یخچال و فریزر

44 محصول وجود دارد
Showing 1 - 12 of 44 items

یخچال فریزر بوش

یخچال فریزرهای بوش نه تنها طعم خوشی به زندگی روزمره می بخشند، بلکه آن را راحت‌ تر نیز می‌ کنند، طراحی داخلی یخچال‌ ها و فریزرهای بوش برای شما آزادی عمل، دیدی واضح و نیز چیدمان آسان مواد غذایی را فراهم می‌ آورد. با قفسه‌ بندی مرتب، کشوهای جادار و تقسیم بندی هوشمندانه فضای داخلی، احاطه کامل به موادغذایی موجود در یخچال را به آس...

یخچال فریزر بوش

یخچال فریزرهای بوش نه تنها طعم خوشی به زندگی روزمره می بخشند، بلکه آن را راحت‌ تر نیز می‌ کنند، طراحی داخلی یخچال‌ ها و فریزرهای بوش برای شما آزادی عمل، دیدی واضح و نیز چیدمان آسان مواد غذایی را فراهم می‌ آورد. با قفسه‌ بندی مرتب، کشوهای جادار و تقسیم بندی هوشمندانه فضای داخلی، احاطه کامل به موادغذایی موجود در یخچال را به آسانی میسر می سازند. شرکت بوش با بکار گیری فناوری NoFrost که دیگر نیاز به یخ‌ زدایی فریزر خود نخواهید داشت و سیستم هوشمند گردش هوا که رطوبت هوای فریزر را به ظرف تبخیری انتقال می دهد که از تشکیل برفک جلوگیری می‌ کند. بوش سالهاست که از فناوری‌ های نوین کم‌ مصرف، فضای داخلی انعطاف‌ پذیر و سیستم‌ های خلاقانه خنک‌ کننده بهره گرفته است.

یخچال فریزرهای بوش بر اساس نیاز های شما تولید می شود که دارای چهار دسته بندی می باشد، شامل ساید بای ساید آمریکایی، یخچال فریزر دوقلو، یخچال فریزر  و فریزر بوش هست.

تمامی یخچال فریزرهای شرکت بوش دارای 36 ماه گارانتی از زمان نصب دستگاه توسط کارشناسان رسمی می باشد.

Less
بیشتر