لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
لباسشویی بوش WAT2465XIR بزرگ‌نمایی

لباسشویی بوش WAT2465XIR

BOSCH

جدید

  • استیل

اطلاعات بیشتر

لباسشویی بوش مدل WAT2465XIR

لباسشویی بوش WAT2465XIR از محصولات ماشین لباسشویی بوش سری 6 ساخت کشور ترکیه و به سفارش ایران می باشد. این ماشین لباسشویی بوش با ظرفیت 8 کیلوگرم و به رنگ استیل از محصولات با کیفیت شرکت بوش است. این لباسشویی بوش 8 کیلویی را ضمن برخورداری از فناوری‌ها و قابلیت‌های متعدد، می‌توان یکی از اقتصادی‌ترین و کم‌ مصرف‌ترین محصولات ماشین لباسشویی بوش به شمار آورد. از جمله قابلیت‌های بارز این مدل لباسشویی بوش برنامه‌های شستشوی متعدد و متنوع است که به‌راحتی از طریق پنل کنترل آن قابل انتخاب است. برنامه‌های موجود در ماشین لباسشویی bosch بر اساس نوع جنس لباس و پارچه کاربر را در تجربه بهترین کیفیت شستشو کمک می‌کند.

تکنولوژی ActiveWater: آب کمتر، انرژی کمتر، نتایج بیشتر در ماشین لباسشویی bosch

این تکنولوژی نوآورانه در لباسشویی بوش WAT2465XIR  عملکرد تمیز کردن استثنایی را با کمبود آب و انرژی ارائه می دهد که کمک بسزایی به محیط زیست می کند. آب و انرژی در این لباسشویی بوش 8 کیلویی به صورت هدفمند مصرف می شود با فن آوری فیلتر بهینه شده، گرمایش سریعتر و عملکرد پمپ بالاتر برای گردش بهتر آب ذخیره شده. تکنولوژیActiveWater بکار رفته در این ماشین لباسشویی بوش سری 6 کنترل خودکار میزان البسه کثیف را به عهده دارد. تکنولوژی ActiveWater در ماشین لباسشویی bosch مقدار آب ورودی لازم را برای شستشو رو تنظیم می نماید و موجب صرفه‌جویی در مصرف آب و انرژی شود.

لباسشویی بوش WAT2465XIR با ظرفیيت 8 کیلو گرم و حداکثر سرعت گردش 1200 دور در دقیقه و حداکثر رطوبت باقی مانده 53 % مي‌باشد. مصرف انرژی مصرفی این ماشین لباسشویی +++A هست و ميزان مصرف آب، بر اساس 220 چرخه استاندارد شستشو برای برنامه شستشو الیاف کتان در دمای 60 و 40 درجه سانتیگراد با ظرفیت کامل و جزئی، 9900 لیتر در سال محاسبه شده است. البته لازم بذكر است كه، میزان حقیقی مصرف آب بستگي به نوع استفاده از دستگاه دارد. میزان مصرف انرژی برنامه استاندارد شستشو الیاف کتان در دماي 60 درجه 0.74 KWH با ظرفیت کامل و زماني كه ظرفیت لباسشويي جزئي پر شده باشد، 0.7 KWH محاسبه شده است. ميزان انرژي مصرفي برنامه استاندارد شستشو الياف كتان در دمای 40 درجه نيز، 0.35 KWH محاسبه شده است. میزان مصرف برق در حالت‌ خاموش و /left-on /:0.12 W / 0.43 W اندازه‌گيري شده است. ميزان مصرف آب، بر اساس 220 چرخه استاندارد شستشو برای برنامه شستشو الیاف کتان در دمای 60 و 40 درجه سانتیگراد با ظرفیت کامل و جزئی، 9900 لیتر در سال محاسبه شده است. البته لازم بذكر است كه، میزان حقیقی مصرف آب بستگي به نوع استفاده از دستگاه دارد.

راندمان گردش خشک کن ماشین لباسشویی بوش WAT2465XIRB ذر رده BE هست  و الیاف نخی 40 درجه Eco استانداردهای برنامه شستشو هستند که به اطلاعات موجود در برچسب مربوط می‌شوند، و این نشان دهنده اين است كه، اين برنامه‌ها براي شستشوی معمولي مناسب هستند. مدت زمان برنامه استاندارد شستشو الیاف کتان در 60 درجه سانتیگراد با ظرفیت کامل (پر) 210 MIN و زمانيكه ظرفیت لباسشويي نيمه پر و يا حتي نسبتا خالي باشد 210 MIN مي‌باشد. مدت زمان برنامه استاندارد شستشو الياف كتان در دمای 40 درجه سانتیگراد نيز 210 MIN مي‌باشد.

