لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
فر توکار بوش HBG6764B1I بزرگ‌نمایی

فر توکار بوش HBG6764B1I

BOSCH

جدید

  • مشکی

اطلاعات بیشتر

فر برقی بوش مدل HBG6764B1I  

فر برقی توکار بوش مدل HBG6764B1I از سری 8 فر توکار بوش ساخت کشور آلمان می باشد، که به رنگ مشکی و با توان 3650 وات در بازار عرضه می شود.این فر بوش 71 لیتری و برچسب مصرف انرژی +A می‌تواند انواع غذاها را با مصرف حداقل انرژی برای شما بپزد.

این فر 71 لیتری بوش مدل  HBG6764B1I دارای قابلیت خود تمیز شوندگی گرماکافی می‌باشد. درب داخلی آن تمام شیشه و دارای چراغ روشنایی فر است و درب پایین فر با داشتن Soft Close به آرامی و بسیار روان، باز و بسته می‌شود و  با دامنه دمایی 30 تا 300 درجه سانتی‌گراد، دارای پنکه خنک کننده یکپارچه استیل ضد زنگ می‌باشد.

فر توکار بوش

از مزیت های این فر آلمانی می توان به برنامه یخ زدایی که می‌تواند غذای یخ زده‌ شما را بدون تغییر در مزه و کیفیت غذا برای شما یخ‌زدایی کرده و تازگی آن را کاملا حفظ نماید، برنامه تنظیمات پیتزا که شما می‌توانید پیتزایی بسیار ترد و خوشمزه و با کیفیت عالی تهیه کنید و برنامه گرم نگه داشتن غذا است که شما می‌توانید بجای گرم کردن مکرر غذا که باعث بی کیفیت شدن غذا می‌شود، یکبار غذاییتان را در این فر گذاشته تا گرم بماند. 

فر بوش مدل HBG6764B1I دارای 13 روش گرمایشی شامل هوای داغ چهار بعدی، هوای داغ بهینه، حرارت معمولی بهینه، گریل با هوای داغ، گریل تمام عرض، گریل نیم عرض، تنظیمات پیتزا، حرارت از پایین، پخت با دمای پایینT یخ زادییT از پیش گرم کردنT حرارت معمولی و گرم نگه داشتن اشاره کرد.

ویژگی‌های  فر توکار بوش HBG6764B1I

 PerfectBake،PerfectRoast با قابليت بالایی در پخت و كبابی كردن انواع مواد غذایی بصورت خودكار ، Hot Air 4D: برای پخت بهتر غذا که  حرارت را در هر سطح و ردیفی، بطور يكسان پخش می كند، DishAssist با تنظیمات خودکار گرما، حرارت و کاهش زمان برای شستشویی مطلوب، صفحه کنترل لمسی TFT: كاربری آسان به لطف تصاوير و نوشته های مفيد تعبيه شده روی صفحه نمايشگر و  شستشوی خودکار پیرولیتی: با سیستم خودکار شستشو که ديگر نیازی به تمیز کردن دستگاه نیست. دستگاه های دارای ریل هم پیرولیتی هستند.

مشخصات

مصرف انرژی+A
طول548 میلی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع595 میلی‌متر
سریسری 8
نوع صفحه نمایشگرلمسی
سایر ویژگی هادارای تنظیمات پیتزا، سیستم گرم نگه داشتن، قابلیت خود تمیز شوندگی گرما کافتی، نمایشگر رنگی و لمسی
ظرفیت71 لیتر
وزن39 کیلوگرم
رنگمشکی
جوجه گردان---
Self Cleanدارد
توان مصرقی3650 وات
تعداد برنامه پخت 13 حالت پخت: هوای داغ چهار بعدی، هوای داغ بهینه، حرارت معمولی بهینه، گریل با هوای داغ، گریل تمام عرض،‌ گریل نیم عرض‌،‌ تنظیمات پیتزا،‌ حرارت از پایین،‌ پخت با دمای پایین، یخ زادیی، از پیش گرم کردن، حرارت معمولی، گرم نگه داشتن
کانوکشندارد
گریلدارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

فر توکار بوش HBG6764B1I

فر توکار بوش HBG6764B1I