لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
حراج! فر توکار بوش HGN21F350I بزرگ‌نمایی

فر توکار بوش HGN21F350I

BOSCH

جدید

  • استیل

اطلاعات بیشتر

فر توکار برقی بوش مدل HGN21F350I

فر توکار بوش HGN21F350I از سری 6 فر توکار تک بوش ساخت کشور ایتالیا می‌باشد. این فر برقی با حجم مخزن 60 لیتر از جنس استیل ضد زنگ به رنگ مشکی و استیل در بازار موجود است.

این فر توکار با 6 شیوه کارکرد حرارت از پایین گازی، مرغ بریان کامل، گریل/کباب پز تمام سطح، گریل جوجه گردان  با هوای داغ، حرارات از پایین گازی گردشی می باشد. همچنین این درب فلپ بوده و دارای قابلیت باز و بسته شدن به نرمی و آرامی می‌باشد.

برقی مدل HGN21F350I دارای سیستم هواپز بوده و با توزیع یکسان گرما بطور همزمان در دو سطح پخت و پز و برشته کردن مطلوب غذا در دو طبقه مجزا آن را به یک فر توکار برقی منحصر به فرد تبدیل کرده است.

فر استیل ضد زنگ بوش با وزن 38 کیلوگرم دارای رتبه انرژی A است که می‌تواند پخت بهترین غذاها را با حداقل مصرف انرژی در منزل برای شما فراهم کند.

همچنین تنظیمات پیتزا موجود در این مدل فر توکار بوش به شما کمک می‌کند تا بتوانید به راحتی انوع پیتزاهای مورد علاقه خود را با هزینه‌‌ای بسیار کمتر و مقرون به صرفه‌تر در منزل و به میل و سلیقه خود و با مواد اولیه موجود خود تهیه و نوش جان کنید. این فر دارای ساعت الکترونیک و قفل کودک نیز بوده و فضای داخلی آن برای بهتر دیده شدن غذای در حال پخت روشن می‌شود.

مشخصات

مصرف انرژی----
طول59 سانتی‌متر
عرض59 سانتی‌متر
ارتفاع55 سانتی متر
سریسری 6
نوع صفحه نمایشگرLCD
سایر ویژگی هادارای برنامه قفل کودک، سیستم یخ زدایی و برنامه تنظیم زمان، سیستم پخت مرغ بریان
ظرفیت60 لیتر
وزن38 کیلو گرم
رنگاستیل
جوجه گرداندارد
Self Cleanندارد
توان مصرقی1800 وات
تعداد برنامه پخت7 روش پخت: حرارت از پایین گازی، مرغ بریان کامل، گریل،‌ کباب پز تمام سطح، گریل، جوجه گردان با هوای داغ، گریل با هوای داغ،‌ حرارت از پایین گازی گردشی
کانوکشنندارد
گریلدارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

فر توکار بوش HGN21F350I

فر توکار بوش HGN21F350I