سطح صدا دستگاه بهنگام اجرا برنامه استاندارد شستشو الياف كتان در 60 درجه ، زمانيكه ظرفيت ماشين لباسشويي نيز كامل پر شده باشد، dB (A dB (A) re 1 pW: "<4210va>" مي‌باشد.
سطح صدا دستگاه بهنگام اجرا برنامه استاندارد شستشو الياف كتان در 60 درجه ، زمانيكه ظرفيت ماشين لباسشويي نيز كامل پر شده باشد، dB (A dB (A) re 1 pW: "<4218va>" مي‌باشد.

سیستم محافظ پاک کننده I-DOS:

سیستم محافظ پاک کننده I-DOS: مقدار مواد شوینده را با دقت یک میلی لیتر برای استفاده بهینه از آب تنظیم کنید.

سیستم I-DOS تعبیه شده در این مدل ماشین لباسشویی بوش سری 6، به محض فعال شدن، مقدار دقیق مواد شوینده را با حساسیت چشمگیر و میلی متری تنطیم می کند. حسگر های نصب شده در این مدل لباسشویی بوش 8 کیلویی نوع الیاف و حجم لباس درون دیگ و نیز مقدار کثیفی آنها را تشخیص داده و به صورت مجزا مقدار مایع شوینده مورد نیاز را تنطیم می کند. علاوه بر مناسب بودن قیمت ماشین لباسشویی بوش، شما با خرید این مدل لباسشویی بوش 8 کیلویی، در عین صرفه جویی در مصرف آب و مواد شوینده به شستشو بی نقص دست خواهید یافت. 

گزینه ها WAT2465XIR

گزينه i-DOS: تنظيم كننده خودكار ميزان مواد شوینده مايع و نرم كننده‌ها، حالت VarioPerfect: براي برنامه‌هاي شستشو با زمان و انرژي مصرفي بهينه تعبيه شده است، دکمه های کنترل لمسی : پیش شستشو, ضد چروک, کاهش سرعت چرخش, دما, SpeedPerfect, EcoPerfect, شروع/توقف با عملکرد بارگیری مجدد, KISI, توقف آبکشی, حافظه و 24 شروع با تاخیر, i-Dos 1: مایعات شوینده، i-Dos 2: نرم کننده الیاف

 امکانات دیگر لباسشویی WAT2465XIR 

بارگیری مجدد: امکان اضافه کردن لباس، حتی پس از شروع چرخه شستشو،حالت VarioDrum» برای شستشويي آرام و مطلوب درنظر گرفته شده است، برنامه DrumClean با قابليت يادآوری، دریچه 32 سانتی، با CSG بر روي 171° درب دستگاه، قفل آسان، حالت مكث عملکرد بارگیری مجدد، عایق صدا به همراه مواد تعدیل کننده مضاعف، سنسور جریان آب برای مصرف بهینه آب، مدیریت مسئولانه و دلسوزانه منابع آبActiveWater™Plus، محافظت چندگانه در برابر چکه و نشتی آب، سیستم خودکار و پیوسته تنظیم میزان لباس ها، نمايش میزان انرژی مصرفی: اطلاعات مربوط به ميزان آب و انرژی مصرفی، کلید کنترل گردان دارای چراغ به همراه حالت روشن/خاموش یکپارچه، وضعیت برنامه، انتخاب دما، حداکثر سرعت گردش، زمان باقی مانده،24 تاخیر در پایان برنامه در حال اجرا، پيشنهاد ظرفيت مناسب و البته ميزان انرژی مصرفي، براي راحتی بيشتر مشتريان، برروی نمایشگر‌های بزرگ لمسی LED استفاده مي‌شود، سیستم تشخیص کف و قفل کودک می توان اشاره کرد.

مشخصات

کشور سازندهترکیه
رنگاستیل
مصرف انرژی+++A
طول59 سانتی‌متر
عرض59 سانتی‌متر
ارتفاع84.8 سانتی‌متر
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو----
برنامه شستشو12 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال9900 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال137 کیلو وات
میزان صدا50 دسی بل
سریسری 6
قدرت موتور1200 دور در دقیقه
نوع موتور---
نوع صفحه نمایشگرLED
قفل کودکدارد
شستشوی اضافهندارد
شروع با تاخیر1 الی 24 ساعت
حداکثر رطوبت باقیمانده53%
نوع دیگ---
ضد لرزش----
ضد چروکدارد
شستشوی خودکار دیگدارد
اتو کشی آسانندارد
پایان با تاخیر----
شستشوی اولیه----
حباب سازندارد
سایر ویژگی هاکنترل تعادل (بالانس) - شستشوی خودکار مخزن مواد شوینده - I-Dos (تنظیم اتوماتیک میزان مصرف مواد شوینده)
اتصال به تلفن همراهندارد
قابلیت لکه بری---
عیب یابی خودکار---
ظرفیت8 کیلوگرم

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

لباسشویی بوش WAT2465XIR

لباسشویی بوش WAT2465XIR