لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
فر توکار بوش HBG656RS1I بزرگ‌نمایی

فر توکار بوش HBG656RS1I

BOSCH

جدید

وضعیت: ناموجود

  • استیل

45,500,000 تومان

اطلاعات بیشتر

فر برقی توکار بوش مدل HBG656RS1I

فر برقی بوش مدل HBG656RS1I از سری 8 فر توکار بوش  ساخت کشور آلمان می باشد، این فر 71 لیتری  با دامنه دمایی 300-30 درجه سانتی‌گراد  از جنس استیل ضد زنگ هست که با گارانتی 36 ماه بوش سرویس (کاراگستر، مهستان، کاسپین و سنا پویان) به بازار عرضه شده است.

این فر توکار با ویژگیهای PerfectBake،PerfectRoast قابليت بالایی در پخت و كبابی كردن انواع مواد غذایی دارد که بصورت خودكار عمل می کند و  سیستم HOT ARI4D نیز با توزیع هوای یکسان در تمامی سطوح، باعث بهتر پخته شدن غذای شما می‌شود.

فر برقی بوش مدل HBG656RS1I با 13 روش گرمایشی و گرداننده دوار و کنترل گرمایش انتخاب بسیار مناسبی برای شما می‌باشد

13 روش گرمایشی فر مدل HBG656RS1I عبارتند از:

  • هوای داغ 4 بعدی هوای داغ بهینه حرارت معمولی
  • حرارت معمولی بهینه
  • گریل با هوای داغ گریل تمام عرض
  • گریل نیم عرض تنظیمات پیتزا
  • حرارت از پایین پخت با دمای پایین یخ زدایی
  • از پیش گرم کردن گرم نگه داشتن

یخ زدایی مواد منجمد یکی از موارد کاربردی و بسیار پر استفاده این مدل فر توکار بوش می‌باشد که همراه با سیستم گرم نگه داشتن غذا شما، این فر را به دستگاهی بینظر تبدیل می‌کند. این فر دارای سیستم Eco Clean Dired هست که با تعبیه پوشش ضد جرم برای جذب کردن خودکار جرم‌ها، گامی اساسی برداشته است و با قرار دادن درب داخلی تمام شیشه و اکولیز سقف، پنل پشتی، جداره‌های جانبی دستگاه، نظافت دستگاه را برای شما آسان می‌سازد، همچنین با ساعت الکترونیکی، لامپ داخلی هالوژنی و سوییچ برای روشنایی فر و تماس درب و نشانگر گرمای باقیمانده و همچنین صفحه لمسی رنگی و گرافیکی 3×2/5 آن، باعث زیباتر شدن دستگاه و محیط آشپزخانه شما مصرف کننده با سلیقه می‌باشد.

از دیگر امکانات این فر می توان به گرم کردن غذا، تنظیمات پخت پیتزا، قفل کودک و سیستم Dish Assist که بطور اتوماتیک تنظیمات گرما، حرارت و زمان پخت غذا را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهد اشاره کرد.

مشخصات

طول548 میلیمتر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع595 میلیمتر
سریسری 8
نوع صفحه نمایشگرلمسی
ظرفیت71 لیتر
وزن32 کیلوگرم
رنگاستیل
جوجه گرداندارد
Self Cleanدارد
توان مصرقی3650 وات
تعداد برنامه پخت 13 روش گرمایشی: هوای داغ 4 بعدی، هوای داغ بهینه، حرارت معمولی، ۷حرارت معمولی بهینه، گریل با هوای داغ، گریل تمام عرض، گریل نیم عرض، تنظیمات پیتزا، حرارت از پایین، پخت با دمای پایین، یخ زدایی، از پیش گرم کردن، گرم نگه داشتن

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

فر توکار بوش HBG656RS1I

فر توکار بوش HBG656RS1I