت از پایین، حرارت شدید، پخت با دمای پایین ، از پیش گرم کردن، یخ زدایی، آب زدایی، گرم نگه داشتن و بخار پز می باشد.

تنظیمات پیتزا پز موجود در این دستگاه امتیاز برتر این مدل نسبت به مدل‌های دیگر برای پختن پیتزایی با کیفیت عالی برای شما و خانواده‌تان است.

فر بخار‌ پز استیل بوش دارای سیستم Eco Clean Direct می‌باشد که پوشش مخصوص ضد جرم داخل دستگاه، جرم‌ها را بصورت خودکار جذب کرده و دیگر نیازی به تمیز کردن دستگاه نمی‌باشد. همچنین گزینه Dish Assist موجود در این فر توکار بوش، تنظیمات گرما، حرارت و زمان برای پختی مطلوب را برای شما انجام می‌دهد.

این فر بخار پز بوش همراه با سیستم‌های Perfect Roast و Perfct Bake پخت بسیار ترد و خوشمزه و یکنواخت غذا را که از اصلی‌ترین خواسته‌های مشتریان می‌باشد برای شما انجام می‌دهد.

صفحه نمایشگر رنگی و گرافیکی 3×2/5 اینچی TFT با کارکرد لمس مستقیم و عبارات تعبیه شده بر آن و لامپ LED و ساعت الکترونیک آن، زیبایی فوق العاده‌ای را برای شما به ارمغان می‌آورد.

برنامه‌ی رسوب زدایی و عملکرد عالی خشک کن این دستگاه از ویژگی‌های منحصر به فرد آن بوده و شما را در انتخاب بهترین دستگاه موجود همراهی می‌کند.سیستم اکولیز سقف، پانل پشتی و جداره‌های جانبی این دستگاه همراه با درب داخلی تمام شیشه آن باعث راحتی بیشتر شما برای نظافت فر می‌باشد.

فر توکار بوش مدل 656XS1I با داشتن قفل کودک و خاموشی خودکار و گواهی نامه‌های تاییدیه VAD و CE آرامش خاطر و امنیت خیال را برای شما به همراه می‌آورد.شرکت معتبر بوش جهت یاری رساندن به دوستداران شیرینی پزی، حسگر شیرینی پزی و سینی لعابی شیرینی‌پزی را همراه با پنکه استیل ضد زنگ خنک کننده یکپارچه در این مدل فر توکار بوش تعبیه نموده است.

مشخصات

مصرف انرژیA
طول548 میلی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع595 میلی‌متر
سریسری 8
نوع صفحه نمایشگرلمسی
سایر ویژگی هاقفل کودک و سیستم خاموشی خودکار، 2 روش گرمایشی باز تولید و تخمیر با بخار، سیستم هشدار خاموشی و روشن بودن دستگاه- 3 عدد لامپ داخلی
ظرفیت71 لیتر
وزن43 کیلوگر
رنگاستیل
جوجه گرداندارد
Self Cleanدارد
توان مصرقی----
تعداد برنامه پخت 15 روش گرمایشی: هوای داغ چهار بعدی، هوای داغ بهینه، حرارت معمولی بهینه، گریل با هوای داغ، گریل تمام عرض، گریل نیم عرض، تنظیمات پیتزا، حرارت از پایین،‌ حرارت شدید، پخت با دمای پایین، از پیش گرم کردن، یخ زدایی، آب زدایی، گرم نگه داشتن، بخار پز
کانوکشندارد
گریلدارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

فر توکار بوش HRG656XS1I

فر توکار بوش HRG656XS1I